Dodaj do ulubionych

potrzebny ortopeda dzieciecy-najlepszy w tarnowie

29.01.07, 14:30
Czy zna ktos ortopede w tarnowie i moglby kogos polecic, zeby lekarz mial
odpowiednie podejscie do dzidzusia. Prosze o kontakt do takiego lekarza
ewentualnie nazwisko. pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 11.02.07, 21:29
    Jedyny ortopeda jakiego znam to dr Różańska. Byłam u niej na kontroli stawów
    biodrowych z synkiem, a jak sama byłam mała to mnie leczyła :)
  • 12.02.07, 19:47
    ja tez polecam dr Różańska

t.
  • 13.02.07, 20:32
    nie polecam dr rozanskiej co prawda niby niezly fachowiec (operowala mojego
    dziadka z powodzeniem) ale jest szalenie nie mila dla rodzicow i dzieci. nie
    raz na mnie warknela , lubi maluchy bez zadnych wad wkladac w szyne koszli, tak
    na wszelki wypadek :/
    jezeli masz mozliwosc to jedz do krakowa ,na forum malopolska znajdziesz
    namiary na naprawde dobrych specjalistow.
    a od biedy Janusz Korczak - przyjaciel i wspolpracownik Rozanskiej
    --
    src="<a
    href="fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rh/jc/0gn3/8rUL7m4SNRebCicWjB.jpg""
    target="_blank">fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rh/jc/0gn3/8rUL7m4SNRebCicWjB.jpg"</
    a> alt="Milesia juz zdrowiutka :))" title="Milesia juz zdrowiutka :))" /></a>
  • 20.06.07, 13:30
    ja sprawdziałam dr Różańską i jest dobra w tym co robi, ale faktycznie jest
    bardzo nieuprzejma. Zmieniłam na dr Zwolennika - najlepszy ortopeda w Tarnowie i
    bardzo przystępny. Leczę stawy biodrowe mojej 3 -miesięcznej córeczki.
  • 24.06.07, 21:25
    hej
    Ja tez polecam Dr Zwolennika przyjmuje z Centermedzie albo Geronimo na UL>
    Moscickiego i jest naprawde dobry
  • 03.07.07, 11:10
    Jak najbardziej dr Zwolenik.
    Nigdy Różańska. Pani doktor walczy z własnym nałogiem. Opisując obraz usg zmyśla
    głupoty - słowo daję! Nie polecam absolutnie.
  • 19.01.14, 15:34
    Bzdury piszecie
  • 10.06.14, 23:14
    swoją historię opisałam na osobnym wątku
    forum.gazeta.pl/forum/w,29045,151431693,151431693,Rodzice_Ostrzegam_przed_dr_Rozanska_z_Tarnowa_.html
    Swoją opinię dodałam też na znanym lekarzu ale jak łatwo sprawdzić została usunięta razem z drugą opisującą praktyki pani doktor
    www.znanylekarz.pl/marta-rozanska/chirurg/dabrowa-tarnowska/negatywne#doctor-opinion-stats
    Jeśli chcecie sprawdzić bioderka swojego maluszka polecam w Tarnowie dr Zwolenika, u którego zrozpaczona wylądowałam po wizycie u pani doktor. Wg pani Różańskiej zaniedbałam dziecko.... i nie stanie na takich nóżkach. Gdzie za kilka dni po wizycie u doktora Zwolenika wszystko było dobrze. Cud?? Raczej nie. Rażąca niekompetencja.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.