Dodaj do ulubionych

szukam grafika do kreacji logotyp, layout ...

IP: *.rev.masterkom.pl 04.01.11, 13:44
...wizytowek, broszur, etc..., wolalbym zeby byl to freelancer, najlepiej student.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ho_hh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.11, 10:39
    jestem otwarty na wspołprace. pracuje na oryginalnych Adobe. doskonqale tez radze sobie w corelu. kontakt:hoyrak@poczta.fm
  • Gość: Ragalus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.11, 11:11
    Witam. Chętnie podejmę się zlecenia. Moje portfolio na www.ragalus.com tworzę logo, www, materiały promocyjne. Mam spore doświadczenie. tel 792 333 70
  • Gość: Boogie IP: *.ip.netia.com.pl 17.02.11, 19:16
    Witam! Pytanie czy ta oferta jest aktualna
    Prosze o kontakt pod numerem 785533773 lub e-mail Bugi8816@gmail.com
  • Gość: Magda IP: *.icpnet.pl 15.04.14, 21:35
    Serdecznie polecam Agencję Grande Mohito. Wiem, ze słowo "agencja" raczej kojarzy się z wysokimi kosztami ale jest to agencja, która nie ma cen powalających na kolana :)

Dodatkowo posiadają kreatywnych pracowników, których nie trzeba pilnować, upominać się o swoje.
    Osoby z którymi miałam kontakt pracują szybko, rzetelnie i proponują swoje pomysły, co ważne, szczególnie kiedy nie do końca się wie, czego się chce :)

Adres www: grandemohito.pl/
  • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.14, 13:30
    Dzień dobry,
    Chętnie nawiąże współpracę. 12-letnie doświadczenie grafika plus spore rabaty w drukarniach pozwolą na atrakcyjną cenę za wykonanie całego przedsięwzięcia. Możliwość wystawienia FV.
    Proszę o kontakt tel. 694 148 812 lub poprzez e-mail: pawel.wahl@gmail.com.

• gebana 15.03.16, 17:18
    Sprawdź firmę reklamową z Mławy u której zamawiam www.awante.pl nie miałam nigdy problemów
  • anakonda8888 07.09.16, 09:56
    Ja znam dobrego grafika

portfolio tego Pana można zobaczyć na stronie www.condictor.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka