Dodaj do ulubionych

coś ciekawego znalazłem

13.05.06, 17:46
dawno mnie tu nie było ale widzę że i stałych bywalców trochę wymiotło... to
mam coś dla wielbicieli miłych dodatków ;)
www.galeriatrzepaka.pl/index.php
pozdrowienia dla całego pięnego Tarnowa z Polski centralnej ;)
--
Straszne jest tylko nie mieć nic, na co by się czekało.
Obserwuj wątek
      • kuczman Re: coś ciekawego znalazłem 02.06.06, 06:08
        No to i ja cos ciekawego znalazlem:
        www.conifers.org/ar/wo/wollemia4.jpg
        Wollemia po polsku, 120 milionow lat temu wymarle drzewo ktore nie tak dawno
        temu znaleziono zyjace sobie dobrze w paru skalistych wawozach Australii- cale
        76 sztuk.
        Co ciekawe, aby je zabezpieczyc, rzad postanowil masowo rozmnozyc je i
        zaoferowac w sprzedazy, dzis juz ponad pol miliona ich jest dostepnych ale... w
        Polsce nie beda chcialy rosnac.. zbyt zimno. A szkoda, liscie niczym palmy, pnie
        pokryte babelkami jakby z czekolady.
        Hehehe...
        • kuczman Re: coś ciekawego znalazłem 12.06.06, 06:02
          Odnosnie wollemii- dupek jakis wysmial moja fascynacje tym drzewem... musze wiec
          dodac ze skoro fascynuje sie zwierzakami i owadami sprzed milionow lat, ogladam
          je zachowane jakby ze wczoraj, jest dla mnie niesamowiata frajda, przezyciem,
          nacieszyc oczy drzewem ktore dinozaury ogladaly w swoich latach. Malo nacieszyc
          oczy, modz je dotknac.
          Tak sobie mysle ze tylko szczeniak, jakis niedorajda moze sobie szydzic z tego.
          To piekne drzewo! Ba, niezwykle.
          • zabanowanyarnik Re: coś ciekawego znalazłem 13.06.06, 09:51
            kup sobie dwa- trzy metry drzewa a potem porąb je tak abyś nimi mógł palić całą
            zimę. Zobaczymy czy wtedy nad każdym kawałkiem będziesz taki uduchowiony.Czy
            tak będziesz przeżywał "fascynacje" drzewem.
            Popierdoliło ci się we łbie od tej klimatyzacji i hamburgerów kuczman.
            nie wiem po co pisujesz na polskim forum skoro tu tacy biedniacy i wg ciebie
            półgłówki.
            pisz sobie na forum "holyłuuud".
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka