Dodaj do ulubionych

sala konferencyjna

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.13, 10:46
zobacz >>> sala konferencyjna Lublin
Edytor zaawansowany
  • Gość: skorpionek IP: *.ksi-system.net 14.02.13, 17:22
    no skoro już reklamujemy się to ja polecam www.e-konferencje.pl. Tam są miejsca pogrupowane województwami więc łatwo znaleźć coś ze swojego rejonu. Gorąco polecam!
  • Gość: ela IP: *.toya.net.pl 24.07.14, 18:43
    Ja polecam ośrodek Campoverde.pl
  • iwona873 26.02.13, 04:16
    Centra ośrodki i sale konferencyjne oraz hotele, miejsca do wynajęcia na konferencje, szkolenia, kongresy, eventy - wszystko na organizowane imprezy, wydarzenia w jednym miejscu! Zapraszamy.
    Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z promowanymi ośrodkami konferencyjnymi - szkoleniowymi. W naszym serwisie znajdziecie także polecane sale konferencyjne oraz polecane obiekty, centra konferencyjne. Dodatkowo usługi, pakiety konferencyjne, promocyjne oferty hoteli dotyczące wynajmu sal konferencyjnych, wiadomości branżowe w jednym miejscu - dla Państwa wygody. Konferencje w Polsce odbywają się każdego dnia, sprawdź, gdzie Ty możesz je zorganizować, jakie sale szkoleniowe konferencyjne są przygotowane na wynajem.
    Prezentujemy obiekty konferencyjne w wielu lokalizacjach, najwięcej ofert jest z dużych miast takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Łódź, Wrocław i ich okolicach. Jeśli szukasz sali na wesele proponujemy skorzystać z prezentowanych lokali na stronie
    www.e-konferencje.pl/
  • Gość: Optimal-Med.pl IP: *.play-internet.pl 04.03.13, 14:54
    Zapraszamy do skorzystania z naszych dwóch sal dydaktycznych, świetnych na przeprowadzenie szkoleń w niewielkich grupach; w mniejszej sali 6-8 osób oraz nieco większej sali z nagłośnieniem.

Obie sale znajdują się w Prywatnej Przychodni Optimal-Med przy ul. Zakopiańskiej 166 w Krakowie (przy drodze na Uzdrowisko Swoszowice, vis a vis salonu samochodowego Toyota). Zapewniamy komfortowe wnętrza, nowocześnie urządzone.

Ulica Zakopiańska jest jedną z głównych ulic w Krakowie, blisko kompleksów biurowych BUMA Square, dzielnicy Podgórza. Bardzo dobry dojazd.

Zapraszamy do obejrzenia galerii na stronie Przychodni www.optimal-med.pl
    optimal-med.pl/galeria/28.jpg oraz optimal-med.pl/galeria/29.jpg

Wszelkie informacje: marketing@optimal-med.pl

Zapraszamy do współpracy!
  • Gość: Sylwia IP: *.toya.net.pl 14.07.14, 00:36
    polecam sale konferencyjna Campoverde w Łodzi. nowoczesne wnętrze, w pełni klimatyzowane sale, a w przerwie w konferencji widok na piękny krajobraz.
  • Gość: denzi IP: *.toya.net.pl 16.07.14, 01:39
    A z okna widok na Arene gdzie się odbywają zawody konno warto odwiedzić polecam Campoverde.pl
  • Gość: agnieszka IP: *.toya.net.pl 24.07.14, 14:17
    Hotel Campoverde posiada sale koferencyjną która jest klimatyzowana, posiada okna z możliwością ich zasłonięcia.
    Sala może być wyposażona w:
    flipchart,rzutnik multimedialny więcej na stronie Campoverde.pl Polecam
  • Gość: zuza IP: *.toya.net.pl 30.07.14, 12:58
    Sale konferencyjne duże, przestronne, klimatyzowane. Dodatkowo można zrelaksować się po ciężkim dniu i zjeść pyszne jedzenie w ośrodku Campoverde.pl Polecam
  • Gość: Daria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.13, 16:26
    Moze ktos poleci jakies sale konferencyjne w Krakowie
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 18:45
    hmm
  • Gość: Natasha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.13, 18:46
    Owszem, na ile osób ma być ta sala? W ścisłym centrum, czy może być na obrzeżach miasta? Z noclegiem? Dla kogo ma być to szkolenie, może potrzebne będzie bardziej prestiżowe miejsce..?
  • Gość: Daria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.13, 15:25
    Natasha - nie musi być ścisłe centrum, potrzebuję zorganizować konferencję na przełomie wrzesień/październik, interesuje mnie nocleg i parking dla ok 40 osób. Było by miło gdyby w pobliżu można było coś zjeść. Nie musi być to willa, ale niech to nie będzie też jakaś podrzędna salka, bo uczestnicy konferencji są dość wymagający.
  • master_full 09.10.13, 14:27
    Teraz wszyscy jeżdżą do Hotel Agit, bo jest tam najbardziej nowocześnie jak na Lublin, a ceny mają bardzo rozsądne, szczerze polecam, mam swoją firmę i nie znam lepszej bazy na konferencje z hotelem, na dodatek restauracja, spa

agithotel.pl/konferencje/
  • jasinka9878 15.11.13, 00:04
    Lublin ogólnie słynie z tego, że są tam bardzo dobre ceny. W biznesie każdy szuka oszczędności, ale jak ktoś szuka oszczędności, a nie chce rezygnować z poziomu to wybiera właśnie takie miejsca jak Hotel Agit Congress & SPA. Wszystko na najwyższym poziomie,a ceny naprawde mają dbre, wiem, bo sprawdzałam.
  • Gość: Danuta IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.11.13, 08:35
    a macie jakieś info o hotelu Luxor ? Będę opiekowac się goścmi na konferencji biznesowej w lutym i chce się jakoś przygotować, prawdopodobnie konferencja odbedzie własnie w tym hotelu. Sprawdzałam na stronie i wygląda to super, ale chce też dowiedzieć się, jakie SA tam obsługa i catering, czy polecacie.
  • mika-20 21.11.13, 08:18
    znajoma była tam co prawda prywatnie, ale bardzo chwaliła, szczególnie restaurację :) Standardy w Luxorze są wg niej bardzo wysokie i mysle, że na konferencję w Lublinie to bardzo dobre miejsce.
  • Gość: Kubiak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.11.13, 10:23
    Jeśli chodzi o Luxor - catering to z pewnością mocna strona hotelu, poza tym jest naprawdę ładnie urządzony i utrzymany w czystości, obsługa profesjonalna, do tego miła, moim zdaniem na przyjęcie gości biznesowych świetny wybór. W Agicie natomiast też mają co jakiś czas gości biznesowych więc pewnie są dobrze przygotowani.
  • Gość: michał IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.12.13, 14:41
    Huzar też jest dośc dobry hotelem i ładnie wypad ana tle innych w Lublinie.
  • Gość: Organza IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.12.13, 15:19
    pl.tripadvisor.com/Hotels-g274818-zfc4-Lublin_Lublin_Province_Eastern_Poland-Hotels.html
  • olasz35 10.12.13, 09:25
    byłam na jednodniowym szkoleniu IT zorganizowanym w Luxorze, pare miesięcy później spędziłam jeszcze 2 dni w Agicie (mam sporo klientów biznesowych w Lublinie i spędzam tam sporo czasu na wyjazdach). Obydwa hotele mi się podobały ze względu na jakośc usług hotelowych, na nic nie mogłam narzekać, wszystko było dopilnowane - pokój posprzątany, sala konferencyjna prezentowała się bardzo dobrze i była duża, więc uczestnicy szkolenia musieli się tłoczyć. Wrażenia z obydwu na plus!
  • Gość: Lubicz81 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.12.13, 11:06
    Agit tez prezentuje sie dobrze - ma naprawde dobre standardy i nadaje sie na wyjazd turystyczny ale też służbowy
  • Gość: gość IP: *.lublin.mm.pl 16.12.13, 18:43
    Pomoc dla firm, zakładanie firm, księgowość i wiele innych. Sprawdź: Readymade.
  • Gość: kasiaa IP: *.toya.net.pl 16.07.14, 01:47
    nie długo planujemy spotkanie integracyjne w Łodzi może ktos poleci gdzie? i oczywiście potem nocleg na miejscu: )
  • Gość: masłyk IP: *.109.164.50.dolnet.pl 19.09.14, 21:47
    w krakowie mogę polecić hotel novum w niepołomicach (w zasadzie dzielnica krakowa) - www.hotelnovum.pl/konferencje - super miejsce dla biznesu, bardzo pomocna obsługa w organizacji tego rodzaju imprez.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.