Dodaj do ulubionych

Kredyt hipoteczny - proszę pilnie o rady

IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.06.11, 19:40
Witam - mam 21 lat. W czerwcu zeszłego roku rozpocząłem prace w firmie. Nie jest to firma prywatna tylko spółka z o.o. Pracowałem do końca roku 2010. Na 2 miesiące wyjechałem za granice. Przyjąłem się ponownie do tej samej firmy 15 marca. Moje miesięczne wynagrodzenie netto wynosi 1600zł - 1700zł. Nie mam nikogo na utrzymaniu. Umowa o pracę zawarta jest do 2014 roku (grudzień) z możliwością przedłużenia. Nie posiadam żadnej historii kredytowej - nigdy nie brałem kredytu.

Szukam kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości o wartości 120 000zł. Jest to 100% wartości.

Nikt z rodziny nie może przystąpić ze mną do kredytu. Proszę o pomoc czy mam jakiekolwiek szanse na uzyskanie kredytu na okres 35-40 lat. Jak do tej pory konsultanci udzielają powierzchownych informacji nikt nie zaoferował nic konkretnego.

Jakie mam szanse czy w ogóle mam możliwość uzyskania kredytu.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: piotr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.11, 09:45
    skorzystaj z pomocy jakiejś dużej firmy doradczej - ich usługi są bezpłatne (zarabiają na prowizji z banków), a wiedza i doświadczenie bezcenne dla przyszłego kredytobiorcy. Oprócz tego zaoszczędzisz czas na bieganiu po poszczególnych bankach. Osobiście polecam Expandera.
    sprawdź sobie tutaj
  • Gość: linux IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 21.06.11, 09:55
    bardzo dziękuję za iformacje - właśnie dzisiaj jestem umówiony z doradcą
  • Gość: karolina IP: *.dynamic.chello.pl 23.10.11, 15:32
    Witam :) Jeżeli dalej poszukuje Pan kredytu, polecam serdecznie przedstawiciela Ing, który przedstawi Panu pełną ofertę. Na chwilę obecną ten bank ma najlepszą na rynku ofertę dla klientów, dlatego warto chociażby zapoznać się z nią. Kontakt do przedstawiciela: tel-509530332 pan Jerzy Kolejko.
    To nic nie kosztuje a może akurat
  • arfer 25.10.11, 22:01
    bzdura..."najlepsza oferta"...

zadaj sobie pytanie, w jaki sposób widzisz spłatę kredytu z ratą nawet na 40 lat 600-700 zł, z możliwością wzrostu o kolejne 100-150, jeśli (kiedy) wzrosną stopy procentowe, do raty doliczając czynsz, koszty mediów itd itp

bank od biedy kredytu udzieli, pytanie, kto go będzie spłacał ?

nie ironizuję - policz sobie budżet i zadaj sobie pytanie, czy taki kredyt jest realny
  • withmoney.pl 25.10.11, 19:16
    Witam,

Posiada pan zdolnośc kredytową na 120 tys. ( wprawdzie na styk przy dochodzie 1800 netto)

Czytajac inne posty na pana zapytanie - jest kilka banków, m.in. ING, mBANK, które przy pana młodym wieku 21 lat nie udzielą kredytu, zwłaszcza, że pan sam chce wnioskować.
    Tak więc jesli zależy panu na szczegółowej analizie rynku bankowego ( 24 banki) i pomocy w znalezieniu kredytu a w szczególności pozytywnej decyzji z banku to proszę o kontakt.

pozdrawiam,

Karol Feruś
    Kierownik Sprzedaży
    With Money
    tel. 793-47-793
    karol.ferus@withmoney.pl

• arfer 25.10.11, 22:05
    jedyną sensowną opcją, którą ew. widzę jest kredyt RnS dla singli - mieszkania do 50m2, dopłata do połowy odsetek przypadających na pierwsze 30 m2 przez pierwsze 8 lat

co nie zmienia faktu, że kluczowe pytanie brzmi : czy stać Cię na kredyt
  • Gość: Jurek45 IP: *.dynamic.chello.pl 31.10.11, 10:45
    Spróbuj w Raiffeisnen Bank z tego co słyszałem tam teraz najłatwiej o kredyt hipoteczny w złotówkach... www.finansosfera.pl/porownanie-kredytow-hipotecznych/
  • hiporady 02.11.11, 08:33
    Przy kredyce 40 letnim myślę, że nie powinno być problemu. Trzeba się jednak nastawić na ratę na poziomie 700 - 800zł. Polecam comperia.pl - można tam porównać oferty banków.
    --
    hiporady.pl
  • Gość: diplodok IP: *.2a.pl 03.11.11, 20:26
    O ja pier..le, gościu.
    Z takimi zarobkami ty chcesz się kredytować na kwadrat i biegać przez kilkadziesiąt lat na pasku banksterów, przecież dopiero życie przed Tobą.
    Lepiej wyjedź za granicę, zakasaj rękawy i zarób przez 3,4,5 lat te pieniądze a od wszelkiej maści "doradców", chłopców z openfajansów i innych expanderów w poliestrowych garniturach lepiej trzymaj się z daleka, już "doradzili" franka tysiącom zakredytowanych jeleni a teraz naganiają na euro.
  • Gość: linux IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.11, 07:48
    otrzymałem kredyt. Nieruchomość potrzebna mi jest do prowadzenia działalności gospodarczej, bo taki był i jest mój cel. Nie wyobrażałem sobie, że kupię nieruchomość i z pracy na jeden etat będę to spłacał - nie no taki głupi to nie jestem. Z jednego etatu nie da się niestety spłacać kredytu i opłacać mediów.
    Dziekuję za wszelkie rady

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka