Dodaj do ulubionych

zarabiaj 200 zł dziennie!!

05.12.10, 23:26
zainteresowanych proszę o podanie adresu email,
odpiszę
Edytor zaawansowany
  • guis8 07.12.10, 15:28
    Zainwestuj 5z, zyskaj duzo wiecej. Zamien 5 zl w calkiem pokazna sumke. Inwestujesz tylko 5 zl. Usiadz wygodnie i dokladnie przeczytaj... To bardzo wazne zebyo zrozumial wszystko dokladnie... To jest prostsze niz myslisz... Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zl za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wklad wynosi 5 zl po drugie potrzebujesz troszke pracy doslownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dzis albo jutro!). Zarobisz jak kazdy, kto bierze w tym udzial nawet do 15000 zl w okragly miesiac! (ja dokladnie zarobilem 8000 w miesic bo poswiecilem 2 godzinki a nie 30 minut! Oplacalo sie.). Ten sposób wymyslil Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak sie rozeszlo az trafilo do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to latwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut zeby spokojnie o tym przeczytac zapisz ta wiadomosoc i wróc kiedy bedziesz miec czas : )

Teraz udowodnie Ci, iz jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawac! Nie potrzebujesz rozmawiac o tym z przyjaciólmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmialy(a) to problem masz z glowy - bo nie musisz miec bezpośredniego kontaktu z drugim czlowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma reke na pulsie moze osiągnąc sukces i wzbogacic sie o kilkadziesiąt tysiecy zlotych. Jeżli wierzysz, ze kazdy ma swoje piec minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane ponizej! To Twoja szansa na zmiane Twojej przyszlości! To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniedzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo sie rozgadalem.

Ten program dziala i niewazne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE wazne ile masz lat. I na dodatek NIE bedziesz potrzebowac specjalnej wiedzy lub talentu. NIE bedziesz przeglądal stron internetowych, NIE bedziesz nigdzie dzwonic, klikac w bannery, lub SPAMowac, NIE bedziesz takze placic za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z mozliwością obslugi przez Internet, ale nie koniecznie), - Okolo 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, zeby zarobic musisz cos od siebie dac! Wiec pierwsze co musisz zrobic to zainwestowac TYLKO 5 ZL. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- \"jeśli nic nie zainwestujesz - nic wiekszego nie zyskasz!\". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiac z powiekszającą sie rzeszą ludzi! Tak wiec, przelej 5 zl na PIERWSZE znajdujące sie ponizej konto bankowe z tytulem przelewu: \"Inwestuje 5zl.\" CHCE, ZEBYS WIEDZIAL (A), ZE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM! To jest bardzo wazne, aby w tytule przelewu znalazlo sie zdanie \" Twojadres e-mail.\"(wtedy zostana ci wyslane dalsze informacje) To naprawde proste!!! Gdy przelejesz 5zl na konto to mozesz juz sie szeroko uśmiechnąc . Nie wiem czy wiesz, ale juz czerpiesz z tego programu wielkie korzyoci. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Nr konta: 16 1240 3796 1111 0010 3308 1194

PAMIETAJ!!! Wplac 5 zl na konto i jako nazwe odbiorcy i dane wpisz \"xxx\" ze wzgledu na ochrone danych(nie wpisuj kodu pocztowego w ogóle), a jezeli dobrze przepiszesz(skopiujesz) numer konta to pieniądze i tak dojdą!!!

KROK 2 Gdy juz przelaleo 5 zl na konto (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAZNE!!!), Rozeslij ta wiadomosc wszedzie.A oto przyklady luszi ktorzy zarabiali tak pieniadze.

\"Jaki wspanialy plan! Zrobilem wszystko co mi poradziliocie z jakieo 3 tygodnie temu i co prawda nie udalo mi sie uzbierac 15 000 o których mówiliocie, ale te 9 135zl tez mnie powalily, a jest jeszcze tydzien!! \" Tomasz Watorek , Warszawa \"Czeoc. Tu Justyna! No cóz, co moge powiedziec? DZIEKUJE BARDZO BARDZOOO MOCNO wyslalam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomnialam o całej tej sprawie bo tak naprawde nie wierzylam w to, a te 5 zlotych to jeszcze nikogo nie uratowalo. Ale jak zobaczylam moje konto po kilku tygodniach to sie zalamalam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Bylo tam prawie 15 000 zlotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przeciez za kolejnych 30 dni bede miec tego wiecej!!! Dziekuje jeszcze raz!!!!\" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

\"Bylam zaskoczona kiedy zobaczylam moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazlo sie 9 440zl. Na początku myślalam, ze to jakiś bląd wkradl im sie do kompów. Ale potem wyplacilam pieniądze i kupilem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzieki, dzieki, dzieki!!!\" Aga Bodler, Gdansk
  • agnes292 16.12.12, 19:00
    aga.18@op.pl
  • elena512 17.12.12, 14:38
    iwona512@o2.pl
  • geyzergeyzer 24.12.12, 21:11
    alek.frankow@wp.pl
  • weraborowiec 30.04.16, 17:48
    Cześć :)

Proste i skuteczne wystarczy trochę cierpliwości.
    Przysięgam to działa, jak zaczniecie to będziecie jeszcze raz zaczynać.

Przemyśl to logicznie.

Zróbmy to, co w opisie a gwarantuje ze zarobicie kilka tysięcy nic nie ryzykując.

ODE MNIE:

PRZECZYTAJ, MYŚLĘ ŻE WARTO POŚWIĘCIC 10MIN, JA W TO WSZEDŁEM MÓWIĄC 5 ZETA TO LEDWO BROWAR W PUBIE, WIĘC NA PEWNO NIE ZBIEDNIEJĘ :) BEZ RYZYKA NIE MA ZYSKU :) MIŁEJ LEKTURY, JA PRZECZYTAŁEM 3 RAZY I SIĘ PRZEKONAŁEM. JEST TO DOSC CIEKAWE, JEDNAK CHYBA DLA LUDZI INTELIGENTNYCH I UCZCIWYCH, KTORZY SĄ W STANIE POJĄC CAŁĄ TĘ ZASADĘ - NA JAKIEJ WSZYSTKO SIĘ OPIERA...

WNIOSKI I UWAGI ODEMNIE...

Wczytując się w tekst zauważysz ze trzeba wpłacić 5 zeta, można pomyśleć... "A to ja będę sprytniejszy, i nie wpłacę tych 5 zł, zrobię jak mi karzą - ale po co płacić?" - jasne... Ale pomyśl, ze jak przyjdzie twoja kolej, to ludzie też tak pomyślą - a wówczas TOBIE nie będzie do śmiechu :) więc myślę ze to w interesie każdego "oddać" tę piątkę :) Przecież to serio nie pieniądz...Pół paczki fajek...? no halo...

Jeśli powiedzmy wpiszecie się na pierwsze miejsce to oczywiście wpłaci ktoś pieniądze od razu, ale ile osób nakłonisz? 10? 20? 50? I to tyle, oni cie wykasują z pierwszego miejsca i koniec. A jeśli zrobisz jak w instrukcji to nie będziesz u 10, 20 czy 50 osób bo tych osób znajomi i inni i kolejnych i kolejnych znajomi i inne osoby którzy jak w drzewie genealogicznym rozprzestrzenią cię w bardzo wielkiej liczbie itd. A taka nastąpi jak będziesz na pierwszym miejscu (przesunięty przez innych). Wiec wpisz się na koniec listy a pierwszą kasujesz.

Pisząc to - wpłaciłem już 5 zł dla innego użytkownika i mam nadzieję że lecąc tym systemem nikt nie będzie kantował i wszyscy zyskamy :)

Wniosek nr dwa:) jeśli system się okaże sprawny... - to nic nie stoi na przeszkodzie aby kontynuować go kilkakrotnie

WIĘC DO DZIEŁA, NIE ŻEBYM NAMAWIAŁ - ALE POCZYTAJ :) - TO MA RACJĘ BYTU, SENS I LOGIKĘ - JEŚLI NIKT NIE BĘDZIE KANTOWAŁ :)

Witam.
    Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz!
    Nie zmarnuj swojej szansy!
    Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

TO NIE ŻADEN ŻART! GDYBY LUDZIE NAPRAWDĘ ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY PIĘKNIE, ALE NIESTETY WIĘKSZOŚĆ UWAŻA ZE TO ŻART, ALE PROSZĘ WZIĄĆ TO NA LOGIKĘ... NA ZDROWY ROZUM...

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro !)
    Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 2135 zł w niecały tydzień - 30 minut! Opłacało się.)

Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nie ufni. He, teraz się z tego śmieje... Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z resztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie!

Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze (kurcze-jakie pieniądze, 5 zeta to browar w knajpie..) po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze.

Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY BIZNES!

Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej!

To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.

OK to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonił, klikał, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp.

Wszystko czego potrzebujesz to:
    - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale niekoniecznie),
    - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
    - Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz?
    Proponuje ci Dominet Bank.

KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać!

Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ.
    Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!".

Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi!

Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe, nazwę odbiorcy wpisz: xxx a jako Tytuł wpisz: " pieniądze z sieci "

CHCE, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć:) Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

1. Nr konta: 38 1050 1722 1000 0090 4322 6324

2. Nr konta: 84 1050 1722 1000 0090 7909 6872

3. Nr konta: 46 1140 2004 0000 3302 7265 1935

4. Nr konta: 20 1140 2004 0000 3902 7405 3371

5. Nr konta: 35 1020 4027 0000 1702 1309 7755

PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx"
    (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą...)

KROK 2

Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego).

Później konto nr.1 skasuj , a na sam dół dopisz SWOJE KONTO w ten sposób będzie znów 5 kont,
    a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta.

NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ

(wyjaśniłem to na początku i czytaj dalej). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!

Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem! wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9535zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "
    Kamil Biały , Warszawa

"Cześć. W
  • bartez07 10.04.18, 14:52

Witam.
    Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz!
    Nie zmarnuj swojej szansy!
    Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

TO NIE ŻADEN ŻART! GDYBY LUDZIE NAPRAWDĘ ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY PIĘKNIE, ALE NIESTETY WIĘKSZOŚĆ UWAŻA ZE TO ŻART, ALE PROSZĘ WZIĄĆ TO NA LOGIKĘ... NA ZDROWY ROZUM...

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro !)
    Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 2135 zł w niecały tydzień - 30 minut! Opłacało się.)

Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nie ufni. He, teraz się z tego śmieje... Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Z resztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie!

Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze (kurcze-jakie pieniądze, 5 zeta to browar w knajpie..) po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze.

Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY BIZNES!

Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej!

To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.

OK to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonił, klikał, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp.

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale niekoniecznie),
    - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
    - Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz?
    Proponuje ci Dominet Bank.

KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać!

Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ.
    Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!".

Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi!

Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe, nazwę odbiorcy wpisz: xxx a jako Tytuł wpisz: " pieniądze z sieci "

CHCE, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć:) Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

1. Nr konta: 84 1050 1722 1000 0090 7909 6872

2. Nr konta: 46 1140 2004 0000 3302 7265 1935

3. Nr konta: 20 1140 2004 0000 3902 7405 3371

4. Nr konta: 35 1020 4027 0000 1702 1309 7755

5. Nr.konta: 69 1090 2268 0000 0001 0252 9871

PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx"
    (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą...)

KROK 2

Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego).

Później konto nr.1 skasuj , a na sam dół dopisz SWOJE KONTO w ten sposób będzie znów 5 kont,
    a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest twój nr konta.

NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ

(wyjaśniłem to na początku i czytaj dalej). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!

Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem! wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9535zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "
    Kamil Biały , Warszawa

"Cześć. W

Odpowiedz Link

Re: zarabiaj 200 zł dziennie!!
    boniek94 06.01.17, 17:25

www.darmoweprezenty.pl/reflink/9593
  • boniek94 06.01.17, 17:25
    www.darmoweprezenty.pl/reflink/9593
  • boniek94 08.01.17, 18:24
    Co to jest eRmail?

eRmail to usługa, która dzięki kampaniom reklamowym od zleceniodawców, podzieli część zysku pomiędzy użytkowników, którzy na daną reklamę klikną, przeglądną i ewentualnie przeczytają. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, zależy tylko od ciebie ile chcesz zarobić. Oczywiście milionów nie zarobisz, ale na wczasy lub luksusowy prezent za kilkaset złotych.

FIRMY PŁACĄ ZA REKLAMĘ NAM -> MY PŁACIMY ZA REKLAMĘ TOBIE

eRmail, który otrzymasz, zawiera tekst lub obrazek, który dostarczy Ci informacji na temat danej reklamy, dzięki temu dowiesz się o zniżkach, nowościach, produktach i usługach na polskim rynku, co więcej dostaniesz za to pieniądze.

Rynek jest przesycony reklamami, które widzisz wszędzie, ale nigdy nie dostałeś za to ani grosza. My staramy się zmienić pogląd na temat marketingu, dlatego za każdą przeczytaną od nas wiadomość otrzymasz wynagrodzenie.
    www.ermail.pl/link/lNXX2ceANj72a2Y27NClXlClJYClNmJC za każdą rejestracje 20zł
  • mateusz2115 07.06.18, 20:14
    zarobiłem 2135 zł w niecały tydzień - 30 minut. Opłacało się!).

