Dodaj do ulubionych

Szybcy i Czyści - nowa myjnia bezdotykowa

02.10.10, 09:41
Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych, bez względu na płeć i markę auta do nowej myjni bezdotykowej w Lublinie, przy ulicy Topolowej 3 (w pobliżu skrzyżowania Męczenników Majdanka i Lotniczej).

Zapomnijcie o automatycznych niszczarkach lakieru przy stacjach benzynowych.
Poza wysoką jakością usług, którą gwarantują najlepsze urządzenia marki Karcher proponujemy też rabaty dla stałych klientów oraz dla auto klubów, dzięki którym mycie może być nawet o 70% tańsze :-D

Znajdziecie nas w internecie: myjnietsunami.pl
na Tweeterze: twitter.com/MyjnieTsunami
oraz na Facebooku: www.facebook.com/pages/Lublin-Poland/Myjnie-Tsunami/158433254185958

Na nasz profil na FB radzimy zaglądać częściej - to właśnie tam umieszczać będziemy informacje na temat promocji oraz organizować konkursy z atrakcyjnymi nagrodami :)
Edytor zaawansowany
  • hoacyn 02.10.10, 09:50
    Zdążyłem przeczytać przed usunięciem :)
    --
    Komunistyczna propaganda w jidysz
  • tajnos.agentos 02.10.10, 11:34
    Nie da rady, ja korzystam wyłącznie z usług myjni erotycznych, ewentualnie przynajmniej topless.:P
    --
    Gdy milczą politycy, zaczynają rozmawiać narody...
  • Gość: hm... IP: 109.200.82.* 02.10.10, 13:02
    a ja lubie jak ktos mnie po pleckach 'pogapie' (mam to od dzieciectwa i tak to wtedy zostalo nazwane przeze mnie)
  • hoacyn 02.10.10, 13:04
    Babę se znajdź.
    --
    Komunistyczna propaganda w jidysz
  • myjniatsunami 02.10.10, 17:08
    Niestety nie prowadzimy usług matrymonialnych ;)))

Ale zapraszamy do mycia samochodów, a jeśli ktoś miałby ochotę spróbować wygrać np. karnet na mycia, to na profilu na Facebooku: www.facebook.com/pages/Lublin-Poland/Myjnie-Tsunami/158433254185958 już w przyszłym tygodniu będzie okazja

Z czystym autem szanse na poznanie pięknej kobiety (i przystojnego faceta) znacznie rosną ;))
  • tajnos.agentos 02.10.10, 17:43
    Samochód to ja sobie myję na podwórku topless sam, albo w myjni erotrycznej usługowo. Won z tym spamem.:PPPPP
    --
    Gdy milczą politycy, zaczynają rozmawiać narody...
  • myjniatsunami 04.10.10, 00:28
    Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Już za kilka dni pierwszy konkurs ! :)
  • myjniatsunami 10.10.10, 11:25
    Złota polska jesień nie odpuszcza :)))

Jak twierdzą spece od pogody przez kilka najbliższych dni możemy zapomnieć o deszczu, a co za tym idzie też o błocie. Sytuacja wprost idealna do mycia auta na myjni Tsunami.

Serdecznie zapraszamy na Topolową 3 i na naszą stronę internetową www.myjnietsunami.pl - zanim pojedziecie myć swoje ukochane auto, przeczytajcie najpierw dokładnie instrukcję, to pozwoli Wam oszczędzić mnóstwo pieniędzy na myciu.

Do zobaczenia
  • Gość: oczekujący ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 07:29
    co z tym konkursem ludzie, co ???
    Czekam ic zekam
  • myjniatsunami 12.10.10, 23:32
    W odpowiedzi na zapotrzebowanie:

już w piątek 15.10 na profilu Myjni Tsunami na Facebooku: www.facebook.com/pages/Lublin-Poland/Myjnie-Tsunami/158433254185958 pierwszy konkurs z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy !
  • myjniatsunami 15.10.10, 15:05
    Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Myjni Tsunami !!!

Wystarczy o godzinie 19.00, albo chwilkę później wysłać maila na adres:

info@michalzelazo.pl

i w tytule wpisać "szybcy i czyści".

Trzy pierwsze osoby otrzymają gratisowe mycie na naszej myjni, o wartości 12 zł. każde, dodatkowo najszybsza osoba otrzyma także upominek do swojego auta.

Powodzenia ;)
  • Gość: Bartoha IP: 109.243.215.* 19.10.10, 12:53
    A jakie nagrody będą tym razem do wyrwania i czy będzie trzeba mieć konto na fejsbuku ? bo ja nie mam i mieć nie zamierzam, a nagrodę bym chętnie przyjął
  • myjniatsunami 21.10.10, 21:49
    Kolejny piątek i kolejny konkurs !!!
    Zapraszamy na nasze konto na Facebooku: www.facebook.com/myjnie.tsunami
    ale jeżeli ktoś akurat nie ma takiego i mieć nie zamierza, to nic, bowiem informacje na temat konkursu umieścimy również na tym forum :)
  • myjniatsunami 22.10.10, 19:02
    Kolejny piątek i kolejny konkurs !
    Tym razem jednak zamiast "kto pierwszy ten lepszy", damy Wam czas na wzięcie udziału aż do niedzieli. Tak, tak ! Macie 48 godzin, do niedzieli, do 19.00, aby napisać na adres: info@michalzelazo.pl a my wylosujemy 3 osoby :)
    Łatwe ? No to do piór... to znaczy klawiatur ;)
  • myjniatsunami 25.10.10, 10:54
    Troje szczęściarzy w naszym weekendowym konkursie to:

1. Pani Lucyna G.
    2. Pan Konrad Ł.
    3. Pan Kamil N.

Gratulujemy i oczywiście zapraszamy już w najbliższy piątek na kolejny konkurs Myjni Tsunami. A na co dzień polecamy nas na Facebooku: www.facebook.com/myjnie.tsunami
    i Twitterze: twitter.com/#!/MyjnieTsunami
  • myjniatsunami 29.10.10, 13:08
    Dzisiaj ostatni piątek października i ostatnia szansa w tym miesiącu na darmowe mycie o wartości 12 złotych na Myjni Tsunami, przy ulicy Topolowej 3.

Konkurs rozpocznie się jak zwykle o 19.00, na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/myjnie.tsunami

Zapraszamy !!!
  • myjniatsunami 29.10.10, 20:18
    19.00 czekamy na Wasze maile, adres na który trzeba je wysyłać to info@michalzelazo.pl
    Trzy pierwsze osoby otrzymają kupon na darmowe mycie o wartości 12 zł w Myjni Tsunami :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.