Dodaj do ulubionych

Nie tucz książkowego potwora

23.11.11, 18:30
www.granice.pl/kultura,Nie-tucz-ksiazkowego-potwora,4195
co sądzicie o tej akcji? Dla mnie to jak kopanie się z koniem. Sieciówki mają rabaty, promocje, etc. Ludzie nie przestaną tam kupować, bo są one nieuczciwe wobec swoich dostawców.
--
http://www.gify.pl/images/ww.gif
Edytor zaawansowany
  • kapitan_marchewa 23.11.11, 18:40
    Przez internet TAK. Bezpośrednio od wydawcy..
    --
    "Kapitan Marchewa pisząc listy strzelał przecinkami na oślep"
    By Terry Pratchett.

forum.gazeta.pl/forum/f,103214,Forum_dla_marudnych.html
  • kasia111177 23.11.11, 19:00
    Pod warunkiem, że od danego wydawcy kupisz tak wiele książek, że dostawa będzie za darmo lub za niewielką kwotę. Inaczej - nie opłaca się po prostu nie opłaca się. A dla mnie - jako dla kupującego ma znaczenie po prostu niska cena.
    I wydawcy powinni tu szukać jakiś innych rozwiązań - np. alternatywna sieć księgarni.
    --
    Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej
    zakochany.
    Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.
  • kapitan_marchewa 26.11.11, 06:15
    Do czasu Kasiu.
    Jeśli Empik nie płaci wydawcom to mniejsze wydawnictwa padają a i autorzy książek nie dostają kasy.
    To wszystko jest do czasu i ma krótkie nóżki..
    --
    By Terry Pratchett.

• kasiag1973 26.11.11, 21:46
    Empik pewnie i potworem jest ale ofertę ma ogromną i nie trzeba się "bujać" i zamawiać w kilku miejscach po jednej książce.Wielu na forum popsioczy jaki to Empik zły i niedobry dla innych, a tak naprawdę dalej będą w nim kupować. Ponadto "karty prezentowe Empiku" - rewelacja jako prezent. Juz kilka razy uratowały mnie z opresji - co kupić na prezent.
    --
    Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia.ALBERT EINSTEIN
  • maniaczytania 26.11.11, 22:52
    ale nie tylko Empik, ktory zreszta wcale tani nie jest
    --
    Maniaczytania - blog
  • kacpersen 27.11.11, 23:40
    Bardzo ciekawa, z chęcią wezme w niej udział smile

---

www.lorient.pl/
    Sztukateria Elewacyjna
    Noclegi Gdynia
    Noclegi Kraków
  • kapitan_marchewa 28.11.11, 19:35
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114377,10720845,Bunt_wydawcow_przeciw_EMPIK_owi.html
    --
    By Terry Pratchett.

• moleslaw 11.12.11, 13:40
    Pytam się czyja to wina że opłaca się kupić książkę w Empiku a nie opłaca się kupić książki u wydawcy? Moja? Empiku? A może jednak wydawcy? No właśnie, proste a takie dla nich skomplikowane, jeśli będzie taniej u wydawcy to rzecz jasna u niego kupię, póki jest taniej w Empiku kupuję tam.

--
    forum.gazeta.pl/forum/f,63251,_MOLE_KSIAZKOWE_.html
  • maniaczytania 11.12.11, 18:46
    Qrcze, a od keidy to w Empiku jest taniej?
    --
    Maniaczytania - blog
  • kasia111177 11.12.11, 19:10
    Jak są jakieś akcje typu weź 3 zapłać za 2, jak jest 25% rabatu (jak teraz, ale tylko na wybrane tytuły).
    --
    http://www.gify.pl/images/ww.gif
  • maniaczytania 11.12.11, 19:21
    rabat 25% to bardzo maly rabat ;0

Ja od dawna np. kupuje najtaniej ksiazki Znaku na stronie ... Znaku wlasnie - po zapisaniu sie na newsletter otrzymuje info o rabatach- 30-40% jest bardzo czesto, a zdarzaja sie i wieksze - czesto oplaca sie nawet z przesylka (ktora kosztuje chyba 8 zl, a powyzej 99zl bez oplat).

Ostatnio coraz lepsze promocje ma Proszynski na stronie swojej ksiegarni - np. 3 za 2, teraz w ubieglym tygodniu darmowa dostawa przy zamowieniu powyzej 30zl.

Od bardzo dawna kupuje przez internet - i od kilku lat nie zdarzylo mi sie kupic nic w Empiku - zawsze wychodzi drozej.
    --
    Maniaczytania - blog
  • moleslaw 11.12.11, 21:04
    Korzystam z Empiku, NK,Znaku,Welbildu plus ileś tam wydawnictw pomniejszych i zawsze wybieram najtańszą opcję zwykle jest to Empik zawsze przez internet. I od jakiegoś czasu Biedronkowe zakupy się wkradają.
    --
    forum.gazeta.pl/forum/f,63251,_MOLE_KSIAZKOWE_.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka