Dodaj do ulubionych

Irlandia, jaką sobie wymarzyłam

IP: *.199-178.cust.bluewin.ch 08.01.11, 12:18
"Nie spotkałam się z żadnym zakazem fotografowania, ani oczekiwaniem dokonania zań płatności."
bo byly po angielsku
Edytor zaawansowany
  • Gość: zad IP: 109.95.144.* 08.01.11, 13:58
    "Nawet nie wiedzieliśmy czy jest możliwe wypożyczenie samochodu bez posiadania karty kredytowej" mozna to sprawdzic w kilka sekund w internecie
    "Ze znużenia obudziły mnie Moherowe Klify" moherowy to mozesz miec zryty beret, nazwa klifow to klify moheru
    "Chyba że zrobicie tak jak my. Wbrew zakazom i absolutnie nielegalnie przeszliśmy na obszar "nieturystyczny"" bylem tam kilkakrotnie i ogrodzenie sasiadujacego z osrodkiem turystycznym prywatnego pastwiska przekracza polowa turystow, nie jest wiec to zaden great succes, szczegolnie, ze nawet straznicy pilnujacy porzadku na terenie nie sa tym w ogole zainteresowani
    "Zniechęcała mnie ogromna ilość Polaków na ulicach" straszne. cala "egzotyka" poszla sie j....c. wredni polacy smieli lazic po ulicach kiedy paniusi przyszla chec fotografowania irlandczykow
    "Zadziwiała mnogość polskich sklepów, a w zwykłych supermarketach polskie produkty. Niestety dwa razy droższe niż u nas" A piwo w irlandzkim pubie nie bylo 2x drozsze niz u nas?
  • mistrzr 08.01.11, 14:29
    popieram w całej rozciągłości. baba chciała mieć tanio jak w kraju ale egzotycznie jak na bezludnej wyspie.
  • neuro99 08.01.11, 15:29
    No i ja popieram niestety. Niestety - bo emocjonalną i pozytywną relację psuja dziwaczne spostrzeżenia.
  • Gość: basia IP: *.easynet.co.uk 08.01.11, 18:37
    stereotypowa wycieczka:)
  • Gość: pregierz IP: 81.15.191.* 08.01.11, 23:20
    co to za popierdółka pisała ?
    3 klasa podstawówy chyba, żaden normalny publicysta nie chce zamieszczać juz w gazecinie tekstów ?
  • Gość: hmx IP: *.broadband.digiweb.ie 09.01.11, 02:19
    przyjechała księżna murzynów oglądać w rezerwatach, a ci bezczelnie jej w kadr włazili na dublińskich ulicach.. co za żenada, prawdziwy wstyd, ze Polacy chodzą po ulicach EUROPEJSKIEJ STOLICY. Redaktorzy "gazety" jeszcze promują to na głównej, no to się uprzejmie pytam, kto dba o merytoryczny poziom, czy poziom jakikolwiek, tego portalu? Szanowni Państwo, jutro pozwolę sobie napisać uczciwą polemikę z tym miernym artykulikiem, pełnym przekłamań, nieuczciwych i krzywdzących opinii. Pozdrawiam serdecznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka