• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Biały stolec Dodaj do ulubionych

• 25.09.08, 10:40
    O czym może świadczyć prawie biały, jasno żółty stolec u prawie 4-latki?
    Konsystencja dość stała, na pewno nie biegunka. Drugi dzień z rzędu. Dodam, że
    2 tyg. wcześnie była odrobaczana Vermoxem 3 dni z rzędu i nie pierwszy raz w
    życiu a któryś z kolei, ale nigdy czegoś podobnego nie było. Po odrobaczaniu
    pojawiły się bóle brzucha, wymioty w tą sobotę a 2 dni po wymiotach taki
    stolec. Czy to wciąż objaw oczyszczania organizmu po odrobaczaniu? Czy coś
    innego? Kupa nie śmierdziała. Mogę powiedzieć, że wręcz przeciwnie. Apetyt w
    miarę dopisuje. Humor też. Może trochę podkrążone oczy. Dziękuję za odpowiedź!
    Edytor zaawansowany
    • 25.09.08, 21:05
      Nie wiem - może lek tak działa. Białe stolce często ma się w wyniku żółtaczki.
      Nie ma zażółconych białek oczu?
      • 25.09.08, 21:15
        kurczę, nic takiego nie zauważyłam a teraz już śpi i nie mogę sprawdzić :(
        • 26.09.08, 22:00
          Nie chce cie straszyć ale mam małą córeczke i ostatnio przy badaniu
          kontrolnym pytałam lekarza o różne kolory kupek i co one
          oznaczają.Wszystkie kolory są o.k. ale jeśli jest zielony lub biały
          to ewidentnie jest to oznaka nieprawidłowości.Koniecznie idz do
          lekarza może to nic groźnego ale przynajmniej bedziesz
          spokojniejsza.Odnośnie jeszcze tego białego koloru to
          najprawdopodobniej jest to związane ze złym funkcjonowaniem wątroby.
          • 26.09.08, 22:54
            po wymiotach ma brak koloru kupa bo wymiotach i biegunce to jest normalne jesli są takie bez niczego to wtedy coś jest nie tak
            --
            Słodkiego miłego życia!!!!!!!!!!Tyle jest gór do zdobycia!!!!!!!
            • 27.09.08, 11:32
              Mój syn miał podobnie. Najpierw pojawiły się wymioty, "biała" kupa,
              po trzech dnaich biegunka trwajaca 2 tygodnie i totalny brak
              apetytu. W efekcie pojawiłą się anemia. Na szczęście kolor kupek i
              ich konsystencja wróciły do normy, apetyt też
              • 27.09.08, 20:22
                poproszę p. dr o zinterpretowanie wyników zrobionych w piątek
                KREW
                bilirubina całkowita: 0,62
                MOCZ
                kolor moczu: słomkowy
                przejrzystość: klarowny
                pH: kwaśny
                ciężar właściwy: 1.002
                białko: nieobecne
                glukoza: nieobecna
                urobilinogen: w normie
                bilirubina: nieobecna
                ketony: nieobecne
                nabłonki płaskie: pojedyncze
                leukocyty: poj. w prep.

zleciła badanie lekarka, ale wyników już nie widziała. powiedziała jednak, że
                żółtaczki nie ma, bo nie widać i zasugerowała lamblie. dopiero będziemy się
                szykować do badania chociaż kiedyś wyszło negatywne.

co najważniejsze, dziś pierwsza kupa o całkowicie normalnym kolorze. bóle
                brzucha pozostają. dodam, że córa trzeci dzień bierze nystatynę.
                • 29.09.08, 01:05
                  badania prawidłowe.
    • 06.05.13, 18:54
      Witam, moje dziecko 5 letni chłopiec 3 dni temu zaczął narzekać na brzuch że go boli, dostał miętowej herbaty i niby przeszło. Noc była spokojna. Rano obudził się i wymiotował. W wymiotach byly jakby skrzepy krwi, bo takie brązowe gdzie niegdzie grupy się pojawiały. I ciągle narzekał na brzuch.Brzuch nie był twardy a gdy go dotykiem badałam nie płakał. Następny dzień był bez żadnych rewelacji. Ale dziś znów zaczął narzekać na bóle, zrobił dwa razy kupę taką białą. Byłam u lekarza a lekarz stwierdził że dziecko jest alergikiem i że tak jak łuszczy mu się skóra na ciele tak samo łuszczy mu się w środku na narządach i że wtedy go boli i stąd jasna kupa. Dodam że dziecko taką suchą skórke miało od urodzenia i cały czas jest taka a nigdy wcześniej nie miał takich stolców. (to nie jest rybia łuska).
      Nie wiem czy można ufać lekarzowi? bo podejrzewam ze alergia to tego lekarza ulubiona choroba.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.