Dodaj do ulubionych

Open Finance - Doradca z Warszawy

01.12.11, 10:09
Witam,
5 lat temu korzystałam z usług doracy w Open Finance (kredyt hipoteczny) i byłam bardzo zadowolona, niestety już tam nie pracuje. Czy możecie mi kogoś polecić z OF na terenie Warszawy, kto jest "ogarnięty" w tematacj kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych. Placówka nie ma znaczenia.
Z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
  • Gość: profipro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.11, 10:20
    sprawdź sobie tutaj:
    kredytyonline.hpu.pl/viewpage.php?page_id=2
  • piotrszymanski-openfinance 12.10.13, 08:56
    Zamiast wchodzić na anonimową stronę internetową zawierającą opinie anonimowych użytkowników, albo nawet anonimowych ekspertów, serdecznie zapraszam każdego do najbliższej placówki naszej firmy. Usługa bezpłatna, a pomoc na najwyższym poziomie.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
    Online Ekspert Open Finance
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 01.12.11, 21:46
    Proponuję doradcę mobilnego, który może odwiedzić Państwa w domu. Moge polecić osobę z expandera na priv. Doradcy mobilni, moim zdaniem, z reguły "muszą" się bardziej starać.
  • kasiaob2 02.12.11, 08:28

Proszę przesłać dane. Dziękuję

Gość portalu: gość napisał(a):

> Proponuję doradcę mobilnego, który może odwiedzić Państwa w domu. Moge polecić
    > osobę z expandera na priv. Doradcy mobilni, moim zdaniem, z reguły "muszą" się
    > bardziej starać.
  • piotrszymanski-openfinance 30.07.13, 07:33
    Najbardziej muszą się starać doradcy niezależni. Mobilność nie ma tutaj większego znaczenia. W Open Finance pracują doradcy, którzy świadczą usługi zarówno w naszych oddziałach, jak również mobilnie u Klienta w domu. Profesjonalizm i fachowość jednych i drugich jest na takim samym, najwyższym poziomie.

• robertind 04.12.11, 12:33
    Jakiej pomocy potrzebujesz?
    --
    Robert,
    Mazowsze, Podlasie
    r.grudzinski@niezaleznydoradca.pl
    602505529
  • piotrszymanski-openfinance 14.10.13, 10:33
    Zamiast korzystać z pomocy anonimowego doradcy, którego pozycja negocjacyjna w bankach jest praktycznie zerowa, serdecznie zapraszam każdego do najbliższej placówki naszej firmy. Usługa bezpłatna, a pomoc na najwyższym poziomie, a dzięki temu, że jesteśmy największą firmą doradczą w Polsce, jesteśmy poważnym partnerem dla każdego banku w kraju. Tylko z nami Klient jest w stanie uzyskać realny upust na warunkach kredytu zaproponowanych przez bank.

• Gość: diplodok IP: *.2a.pl 06.12.11, 22:00
    Wiem o którego doradcę z OF Ci chodzi. Też mi doradzał.
    Widziałem go ostatnio pracującego na kasie w Biedronce u mnie na osiedlu.
    Jeśli chcesz mogę od niego wziąć tel.
    Kontakt na prv.
  • Gość: diplodok IP: *.2a.pl 06.12.11, 22:12
    Jeszcze dodam tylko że już jakiś czas temu chwalił się że zmienił branżę.
    Zapomniałem podac maila, oto on.

olejdoradców@wp.pl
  • Gość: Alicja IP: *.toya.net.pl 23.07.13, 19:45
    Ja z Warszawy mogę polecić pana Daniela Smolińskiego z Open Finance właśnie. 3 tygodnie temu zakończyliśmy współpracę, że tak powiem i jestem bardzo zadowolona. Bardzo kompetentny człowiek!
    Pracuje w oddziale przy Al. Jerozolimskich.
  • Gość: mgrzesiek IP: *.dynamic.chello.pl 27.07.13, 14:29
    Wybiorę się na pewno, dzięki za namiar! :)
  • piotrszymanski-openfinance 30.07.13, 06:41
    Dziękuję bardzo za to polecenie. Największą przyjemnością jest, gdy Klient zadowolony z naszych usług poleca nas swoim znajomym. Tym większa jest moja radość, że poleca Pani naszego doradcę na forum internetowym w odpowiedzi na pytanie nieznajomej osoby. Dziękuję!

• piotrszymanski-openfinance 30.07.13, 06:38
    Widzę, że otrzymała Pani już kilka odpowiedzi - wiele z nich, co prawda nie w temacie Pani pytania, ale z dużym poczuciem humoru :) Pani Alicja poleciła Pani Pana Daniela Smolińskiego z oddziału Open Finance w Alejach Jerozolimskich 56C w Warszawie. Jako Online Ekspert Open Finance z jednej strony bardzo cieszę się, że nasi Klienci polecają konkretnego doradcę, z drugiej wiem, że fachowość i doświadczenie wszystkich z nich jest na podobnym, bardzo wysokim poziomie. Jeśli oddział w Alejach Jerozolimskich nie będzie Pani najbliższym, proszę poszukać dogodniejszego, korzystając z naszej interaktywnej mapy placówek, dostępnej pod adresem open.pl/mapa/index.php

• Gość: gosc IP: 195.205.121.* 02.09.15, 09:13
    Odradzam kontakty z panem Danielem Smolinskim. Nie wywiazuje sie ze swoich slow, a kontakt z nim mozliwy jest tylko do momentu zawarcia umowy = otrzymania przez niego prowizji.
  • donia909 30.07.13, 09:23
    Brałam hipotekę przez Open Finance i korzystałam z placówki na Wolskiej. Nie pamiętam nazwiska doradcy, ale na pewno miał na imię Michał. Bardzo ogarnięty człowiek, super nam doradził i jesteśmy bardzo zadowoleni
  • Gość: Piotr Szymański IP: *.adsl.inetia.pl 14.09.13, 23:38
    Serdecznie dziękuję za Pani opinię :)

• Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 19.09.13, 22:00
    A czy może ktoś polecić z Open Finance blisko Wilanowa (Powsińskiej)? Potrzebuję się umówić zaraz po pracy, a nie chcę traci czasu na kogoś przypadkowego. Z góry dzięki.
  • Gość: Piotr Szymański IP: *.adsl.inetia.pl 30.09.13, 16:39
    Polecam skorzystanie z interaktywnej mapy naszych oddziałów (www.open.pl/mapa/index.php) Wydaje mi się jednak, że najbliżej będzie Pani do naszego oddziału w Alei Komisji Edukacji Narodowej 47.

• Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 30.09.13, 21:29
    Dzięki, wiem jednak , że najlepiej polecać sprawdzone osoby, takie które mają duże doświadczenie zawodowe i są odpowiednie, żeby doradzać:) ale już znalazłam na szczęście.
  • Gość: Piotr Szymański IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.13, 23:52
    Cieszę się, że udało się Pani znaleźć odpowiedniego doradcę w naszej firmie. Proszę opisać swoje wrażenia po współpracy z naszym doradcą.

• Gość: zadowlony IP: *.dynamic.chello.pl 07.10.13, 12:17
    Ja mogę natomiast opisać swoje wrażenia z wycieczki do oddziału OF na Saskiej Kępie. Byłem szczerze zadowlony z kompetencji doradców, gdyż sam dość się znam na tym temacie. Staram się o kredyt konsolidacyjny i pierwsze kroki dzięki Waszej firmie już za mną. Wszystko jest na dobrej drodze. Polecam ten oddział!
  • piotrszymanski-openfinance 12.10.13, 08:54
    Gość portalu: zadowlony napisał(a):

> Ja mogę natomiast opisać swoje wrażenia z wycieczki do oddziału OF na Saskiej K
    > ępie. Byłem szczerze zadowlony z kompetencji doradców, gdyż sam dość się znam n
    > a tym temacie. Staram się o kredyt konsolidacyjny i pierwsze kroki dzięki Wasze
    > j firmie już za mną. Wszystko jest na dobrej drodze. Polecam ten oddział!

Serdecznie dziękuję za opinię. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z jakości naszych usług. Polecamy się na przyszłość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka