Dodaj do ulubionych

Skorzystałem w usług pośrednika :)

11.03.11, 19:48
Tyle wylałem pomyj na pośredników, a jednak skorzystałem ostatnio w usług jednego z biur. Co prawda powodem było to, że mimo znalezienia kontaktu z właścicielem nieruchomości, nie był on skory do jakichkolwiek rozmów poza biurem, ale jednak skorzystałem.

I teraz uwaga - do tego wszystkiego jeszcze jestem zadowolony. Moje argumenty zbiły prowizję o 60%, a sprawę udało mi się załatwić w kilka godzin za niewielkie w sumie pieniądze.

Żeby nie było tak miło to nadal jednak uważam, że pobieranie kilkadziesiąt tysięcy prowizji od kupca mieszkanie to czyste draństwo :) Ale biuro już szuka dla mnie kolejnych nieruchomości za ustaloną stałą stawkę, więc nie wszyscy są spaczeni.
Obserwuj wątek
    • lux2010 Re: Skorzystałem w usług pośrednika :) 15.03.11, 01:58
      tak masz racje ...
      nie wszyscy .. poza tobą !

bluzgał, zapłacił, prosi o więcej - a taki kozak byłeś - co się stało ? zaradności zabrakło, czasu, no powiedz ? że się zgodziłeś nawet po targach przepłacać innym. JAKA SZKODA !

POWIEM TAK - ŻENADA - CZY FORUMOWICZE MAJĄ CI WRĘCZYĆ NAGRODĘ FAIR PLAY ? ale się uśmiałem ...
      • lic_po Re: Skorzystałem w usług pośrednika :) 15.03.11, 10:07
        to jest dobre:
        "mimo znalezienia kontaktu z właścicielem nieruchomości, nie był on skory do jakichkolwiek rozmów poza biurem, ale jednak skorzystałem. "

ciekawi mnie to znalezienie kontaktu z właścicielem - jak ci się to udało.
        czy wysłałeś kogoś podstawionego na spotkanie z agentem aby zdobyć adres?
        czy wypytałeś agencję jak najdokładniej gdzie jest nieruchomość, a potem metodą prób i błędów (puk puk, czy to pan sprzedaje mieszkanie?) dotarłeś do właściciela?
        a może masz jeszcze jakiś inny sposób, jak być cwanym gościem co to wszystkich wie jak wydy...mać?
        ale jak widzisz, są jeszcze uczciwi ludzie w tym kraju - sprzedawca, która jak coś podpisał to się tego trzyma. nie każdy jest "cfanym polaczkiem".
        gratuluje zakupu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka