Dodaj do ulubionych

Odradzam współpracę z biurem SDP Nieruchomości

13.10.17, 13:49
Odradzam współpracę z tym biurem nawet najgorszym wrogom!
Kupiłem mieszkanie za pomocą biura SDP Nieruchomości. W dniu podpisaniu aktu notarialnego, właściciel chciał z mieszkania zabrać telewizor i system audio hi-fi . Właściciel się rozmyślił, bo okazuje ze te sprzęty ma dla niego 'wartości sentymentalnej'. Na umowie przedwstępnej było napisane wyraźnie ze właściciel zostawia wszystkie sprzęty jak lodówka, telewizor itd itp. Agentka która reprezentowała mnie, stała za właścicielem i wszyscy próbowali mnie namawiać abym oddał sprzęt właścicielom. Stanowczo powiedziałem ze nie. Agenci w tym biurze po prostu chcą zarobić kasę i mają gdzieś czy klient jest zadowolony czy nie. Jedynie mój kolega który też był na podpisaniu aktu notarialnego i notariusz stali za mną.
Byłem zgłosić tą sprawę u nich w biurze u 'kierownika', i Pani oferowała mi kartę podarunkowego do Home & You żebym więcej o nim nikomu nie gadał.

Nie Polecam się kompletnie.
Edytor zaawansowany
  • justynka02 25.05.19, 22:40
    Na prawdę? Dziwię się w sumie Tobie - ja juz wynajmuje kilka dobrych lat mieszkanie za ich posrednictwem a dokladnie p. Leiman i nie mam zadnych zastrzezen. Jesli mialam jakies pytania to chetnie na nie odpowiadali. Caly stan mieszkania jest w porzadku i rownowarty oplatom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.