Dodaj do ulubionych

Co to może być? Kurzajka? Odcisk?

04.09.17, 20:07
Odebralam dziś dziecko z przedszkola i od razu w progu zaczął krxyczec że noga go boli w domu patrzę i faktycznie na pięcie zrobił mu się... odcisk? Kurzajka? Co to może byc?
Dzwonilam do lekarza o godz. 13:00 ale w przychodni juz nie było miejsc - kpina... Nie będę tego komentować. Jutro polecę z samego rana.
Czy któraś mama spotkala się z czymś takim. Dodaje link do zdjecia.
s5.ifotos.pl/img/IMG201709_qhspear.jpg
Edytor zaawansowany
  • 04.09.17, 20:41
    Kurzajka,
    właśnie z czymś takim walczę u starszej córki. Ma dwie na pięcie.
  • 04.09.17, 21:27
    Co z tym robisz? Smarujedz czymś? Zamrażasz czy coś? Kolezanka mowi ze kej córka miala wycinane chirurgicznnie :/
  • 04.09.17, 23:50
    Byłam z córą u dermatologa.
    Na razie dostaliśmy na 2 tygodnie zalecenie by smarować jej płynem verrumal, jest na receptę.
    Myślałam, że może uda się je zamrozić, ale to ustrojstwo było za duże (porównywalnej wielkości do tego, które jest na zdjęciu). Jedna, po 4 dniach stosowania już odpadła. Czekam, aż specyfik ruszy drugą.
    Najgorsze jest to, że kurzajki lubią nawracać.
    Powodzenia!!
  • 22.09.17, 14:32
    u mojej verrumal podziałał ładnie, ale długo trzeba było stosować
    przy drugiej lekarka zaleciła nam moczenie w szarym mydle i powiem Ci, że serio to podziałało szybciutko, sporo tego mydła zeskrobywałam do miski i w ciepłej wodzie moczyła rękę, po kilku dniach elegancko zlazło

• 05.09.17, 10:21
    Witam,
    zmiana na zdjęciu wygląda na kurzajkę (brodawkę wirusową), można miejscowo stosować preparaty z kwasem mlekowym czy salicylowym jak Brodacid, Verrumal, Duofilm itp.
    Pozdrawiam serdecznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.