Dodaj do ulubionych

Niech mi ktoś wyjaśni JEDZ

13.10.17, 15:27
Ratunku ludzie, którzy się znacie na przetargach. U nas w firmie rzadko składamy oferty no i nie jestem na bieżąco z przepisami. Jak mam dołączyć do oferty przetargowej formularz JEDZ? Zamawiający dołączył go do przetargu w formie pliku pdf. Czy mogę go wydrukować i wypełnić długopisem? Próbowałam zrobić ten formularz elektronicznie ze strony uzp.gov , zaczęłam ale nie może mi się zaimportować ESPD. Co dalej? Jak to rozwiązać? Nie możemy zawalić oferty z powodu braków formalnych.
Edytor zaawansowany
 • kancelariazp.pl 07.11.17, 12:38
  Przepis art. 10a ustawy Pzp wprowadza obowiązek składania jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) wyłącznie w wersji elektronicznej. Obowiązek, o którym mowa, zgodnie z art. 15 ust. 2 ustawy z dnia 22 czerwca 2016 r. o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.2016.1020) – dalej: ustawa nowelizująca – ma zastosowanie od dnia 18 kwietnia 2018 r. Do tego czasu, zgodnie z art. 17 ustawy nowelizującej JEDZ może być składany w formie pisemnej albo w postaci elektronicznej.

  --
  Pozdrawiamy
  Zespół Ekspertów
  Kancelaria Zamówień Publicznych Sp. z o.o.
  www.kancelariazp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.