Dodaj do ulubionych

Przepraszam, ale niech mi ktoś wyjaśni po chuj te

12.05.10, 12:54
formalności z apostazją? Czy z Towarzystwa Wyznawców Latającego Spaghetti też
mam się "wypisywać"? To zakrawa na walkę z Panem Bogiem, czyli zawracanie dupy
a rebours.
Edytor zaawansowany
  • 13.05.10, 13:55
    Po to, ze prawo w Polsce jest pisane pod KK. I do czasu, kiedy ludzie nie beda
    siedziec Cicho i otwarcie bez wstydu beda mowic o swoim ateizmie, nie mozna
    mowic o rownym traktowaniu wiercow i niewierzacych przez prawo w Polsce.

jestes ateista - WYPISZ SIE!

Parafrazujac Twoje okreslenie: Po chooj Ci obecnosc w kosciele, kotrego nie
    uznajesz?

--
    forum.gazeta.pl/forum/f,90783,Apostazja.html
  • 14.05.10, 15:13
    Ale ja nie jestem już w żadnym kościele bo kościoły mam w dupie. Nie jestem też
    w Kościele Walczących Ateistów i Apostatów, bo też go mam w dupie. I nie walczę
    z żadnym Kościołem aczkolwiek onegdaj udało mi się sparaliżować pewne
    ortodoksyjne forum katolickie, ale tylko tak, przy okazji.
  • 19.05.10, 21:27
    Tobie się wydaje, że mając kościół tam gdzie słońce nie dochodzi, nie należysz
    do kościoła, a tymczasem kościół ma Cię w swoich spisach jako wierną duszyczkę i
    czerpie z tego profity, mając w d... Twoje d.. ;)
    --
    Ateizm
  • 10.05.12, 16:26
    no widzisz - Ty masz w dupie a ktoś cały czas mówi żeś katol i pragniesz oglądać telewizje trwam.... no bo przecież jesteś w tych procentach katoli - których rzekomo masz w dupie nie?
  • 23.11.12, 14:07
    A niech sobie mówi każdy co chce. Mamy demokrację. Apostazja ma sens w uporządkowanych Niemczech gdzie wymienia się na brzęczącą monetę ale u nas? Po chuja mi to? Powiem więcej: jak będę potrzebował jakiejś ceremonii koscielnej bo tak wypada to oczywiście pójdę do proboszcza i za usługę zapłacę! Full service się należy bo pan płaci i wymaga! A co!?
  • 19.02.13, 02:57
    masz mala swiadomosc ile brzeczacej monety plynie do biskupow z okazji tego, ze ty masz w d+pie swoja obecnos w ich spisach.
    --
    Nie zabijam. Nie kradnę. Nie wierzę
  • 23.09.15, 10:37
    wypisać możesz się z tego na co się zapisałaś, jeżeli byłaś chrzczona w KK to się przez to "zapisałaś" tzn. zapisali cię rodzice a Ty masz prawo się wypisać, i tyle

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.