• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

potrzebny ortopeda dzieciecy-najlepszy w tarnowie Dodaj do ulubionych

• 29.01.07, 14:30
    Czy zna ktos ortopede w tarnowie i moglby kogos polecic, zeby lekarz mial
    odpowiednie podejscie do dzidzusia. Prosze o kontakt do takiego lekarza
    ewentualnie nazwisko. pozdrawiam
    Zaawansowany formularz
    • 11.02.07, 21:29
      Jedyny ortopeda jakiego znam to dr Różańska. Byłam u niej na kontroli stawów
      biodrowych z synkiem, a jak sama byłam mała to mnie leczyła :)
      • 12.02.07, 19:47
        ja tez polecam dr Różańska

t.
        • 13.02.07, 20:32
          nie polecam dr rozanskiej co prawda niby niezly fachowiec (operowala mojego
          dziadka z powodzeniem) ale jest szalenie nie mila dla rodzicow i dzieci. nie
          raz na mnie warknela , lubi maluchy bez zadnych wad wkladac w szyne koszli, tak
          na wszelki wypadek :/
          jezeli masz mozliwosc to jedz do krakowa ,na forum malopolska znajdziesz
          namiary na naprawde dobrych specjalistow.
          a od biedy Janusz Korczak - przyjaciel i wspolpracownik Rozanskiej
          --
          src="<a
          href="fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rh/jc/0gn3/8rUL7m4SNRebCicWjB.jpg""
          target="_blank">fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rh/jc/0gn3/8rUL7m4SNRebCicWjB.jpg"</
          a> alt="Milesia juz zdrowiutka :))" title="Milesia juz zdrowiutka :))" /></a>
    • 20.06.07, 13:30
      ja sprawdziałam dr Różańską i jest dobra w tym co robi, ale faktycznie jest
      bardzo nieuprzejma. Zmieniłam na dr Zwolennika - najlepszy ortopeda w Tarnowie i
      bardzo przystępny. Leczę stawy biodrowe mojej 3 -miesięcznej córeczki.
      • 24.06.07, 21:25
        hej
        Ja tez polecam Dr Zwolennika przyjmuje z Centermedzie albo Geronimo na UL>
        Moscickiego i jest naprawde dobry
    • 03.07.07, 11:10
      Jak najbardziej dr Zwolenik.
      Nigdy Różańska. Pani doktor walczy z własnym nałogiem. Opisując obraz usg zmyśla
      głupoty - słowo daję! Nie polecam absolutnie.
    • 19.01.14, 15:34
      Bzdury piszecie
    • 10.06.14, 23:14
      swoją historię opisałam na osobnym wątku
      forum.gazeta.pl/forum/w,29045,151431693,151431693,Rodzice_Ostrzegam_przed_dr_Rozanska_z_Tarnowa_.html
      Swoją opinię dodałam też na znanym lekarzu ale jak łatwo sprawdzić została usunięta razem z drugą opisującą praktyki pani doktor
      www.znanylekarz.pl/marta-rozanska/chirurg/dabrowa-tarnowska/negatywne#doctor-opinion-stats
      Jeśli chcecie sprawdzić bioderka swojego maluszka polecam w Tarnowie dr Zwolenika, u którego zrozpaczona wylądowałam po wizycie u pani doktor. Wg pani Różańskiej zaniedbałam dziecko.... i nie stanie na takich nóżkach. Gdzie za kilka dni po wizycie u doktora Zwolenika wszystko było dobrze. Cud?? Raczej nie. Rażąca niekompetencja.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.