Czerwone oczka Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam.Synek 2,5 roczku,od około 2 miesięcy ma zerwone oczka raz mniej
    raz bardziej,raz jedno oczko,raz drugie,nieraz oba.Byłam już u lekarza
    rodzinnego,i u dwóch okulistów.Po podaniu leku oczka nie są czerwone,po kilku
    dniach po odstawieniu,oczy na nowo robią się czerwone,i synek mówi,że go
    bolą,ale wydaje mi się,że raczej swędzą,bo próbuje je pocierac.Lekarz rodzinny
    podał synkowi Atecortin,po 3 dniach podawania-oczy czyste.Po trzech kolejnych
    zaczerwienione i okulista,i Erytromecyna.Po tygodniu podawania oczka czyste,2
    dni i znowu.Kolejny lek Starazolin,tydzien spokoju.Następny okulista przepisał
    Biodacyne i Betadrin przez 5 dni.Właśnie dzisiaj jest 3 dzień,po skończonej
    kuracji i synek zaczyna narzekać,że go boli swędzi.Dodam,że oczka nie ropieją
    wogóle.Posze o porade.
    • Może chłopiec jest alergikiem i ma poprostu nawracające alergiczne
      zapalenia spojówek.
      • Synek nie miał nigdy alergii,okulista stwierdził,że gdyby to była alergia,to oba
        oczka byłyby czerwone,no i jakiś katarek powinien być.Czy warto przebadać
        dziecko laryngologicznie,czy moze miec zwiazek np zatok z oczkami?Bo już nie
        wiem co wymyślać.Dziękuję za odpowiedz

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.