Dodaj do ulubionych

Muszę się pochwalić :-)

21.03.14, 11:10
Rysunek mojej niespełna czteroletniej wnuczki: myszka na rowerze:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/qg/hf/m0uw/Ir0R9pnYSq9MbcxI2B.jpg
--
www.wszechswiatmyszuni.pl
Edytor zaawansowany
  • 21.03.14, 23:37
    Urocze i calkiem udane big_grin
    Ucaluj Myszeczke ode mnie Chcialam jej przetmumaczyc i wyslac tekst francuskiej piosenko- wyliczanki dla mysiatek w jej wieku, ale sie nie sprawdza - zbyt glupawe i momentami okrutne a momentami nawet... skatologiczne - strrraszne, czym usypiane sa po dzis dzien francuskie niemowleta! tongue_out
    To moje drugie takie negatywne tmumaczeniowe niepowodzenie ostatnich tygodni, dla pewnej Matyldki chcialam przetlumaczyc bajke o Kopciuszku, nawet ksiazeczke kupilam i mialam wyslac.I tlumacze a tam - wiadomo - matka odumiera, macocha sie pastwi, obrzyna sie kawalki stupek panienek zadnych poslubic krolewicza - zgrrrrroza! Tylko rysunki z filmu Disneya sie bronia, ale tekst - zgroza, powtarzam.
    A nasze pokolenie zaliczylo je z wypiekami na pyszczkach.
  • 24.03.14, 23:53
    Feline, ja też nie rozumiem, dlaczego na nas w dzieciństwie nie robiły wrażenia sceny, które czytam obecnie dziecku w klasyce bajkowej i włos mi się jeży:
    - oto jelonek traci mamusię, bo zastrzelili ją myśliwi, a sam zostaje ranny (jak to? mamusi ktoś zrobił krzywdę? przecież dziecko musi mieć mamę...),
    - myśliwy na rozkaz królowej wyprowadza Śnieżkę do lasu, aby ją zabić! w końcu zabija jelenia, a jego serce przynosi królowej (okrucieństwo i morderstwa!),
    - i najgorszy horror: rodzice Tomcia Palucha postanawiają wyprowadzić wszystkie swoje dzieci do lasu, bo nie mają na ich wyżywienie (wygodny sposób, aby pozbyć się dzieci, niech umrą z głodu albo pożarte przez dzikie zwierzęta!).

No i jak myśmy się odchowały i nie trzęsły z wiecznego strachu, ja się pytam?
    --
    Kryzys, panie. Nie ma na ekstrawagancje dizajnerskiewink (by Panczez)
  • 25.03.14, 00:16
    Widzisz?A mialam najszczerszy zamiar zrobienia kariery tlumacza literatury dzieciecej ! sad
  • 24.03.14, 15:40
    No, no, no! Niedlugo nie bedziesz miala problemu co powiesic na scianach.
  • 24.03.14, 23:40
    O, to już postanowione, że ten rysunek znajdzie miejsce w mojej galerii ściennej smile

--
    Wielkość kanapy NIE JEST dla mnie miernikiem wartości człowieka. (by Felinecaline)
  • 28.03.14, 03:01
    Sliczna ta myszka z pepuszkiem smile
    I bardzo porporcjonalna sama w sobie jak i w stosunku do rowerka.

Takie wyczucie proporcji swiadczy o wyczuciu przestrzenie. Nie bedzie sie dziecko gubilo smile

Naprawde fajny i dobry rysunek, niennte moze sie babciowo puszyc bo jest powod do dumy smile
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ie/gf/mxda/LCjJeCitccIsRb4s7X.jpgJazz
  • 05.04.14, 11:44
    To jeszcze zdjęcie po obróbce:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/qg/hf/m0uw/FZ7JoakvqaSndWfZaB.jpg

Gdzieś kiedyś pewnie zawiśnie na ścianie, ale najpierw oryginał w pokoju Anielki.
    --
    widać "szlachetność rzeczy", która nie peszy... (kasiek-kd)
  • 06.04.14, 10:30
    Nooo! W takiej arcy-eleganckiej wersji to powinnyscie mu jakis wernisaz urzadzic !big_grin - Jak "juz" sie ma taka artystke w rodzinie to ho-ho!.
  • 04.06.14, 15:29
    Nienn - weranda dla mnie rewelacja!!!!! Skomentowalam na FB smile)))
  • 31.10.14, 01:33
    Polecam www.youtube.com/watch?v=zbMWPYNRBaA
  • 31.10.14, 03:32
    forum.gazeta.pl/forum/w,91510,150201052,150201052,Musze_sie_pochwalic_.html
  • 30.11.14, 17:25
    Dostałam od męża w prezencie ślubnym działkę budowlaną, w Suchym Dworze, blisko elitarnego osiedla z luksusowymi rezydencjami smile))) Jestem szczęśliwa
  • 30.11.14, 20:07
    Hm... Ja trochę w innym sensie smile
    --
    Wielkość kanapy NIE JEST dla mnie miernikiem wartości człowieka. (by Felinecaline)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.