Dodaj do ulubionych

Szkoła gotowania dla Dzieci-Locomotiva

24.08.11, 11:31
[img]http://i269.photobucket.com/albums/jj44/doroy1/LOGO6.jpg[/img]

Już od 11 września rozpoczynamy kolejne kulinarne warsztaty dla najmłodszych!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4- 12 lat do wspólnego gotowania!

W naszej pracowni dzieci będą pod okiem profesjonalistów zapoznawane z technikami kulinarnymi, zasadami prawidłowego odżywiania się, higieną w kuchni i zachowaniem przy stole. Zapewniamy fartuszki, przybory, produkty i dobrą zabawę!

Ile lat ma pizza, jak bez płaczu pokroić cebulę, jak wygląda czapka budyniówka i czy w niej gotuje się budyń? Na te i wiele innych pytań wasze pociechy znajdą odpowiedź Akademii Gotowania Locomotivy Pokażemy, że w gotowaniu z dziećmi dotykanie, smakowanie, radosny śmiech i pałaszowanie jest najważniejsze. Kuchenne laboratorium, w którym wszystko paruje, a pokrywki podskakują to magiczny świat dla dziecka, świat w którym jedynie wyobraźnia wyznacza granice działania naszym pociechom.

Wierzymy, że dziecięca pasja i energia do gotowania pod okiem kucharza może przerodzić się w życiowe hobby. Na zakończenie każdych zajęć zaprosimy rodziców do wspólnego stołu i zaprezentujemy to co przygotowaliśmy.

Zapisy pod numerem telefonu (81) 44 11 999 lub email: info@locomotiva.com.pl

[img]http://i269.photobucket.com/albums/jj44/doroy1/ulotkaakademiagotowania.jpg[/img][img]http://i269.photobucket.com/albums/jj44/doroy1/ulotkaakademiagotowania2.jpg[/img]
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka