31.12.14, 23:14
Wszystkim LESerkom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku a ja mam nadzieje, ze "z nowym rokiem nowym krokiem"...wystartujemy do wspolnych leniwych pogaduchow.
Zdjecia nie moge wstawic, odumialam sie sad
Obecnio czy nie- kocham Was za poprzednie lata razem tu spedzone i zycze kazdemu spelnieniaz wszelkich planow i marzen i leserskiej nirwany.

Edytor zaawansowany
  • 01.01.15, 19:06
    Serdecznie dziękuję smile
    Kochanej Naczelnej Leserce oraz wszystkim tu zaglądającym życzę dużo, dużo zdrowia, optymizmu, spokoju, humoru oraz zdrowego dystansu do codziennych spraw smile smile smile

--
    Tylko nie stawiaj nic na meblach!
  • 01.01.15, 22:32
    Zeby jeszcze choc jedna jedyna "codzienna sprawa" chciala miec odrobine dystansu ...do mnie sad
  • 01.01.15, 23:00
    Poociesz się: ja w tym roku w ogóle nie miałam świąt - zachorowałam przed Wigilią i dopiero po kilku dniach zwlokłam się z łóżka sad Nadal kaszlę jak stary gruźlik wink
    --
    Wielkość kanapy NIE JEST dla mnie miernikiem wartości człowieka. (by Felinecaline)
  • 01.01.15, 23:28
    m to - w kazdym razie, ze nie domagasz (kaszlu nie slyszalam). Zycze, zeby szybkszedl i zeby Ci zdrowie dopisywalo w wersji "made in 2015".
  • 01.01.15, 23:36
    "Ugryzlo mi" poczatek, a mianowicie, ze czulam to sad Siada mi Dell sad

• 02.01.15, 09:12
    No to nie ma co, trzeba wyskrobać na nowy uncertain
    Jeśli chodzi o mnie, mogę się obejść bez wielu rzeczy, ale nie bez komputera.
    --
    Anonimowość w sieci - i prawie pełna wolność wypowiedzi - (...) sprawia, że odhumanizowujesz swojego interlokutora. (Kazik Staszewski)
  • 02.01.15, 21:20
    Nienn, fundusz jest dostepny bez "skrobania", jutro jade rozejrzec sie w asortymencie smile nie lubie wybierac na podstawie zdjec z katalogow..
  • 02.01.15, 23:47
    Nooo, to żaden problem, tylko wybierać big_grin
    A szczerze, to ja się tego nigdy nie nauczyłam, mając zięcia informatyka wink Zlecam zadanie do wykonania i wierzę, że wybiera najlepiej, jak się da big_grin Jedynie rzec mogę, że od niedawna też mam Della i że śmiga jak lalka smile
    --
    www.wszechswiatmyszuni.pl
  • 03.01.15, 00:03
    No wlasnie, moj Dell byl niezawodny 8 lat ( z "przewidzianych" 5ciu!!!!.Niech no tylko dopadne nastepnego! big_grin
    Witak, Kwiatuszku, Zycze Ci wspanialego a glownie bezbolesnego 2015.
  • 02.01.15, 12:22
    Z noworocznymi zyczeniami wpadlam ,bo cisza tu wielka smile
    Zdrowia zycze , bo czytam , ze potrzebne smile
    No I cos dla ukojenia duszy ...milego leserowania w Nowym Roku
    www.youtube.com/watch?v=XOBplJczh-w
  • 02.01.15, 12:31
    Pozwole sobie jeszcze dodac osobiste zyczenia
    dla dawno tu nie czytanego rodzynka
    Krzysia oraz szanownej Malzonki :-
    )Moj "stary "rowniez pozdrawia smile
    Z fajerwerkami wink
    www.youtube.com/watch?v=7W4Plur00po
  • 02.01.15, 22:39
    I ja zycze wszystkim, zeby 2015 pod kazdym wzgledem okazal sie dla nas dobry.
    Byl przez kilka dni snieg ale juz tylko slysze co jakis czas, jak z hukiem obsuwa sie z dachu. Mikolaj przyniosl w prezencie cud miod kozaczki ale przeciez ich nie zaloze na te pluche.
    A wiec pozostaje tylko myslec o zblizajacej sie uprawie rolnej i zaczac zamawiac nasiona pomidorow, co niniejszym uczynilam. Obysmy szybko przyszla I kazde z nas moglo sie zaczac cieszyc naszymi ogrodkami, balkonami, itc.

• 02.01.15, 23:49
    Dziękuję Wam obu za życzenia smile

Tylko gdzie się podział Krzysztof?
    --
    Anonimowość w sieci - i prawie pełna wolność wypowiedzi - (...) sprawia, że odhumanizowujesz swojego interlokutora. (Kazik Staszewski)
  • 03.01.15, 00:05
    Krzysztof grasuje na fb smile.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.