Dodaj do ulubionych

Prywatne przedszkole w Tarnowie

09.05.14, 07:03
Szukam dobrego prywatnego przedszkola w Tarnowie. Słyszałam juz bardzo pozytywne opinie o Pałacyku Malucha na Kołłątaja. Potwierdza to ktoś?
Edytor zaawansowany
  • 41daga 16.05.14, 12:52
    Bardzo dobre miejsce dla dziecka- świetne zajęcia, super podejście przedszkolanek, bardzo dobrze wyposażony plac zabaw, i dla rodzica też- fajne rozwiązania organizacyjne, przystępne opłaty. Słowem bardzo dobre przedszkole. Polecam
  • marwit03 14.02.19, 19:00
    W Tarnowie jest nowa placówka Fair Play i właśnie zapisałam tam córkę po przeprowadzce, wczęsniej miałam syna w placówce w Krakowie i uwielbiał tam chodzić. Dla mnie było najważniejsze że jest nacisk na sport i no i sporo języka angielskiego
  • ddzierla00 30.03.19, 16:48
    Mogę polecić Fair Play w Krakowie, teraz jest rekrutacja do przedszkola przy ul. Łokietka, ale nie jestem pewna czy są jeszcze miejsca
  • ews-34 03.04.19, 11:59
    W Krakowie owszem Fair Play są na wysokim poziomie, a nowa placówka w Tarnowie zapowiada się jeszcze lepiej. Póki co ostro szykują się na otwarcie, ale już dzisiaj zapisuje syna na dyżur wakacyjny.
  • ews-34 03.04.19, 12:06
    Placówka wydaje się być naprawdę niezła, niemniej ja polecam Fair Play na Klimeckiego - nowe przedszkole i żłobek. Korzystali z usług Fair Play moi synowie w Krakowie,dlatego z czystym sumieniem polecam wysoką jakość opieki i wspaniały plan nauczania w tych placówkach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka