IP: 178.212.121.* 08.11.12, 19:55
Poszukuje dobrego adwokata z okolic Lublina
prosze o pomoc
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 08.11.12, 22:54
    polecam przejrzenie wątków
  • akacja59 26.11.12, 13:33
    Odradzam R. Choroszyńskiego, bo nie szanuje klienta, popełnia błędy merytoryczne i nie pilnuje sprawy. Mogę polecić radcę prawnego z Piłsudskiego panią o nazwisku Murdza, ale nie wiem czy jest aktywna zawodowo, bo jak miałam z nią kontakt, to była w ciąży. Mam o niej jak najlepsze zdanie, bo bardzo mi pomogła w zawiłej sprawie sądowej.
    --
    barbaraserwin.blogspot.com/
  • Gość: clio81 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.11.12, 11:45
    Jeśli nie musi to adwokat z Lublina a może być z okolicy to polecam mec. Ł. Panasiuka ze Świdnika. Jest stosunkowo niedrogi (co dla mnie było istotne) oraz szanuje i słucha klienta. No i jest skuteczny - jestem zadowolona z tego, jak potoczyła się moja sprawa!
  • Gość: Maria IP: *.dynamic.chello.pl 11.07.15, 06:59
    Polecam Panią Mecenas Ewę Nowacką. Ma kancelarię na Szopena 7 lokal 31 (1 piętro) Lublin. Jest bardzo skuteczna. Wcześniej inna, starsza, mecenas prowadziła mi sprawę, ale niestety przegrała.
    Pani Mecenas Ewa Nowacka ma ogromną wiedzę i dużo werwy. Widać, że jej się chce szukać rozwiązań. Sprawa wydawała się nie do zdobycia, ale pani Mecenas Ewa ja po prostu wygrała
    :-). Zawsze będę jej wdzięczna. Polecam.
    Nie wiem, czy można tutaj podawać telefon, ale..., w razie czego mnie obroni, jak złamie prawo ;-), więc podaję 534 844 544.
    Maria
  • Gość: Łukasz IP: *.static.ip.netia.com.pl 13.07.15, 16:50
    Ja także sądzę, że pani Ewa Nowacka to dobry i skuteczny adwokat. Trafiłem do niej z polecenia i jestem zadowolony. Polecam
    Łukasz S

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.