• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

szukam dietetyka w tarnowie Dodaj do ulubionych

• 05.01.10, 20:18
    czy moze ktos sie orientuje czy jest jakis dietetyk w tarnowie z gory dziekuje
    za info
    Zaawansowany formularz
    • 06.01.10, 14:39
      lek. Małgorzata Marsy, przyjmuje "państwowo" w przychodni na Wałowej
    • 08.02.10, 11:02
      cześc moniaa061 ja jestem dietetykiem dyplomowanym z okolic tarnowa
      jesli masz jakieś pytania pisz
      • 08.02.10, 11:53
        a można prosic o jakies numer gg albo maila?? bo hcodzi mi o ulozenie jadlospisu
        do dietki 1000cal:)
        • 08.02.10, 15:44
          mój numer gg 5508230
        • 08.02.10, 15:55
          mój nr gg 5508230
    • 12.02.10, 15:00
      • 04.04.10, 10:41
        Witam. Ja też szukam dobrego dietetyka w Tarnowie. Proszę o jakieś namiary. Z
        góry dziękuje.
        • 27.04.10, 06:54
          hej,

ja skorzystałam z poradni dietetycznej
          dietomaniacy. mają super podejście i
          oferują stałą opiekę dietetyka przez internet. nie są najtańsi, ale wiem że
          pracują tam właściwe osoby na właściwym miejscu, a nie jakieś pindzie po kursach
    • 07.04.13, 17:50
      Polecam panią Magdalenę Depa, przyjmuje w Tarnowie przy ul. Szujskiego 2. Pod jej opieką schudłam 25kg. Bardzo miła i kompetentna osoba.
    • 03.04.14, 12:26
      Profesjonalne doradztwo dietetyczne

Masz dosyć złego samopoczucia? Czujesz się ciągle wyczerpana/y, zmęczona/y i nie masz na nic ochoty? To może być wina Twojej diety! Gdy organizm ma braki podstawowych witamin i minerałów, jest osłabiony, co wpływa na Ciebie. Przyjmowanie witamin w tabletkach i napojach powoduje, że organizm sam nie pobiera witamin z pożywienia! Czas to zmienić. Oferuję dietę napisaną specjalnie dla Ciebie! Nieważne czy jesteś karmiącą mamą, seniorem czy osobą przewlekle chorą. Zapewniam, że poczujesz się pełna/en energii i szczęśliwsza/y. W zależności od tego co chcesz osiągnąć, układam dietę. Współpracuję również z trenerem, gdybyś potrzebował/a planu treningowego.
      Dieta układana jest indywidualnie. Najpierw zapoznaję się z Twoim trybem życia, i dopiero później po osobistych uzgodnieniach układam dla Ciebie jadłospis, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.
      Szybkie wykonanie i skupienie się bezpośrednio na Tobie. Współpracę nawiązujemy na dłuższy okres czasu, dzięki czemu masz pewność, że zmiany będą wprowadzane na bieżąco aby jak najbardziej dostosować się do Ciebie. Wszystko konsultuje z Tobą, więc masz pewność że otrzymasz jadłospis i porady przygotowane tylko i wyłącznie dla Ciebie.
      Zapraszam do kontaktu mailowego,otrzymasz ode mnie kilka pytań, i niezbędne informacje na temat naszej relacji. Wszystkie dane otrzymane od Ciebie zbadam dokładnie, i przeanalizuję. W odpowiedzi ode mnie dostaniesz całą analizę Twojego stanu zdrowia i odżywiania. Wskaźnik BMI i WHR, plan zmian jakie wprowadzimy gdy się zdecydujesz i przykładowy jadłospis dla Ciebie na kilka następnych dni.

Układanie diet i jadłospisów długoterminowych dla :
      Sportowców (zależnie od ćwiczeń)
      Młodzieży w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
      Młodzieży w okresie dojrzewania
      Dorosłych kobiet i mężczyzn pracujących fizycznie
      Kobiet i mężczyzn pracujących psychicznie
      Kobiet w ciąży i karmiących
      Seniorów
      Diabetyków
      Osób przewlekle chorych

Cena do uzgodnienia indywidualnie.
      dietaspecjalna@gmail.com
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.