Dodaj do ulubionych

Ortodonta Tarnów!

03.11.11, 20:20
:) Hej
Mam wielką prośbę....
Proszę o polecenie naprawdę dobrego ortodonty w tarnowie, chodzi mi o aparaty stałe.
Dużo ludzi pozytywnie wypowiada się o p.dr. Marcie Toboła :) Proszę o informacje czy warto :)
Z góry gorąco dziękuje ;D
Edytor zaawansowany
  • markela 08.11.11, 20:35
    tylko i wylacznie Ona :) corka miala naprawde duza wade ,2lata leczenia dwa aparaty stale ale warto bylo !
  • anggela95 12.11.11, 15:28
    Dziękuje bardzo za odp. bo nie byłam pewna :D
    A można wiedzieć jak długo czekałyście na pierwszą wizytę??:)
  • marta.niedzielan1979 29.11.17, 14:55
    Ja jeździłam 1,5 roku do Brzeska, pisałam już o tym w poprzedniej wiadomości. Czekałam na kolejkę koło miesiąca, tyle że sama też miałam problem z dostępnością godzin. Podobała mi się w gabinecie kameralna atmosfera. Odrazu uprzedziłam Panią Marię że nie będę łatwym pacjentem i będę potrzebować wsparcia w noszeniu aparatu. Dla mnie to chyba nawet ważniejsze było niż samo leczenie, ale bardzo chciałam i wszystko się udało. Jak będziesz się wybierać to uprzedzam że gabinet trudno znaleźć, gdyż jest schowany za domem, a tabliczka z szyldem bardzo mała. Kolejna rzecz to wejście do gabinetu nie jest od ulicy Solskiego jak u nich w adresie, tylko od ulicy Kołątaja. Troche komplikacji ale jak będziesz zdeterminowana do leczenia to znajdziesz :) Powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.