Ten sposób wymiślił Roberto T. Kiyosaki, najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło, że trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać to zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas :)

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie.

Gdy opowiedziałem o tym kolegom wyśmiali mnie...

A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi koledzy wycięgnęli się, gdy zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo, nawet znajomi są czasem nieufni. He, teraz się z tego śmieję... Jak sobie przypomnę ich miny , jak opowiadali, gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto. A konto wciąż rosło i dalej rośnie.

Nawet teraz jak to piszę dziwi mnie ile osób wciąż musi ciężko pracować, aby utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer.

Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł. Dziękuję, że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze (kurcze jakie pieniądze ,5 zeta to browar w knajpie...) po to, by włożone pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniadze.

Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY INTERES!

Nie potrzbujesz niczego sprzedawać. Nie potrzebujesz o tym rozmawiać z przyjaciółmi, rodziną ani z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały, to masz problem z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. ktokolwiek, kto trzymarękę na pulsie może osiagnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jesli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej!

To Twoja szansa na zmianę przyszłości!

To jest NAJTAŃSZ, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez internet w tak KRÓTKIM czasie.

Ok to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. Nieważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał stron internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonił, klikał lub spamował, nie będziesz także płacił za reklamy itp.

- konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale niekoniecznie),
    - około 20 - 30 minut Twojego czasu jednorazowo!
    - jeżeli masz chociaż 13 lat to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz?

KROK 1
    Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby zarobić musisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to ZAINWESTOWAĆ 5 złotych. jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nie nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi.

Tak więc przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe. Nazwę odbiorcy wpisz: xxx a jako tytuł wpisz INWESTYCJA lub DAROWIZNA

CHCĘ ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto możesz już się szeroko uśmiechnąć. Nie wiem czy wiesz , ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

1 nr konta: 45 1600 1462 0008 2567 1133 6011

2 nr konta: 08 1160 2202 0000 0003 3692 6377

3 nr konta: 80 1090 1131 0000 0001 0936 0000

4 nr konta: 49 1050 1025 1000 0022 8470 6070

5 nr konta: 08 1160 2202 0000 0003 3692 6377

Pamiętaj wpłać 5 zł na konto nr 1 i wpisz nazwę odbiorcy jako XXX (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz nr konta to pieniądze i tak dojdą).

KROK 2
    Gdy juz przelałeś pieniądze na konto znajdujące się na pierwszym miejscu listy, następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego).
    Później konto nr 1 skasuj a na sam dół wpisz SWOJE KONTO. W ten sposób znów będzie 5 kont, a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie sie tak, że pod nr 5 jest twój nr konta.

NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1 POZYCJI, PONIWAŻ SAM NA TYM STRACISZ.

(wyjaśniłem to na początku i czytaj dalej) NIE BĄDŹ ZACHŁANNY.

Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki e-mailowej lub reklamując na swojej stronie www) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz to zareklamować w darmowy sposób w internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście nie są to wszystkie, które brały udział w tym programie, i które zainwestowały nic innego jak 5 zł 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan. Zrobiłem! Wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać te 15000, o których mówiliście, ale te 9135 tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień." Tomasz Watorek, Warszawa.

"Cześć. Tu Justyna. No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZO MOCNO. Wysłałam 40 e-maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o całej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowały. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejne 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuję jeszcze raz!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie.

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440 zł. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł się im do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!" Ryszard Bodler, Gdańsk.

A tutaj troszeczkę matematyki:
    Kiedy wyślesz swoje e-maile (lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób) będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to, by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej.
    Jak długo będziesz wysyłał tę wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.
    Gdy wyślesz 40 e-maili do różnych osób możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5%x40=5).
    Ale tym razem Twój nr konta przesunie się na 4 pozycję. Wówczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5x40)
    Z tych 200 osób udzieli się 25 (12,5% z 200=25) więc dalsze 1000 e-maili (25x40) podniosą Twój nr konta na 3 pozycję.
    Z tych 1000 ludzi możesz spodziewać się, że udzieli się 125 osób (12,5% z 1000=125) więc dalsze 5000 e-maili (125x40) podniesie Twoje konto na pozycję 2 na liście.
    A z tych 5000 ludzi możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12,5% z 5000=625) więc kolejne 25000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NR KONTA NA POZYCJĘ 1 !
    I teraz z 25000 ludzi możesz spodziewać się, że 3125 z nich odpowie (12,5% z 25000=3125)
    A w tym czasie Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz 15

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.