Dodaj do ulubionych

zdolność kredytowa

IP: *.softlab.com.pl 11.03.11, 14:16
jaka jest nasza zdolność kredytowa: mąż i ja po 2500 na ręke, żadnych kredytów, zobowiązań, obciążeń, kredyt na 30 lat w PLN 100 % wartości nieruchomości,umowy mamy na czas nieokreślony, rok urodzenia 84 i 81. jak kształtowały by się raty mniej więcej (wysokość miesięcznej raty)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Krzysiek IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.11, 14:54
    hej, tak jak pisze kolega najlepiej skorzystać z porad doświadczonego doradcy. Nie wiem jak to jest e Expanderze ale ja biorąc kredyt skorzystałem z usług doradcy z portalu finansosfera.pl. Skutek jest taki że od 2 miesięcy cieszę się "własnym" mieszkaniem. Własne będzie za 20 lat :) pozdrawiam
  • robertind 11.03.11, 16:20
    Maksymalna zdolność w PLN w granicach 450 tys. zł (30 lat, 5000 netto, 100% wartości). Zakładając standardowy kredyt (bez RNS) - wysokość raty w granicach 2600 - 2700 zł od kwoty 450 tys. zł.
    --
    Robert,
    Mazowsze, Podlasie
    r.grudzinski@niezaleznydoradca.pl
    602505529
  • Gość: marmeladka IP: *.internetia.net.pl 21.03.11, 19:55
    polecam tak jak poprzednik przejsc sie do jakiegos doradcy, osobiscie korzystam z uslug open finance. tam nie tylko policza ci zdolnosc ale moze od razu zaproponuja jakies konkretne produkty no i to nic nie kosztuje
  • arfer 23.03.11, 01:05
    I warto skorzystać na ostatnią chwilę z RnS, by bardzo wyraźnie obniżyć ratę - kredyt tańszy niż walutowy w większości przypadków, a bez ryzyka kursowego.
  • jarek.11z 17.05.11, 16:48
    Przy tego typu wysokości dochodów, wasza zdolność kredytowa sięga 2500 zł

Jeśli macie problem ze załatwieniem kredytu hipotecznego, albo boicie się, że możecie nie ogarnąć całej ilości papierów potrzebnych do skompletowania, to zapraszam do biura Easy-Finance w Poznaniu.

Tam profesjonalni doradcy finansowi potrafią pomóc każdemu.
  • goosia69 28.12.18, 13:14
    Zobacz co to jest zdolność kredytowa na lista-firm.com.pl/slownik/co-to-jest-zdolnosc-kredytowa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.