• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Znachorka Stanisława sklep "Pszczółka"? Dodaj do ulubionych

• 28.01.09, 21:16
    Czy ktoś słyszał o tej kobiecie podobno potrafi doradzić w różnych sprawach
    zwłaszcza zdrowotnych? Czy to prawda?
    Zaawansowany formularz
    • 29.01.09, 13:13
      tak, słyszałam że potrafi doradzić, ale sama nigdy nie miałam potrzeby korzystać
      z jej rad
      --
      • 29.01.09, 16:08
        a czy warto tam jechać? bo ja ze slaska pisze? moze ktos u niej był?
    • 29.01.09, 14:03
      A gdzie ten sklep się znajduje, na jakiej ulicy?
      • 01.02.09, 16:18
        ul. Narutowicza 27 albo 29, w takim małym bloczku z parkingiem przed

--
        Dąż do ulepszania, nie do mnożenia rzeczy.
    • 01.02.09, 16:16
      lizzy, popytałam jeszcze o tą babkę mamę i ... absolutnie nie poleca jej, cytuję
      "ludzie światli nie brali jej na poważnie"
      prawdą jest że przychodzi do sklepu mnóstwo ludzi, ale to wygląda mniej więcej
      tak, że na ich choroby i dolegliwości wciska się im produkty ze sklepu (takie
      same jak w innych ze zdrową żywnością, tylko że drożej)
      nie chcę twierdzić, że ona nie pomaga, ale myślę że nie warto, lepiej iść do lekarzy
      --
    • 03.02.09, 15:40
      Ta pani dorobiła się niezłej fortuny na naiwności ludzi, sprzedaje ziółka za
      duże pieniądze. "Leczenie" ani nie pomoże ani nie zaszkodzi zdrowiu, niestety
      zrujnuje portfel. Jeśli to coś poważnego radzę poszukać dobrego specjalisty :)
      --
      • 21.02.09, 10:44
        A moze lepiej zapytac tych, ktorzy u niej byli a nie tylko "swiatlych" ludzi,
        ktorzy nie sprawdzili o co chodzi? Tacy swiatli ludzie kiedys wysmiewali
        istnienie bakterii.
        Ja bylam u pani Stanisławy nastawiona sceptycznie ale ona jest po prostu
        niesamowita! Widzi wszystkie dolegliwości, widzi takie szczegoly ze ja po prostu
        bylam w szoku. Wystarczy porozmawiac z ludzmi, ktorzy stoja w kolejce do niej.
        Lekarz nie pomogl a ona owszem. Badania niczego nie wykazaly a jednak okazalo
        sie ze to pani Stasia miala racje a nie badania. Jestem jej bardzo wdzieczna i
        polowa mojej rodziny rowniez. Czy wyleczenie dziecka z astmy nie jest
        wystarczajacym dowodem? (z opowiesci z kolejki)
        A jesli chodzi o nabijanie kabzy to kobieta nie bierze zlamanego grosza i wcale
        nie ma przymusu kupowania rzeczy, ktore ona zaleci. Ona mowi co dolega a co kto
        z robi z ta wiedza to jego sprawa.
        Szczerze wszystkim polecam wizyte u pani Stanislawy, nic nie kosztuje a na pewno
        pomoze nawet swiatlym, niedowiarkom :-)
        • 27.02.09, 20:10
          Tobie pomogło, mojej mamie nie. Może wiara czyni cuda, tak czy siak w pierwszym
          rzucie i tak lepiej wybrać się do lekarza.
          --
    • 12.05.09, 12:01
      Miałam przyjemnosc kozystac z pomocy tej pani. Odwiedzilam ją 19 kwietnia wychodząc nic nie zapłaciłam (nie przyjeła zapłaty)nie byłam przekonana co do stawianej diagnozy jaednak braku jakakichkolwiek efektów przy leczeniu przez lekarzy srodkami konwecjowalnymi (a trwalo to 3 lata) podczas którego choroba postepowala dostosowalam sie do zalecen Pani Stanisławy tj. dieta:bezglutynowa bezcukrowa bezmleczna oraz zakupiłam suplementy diety w jej sklepie z sume ok. 300zł... a na efekty nie czekałam długo ponieważ po !!! czterech tygodniach !!! choroba zaczeła gwałtownie cofac sie jestem dobrej mysli i Dziekuje Pani Stasi z całego serca!!!

Polecam Tą pania każdemu kto ma problem ze zdrowiem a kto nie jest przekonany do niej to niech spróbuje diety stosowanej przezemnie (bezglutynowej bezmlecznej bezcukrowej)
    • 29.06.09, 23:09
      Byłam u Pani Stasi, jako największy niedowiarek. Od kilku osób słyszałam, że
      często mówi, że ktoś jest uczulony na mąkę. Usiadłam i powiedziałam tylko dzień
      dobry, dalej mówiła ona. Mówiła, a ja się zastanawiałam: kiedy mi powie, że
      jestem uczulona na mąkę? I wtedy słyszę:
      - Nie nie, na mąkę nie ma uczulenia, ale cukru organizm nie trawi. Trochę cukru
      i zaraz tycie.
      Uhuhu, gorąco mi się zrobiło! Czyta w myślach? Zbieg okoliczności? Nie wiem...
      Wiem, że wszystko co powiedziało, zgodziło się z wynikami badania włosa. Badanie
      włosa to skrupulatna analiza składu pierwiastków w organizmie, typu trawienia.
      Strzeliła w dziesiątkę. I pomogła, w tym, z czym do niej przyszłam. :) Po kilku
      miesiącach wróciłam do niej z największą różą, jaką znalazłam, żeby podziękować.

Czy wiara czyni cuda? Pewnie tak. Ja nie wierzyłam. Jednak pomogło.
      • 11.07.09, 23:29
        byłem u tej Pani z ciekawości chyba ze 4 lata temu, ze schorzeń
        które miałem mieć nie sprawdziło się zupełnie nic...ale oczywiscie
        nie jestem nieszczęśliwy z tego powodu:)
        • 25.07.13, 01:52
          A czy Pani Stanisława przyjmuje jeszcze tam na rutowicza? i czy ktoś ma numer kontaktowy do niej bo ten już nie odpowiada? co się z nią dzieje? zawiesiła działalność? :(
          • 06.08.13, 12:00
            Tak Pani Stanisława przyjmuje dalej w Pszczółce. Dzisiaj byłem pierwszy raz i zrobiła na mnie ogromne wrażenie a jestem młody więc nie łatwo tego dokonać. Powiedziała mi co mam zrobić żebym czuł się lepiej a dokładniej czego nie robić jeśli chodzi o żywność itp. teraz zostaje mi wykupić "leki" z pszczółki i czekać na rezultaty. Z tego co wiem Pani Stanisława przyjmuje do godz. 12
    • 26.09.13, 10:32
      Jak to jest, że chodząc do kościoła wierzysz w zabobon i gusła?
      --
      W życiu wszystko jest pożyczone
      • 03.11.13, 17:28
        Pani Stanisława "czyta z oczu".To nie zabobon i gusła tylko irydologia.
        • 29.01.14, 14:24
          Idź do rumpologa - skuteczniejszy.
          --
    • 17.12.13, 01:59
      • 29.01.14, 13:04
        pani Stanisława uratowała moją umierającą w szpitalu 2,5 roczna córeczkę , gdzie lekarze po 2 tygodniach badań nie umieli postawić diagnozy. Jedno spojrzenie w oczka i jak powiedziała "po miesiącu zapomnicie " tak się stało. Dała jej parę produktów przczelich i dziś moja córeczka ma już 18 lat . A szital , badania krwi , punkcja w kręgosłup , przez dwa tygonie mordowali dziecko bez rezultatu
        • 29.01.14, 14:25
          03piotr3 napisał(a):

> przez dwa tygonie mordowali dziecko bez rezultatu

Może nie mieli takiej wprawy jak Ci we Włocławku?
          --
          • 01.02.14, 20:18
            Dziś był u tej pani tata (namówiła go siostra). Mam o niej bardzo złe zdanie :( tata ma 70 lat i raka jelita, oczym nie wiedziała) uznała że ma problem z wątrobą, sercem, nerkami, jelitami, żołądkiem u osoby w jego wieku łatwo w coś trafić, ale nie to mnie zdziwiło lecz to że powiedziała mu że operacja nie będzie konieczna (guz ma 10cm i jest wyznaczony ternin operacji) bo można ją przeżyć lub nie a dzięki jej leczeniu guz się zmniejszy i może żyć jeszcze wiele lat. Jak bardzo trzeba być pozbawionym uczuć i moralności żeby chorego człowiekowieka zkazywać na śmierć bez mrugnięcia okiem(oczywiście decyzja należy do niego), odradzając mu operację wzamian lecząc go suplementami diety które raka nie leczą!!!! Do domu wrócił zostawiając w jej sklepie 1000zł (nie żartuje naprawdę) a w reklamówce tylko suplementy diety takie jak: witamina c, b12 i inne jej rodzaje, kwasy omega b3 i inne, żelazo, olejek z wisiołka itd. wszystko to w zwykłej aptece kosztowałoby może 100zł. wiem że nie kazała mu tego kupić ale czego nie zrobi człowiek zdesperowany, pragnący żyć. Jeśli chcecie umrzeć z głodu bo zabije was szybciej wyczyszczony portwel niż choroba którą niby będzie leczyć.
            Dobrze się zastanówcię zanim tam traficie, czy nadzieja musi aż tyle kosztować.
            • 10.01.16, 21:54
              Ewa ocknij się kefir2010.wordpress.com/2014/10/20/ratujaca-zdrowie-dieta-bezglutenowa-kontra-propaganda-karteli-spozywczych/
              www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie.html#mineraly_suplementy_i_witaminy
    • 25.07.14, 22:14
      Ja byłem u pani Stanisławy i ona pomogła mi. Chodz to co powiedziala jest ciezkie to jakos trzeba wytrwac ale jest poprawa. Mam miec 8 lat diety bezglutenowej bo mam nietolerancje glutenu choć to jest lepsze od celiakii( celiake ma sie całe życie), pić codziennie sok z marchwi jednodniowy, pierzge. Poleciła mi zażywać suplementy z firmy Now Foods. Nie wzieła pieniędzy za wizytę. Mam zażywać dziennie koło 30 tabletek tych suplementów przez 8 lat. Zażywam je ponad rok. Czy ktoś z was używa tyle i nic wam nie jest???
      • 13.11.14, 16:32
        Nie zażywaj! Na logiczny sposób myślenia, kto bierze 30 tabletek dziennie ! Moja mam leczyła się u niej 15 lat temu ba depresje i zmarla mając 33 lata, przyczyna było to ze w organizmie nie było nic żadnych witamin Nic. Ta pani która niby leczy kazała jej wypływać flegme aż uzbierało się pol słoika i po pol roku zmarla.
        • 13.11.14, 16:40
          kupiła od niej tabletki chyba białe opakowanie z pomaranczowa etykietka miały podobno pomodz a zaszkodziły wypukiwaly wszystkie witaminy minerały i wszystko co jest potrzebne do życia.
          • 10.01.16, 21:51
            ja zażywam suplementy i stosuje dietę bezglutenową bezmleczną i bezcukrową jaką zaleciła mi pani Stasia i żyje tak od około 3 lat i jest wyraźna poprawa. To co pani Stasia mówi poprę linkiem do pewnej strony kefir2010.wordpress.com/2015/02/07/8-oznak-nietolerancji-glutenu-to-zwieksza-ryzyko-zgonu-o-600/
            kefir2010.wordpress.com/2014/10/20/ratujaca-zdrowie-dieta-bezglutenowa-kontra-propaganda-karteli-spozywczych/
            pozdrawiam niedowiarków
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.