Dodaj do ulubionych

Pożyczki pod nieruchomości - 1% miesięcznie

19.08.14, 08:11
Udzielam prywatnych pożyczek pod zastaw nieruchomości:mieszkań, domów, działek budowlanych i rolnych, dla osób fizycznych, rolników i firm.
Zapewniam szybką realizację, profesjonalizm i bezpieczeństwo, a przede wszystkim najtańsze pożyczki na rynku. Brak opłat wstępnych i przygotowawczych przed zawarciem umowy pożyczki. Brak oceny BIK I KFD, bez zbędnych zaświadczeń. Oprocentowanie tylko 1% miesięcznie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych
kontakt: kapelaty@gmail.com
Edytor zaawansowany
  • Gość: marycha187 IP: *.ip.skylogicnet.com 04.01.15, 11:06
    Witam poszukuje kredytu 1200000 pln.Wynajmuję piękną posiadłość w atrakcyjnej okolicy,w którym prowadzę rodzinny dom seniora.Chciałabym wykupić,oraz rozbudować pod zabezpieczenie kredytu.Jest to willa zbudowana w 2008 roku i pięknie zagospodarowana działka 4000 m.O ile budzi to zainteresowanie,proszę o kontakt na :hal.sob158@wp.pl podaję swoją stronę internetową : www.rodzinnydomseniora.org.pl
  • wirus2006 26.08.18, 15:47
    Witam,
    spróbuj na www.ringbankowy.pl
    Poz.
  • Gość: artur.kempiak78@gm IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.03.15, 22:10
    Witam mam problem wpadłem w pętlę kredytowym i teraz mogę stracić dom. Komornik oszacował dom na 395tys. Potrzebował bym pożyczki w wysokości 330tys czy jest to możliwe i na jakich zasadach. Zarabiam 4,5tys miesięcznie.pozdrawiam
  • magnez3 20.10.15, 18:25
    dla zainteresowanych www.bankina6.oferty-kredytowe.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.