Dodaj do ulubionych

Angielski dla dzieci

25.08.11, 18:03
Sluchajcie chciałam się z wami podzielić pewną wiadomoscią, więc w Częstochowie otwiera się nowa filia szkoly językowej dla dzieci Early Stage... wiem z własnego doswiadczenia ze szkola jest swietna wczesniej byli juz w Katowicach i tam wlasnie wczesniej chodzila moja corcia.. a teraz napewno bedzie kontynuowala nauke tutaj w Częstochowie... Polecam wam tą szkole... dostalam dzisiaj ulotke wlasnie od nich i strasznie się ucieszylam nie tylko ja ale i moja corcia booo ona bardzo lubila się tam uczyc.... i do tego nauczyla sie bardzo duzo w jeden rok i bardzo dobrze... Angielski to język przyszlosc ale ja uwazam ze w szkole Early Stage bedzie najlepiej!!!! dzieci dobrze sie tam czuja, lektorzy wiedza jak postepowac z dziecmi jak zaciekawic ich jezykiem.. dzieci uwielbiaja się tam uczyc... POlecam
aha namiar na ulotce to tel 781144029
Edytor zaawansowany
  • Gość: mama.... IP: *.2.142.141.tvksmp.pl 25.08.11, 22:03
    Witam,
    proszę o więcej informacji - gdzie to będzie, jaka odpłatność, jak liczne są grupy dzieci?
  • iwetka7 25.08.11, 23:31
    witam! grupy dzieci są max 8 osób a odpłatnosc? zalezy od miasta i klasy u nas w Częstochowie jak dowiadywalam się dla mojej córy to bylo dla klasy pierwszej 600 zł semestralnie a zajecia po 70 min takze rewelacja mozna tez opłaty miesieczne wnosic... zajecia dwa razy w tygodniu są na Sikorskiego lub jak ktos ma bliżej na Jesiennej. Moja córcia już zapisana:) Czekamy na wiecej dzieci i nowych znajomych dla mojej Emilki!
  • iwetka7 25.08.11, 23:37
    dodam jeszcze że jak szukałam w innych szkołach to taniej nie znalazłam... już nie mowiąc o tym ze mam niektore złe doswiadczenia jak probowałam moja Emilke posłac do jakiejs innej szkoły... ceny sa konkurencyjne z Empik school a zajecia o wiele lepiej prowadzone... dzieci nawet przygotowuja przedstawienia po angielsku dla rodziców:)
  • Gość: mV IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.11, 08:29
    Cóż za autoreklama... aż mdli.
  • Gość: English Dad IP: *.trustnet.pl 26.08.11, 09:28
    Nie wiem czemu Cię mdli o to może nie masz dzieci i nie wiesz jak to ważne żeby dowiedziec się duzo o jakiejs szkole więc lepiej nie pisz. Ja jestem jak najbardziej zainteresowany wszedłem, dzisiaj na strone tej szkoły i wygląda obiecująco, dzisiaj zapewne zadzwonie tam, na stronie tej szkoly jest podany numer do sekretariatu u nas w Czewie.
  • Gość: aglistka IP: 173.208.197.* 28.08.11, 16:07
    Dobre efekty daje także praca uzupełniająca w domu, dziecu szybko zapominają materiał między zajęciami:
    Gogo loves English 1
    Gogo loves English 2
  • Gość: !!! IP: *.play-internet.pl 28.08.11, 17:57
    ???
  • Gość: @@@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.11, 13:51
    Gość portalu: !!! napisał(a):
    > ???
    Trzeba ściągnąć obie części (może nie wszyscy to wiedzą) i wypakować WinRar'em. Filmy odtwarza sę systemowym Windows Media Player z włączonymi głośnikami.
    Powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka