Azerko ( i inni), Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
                                        • stokrotka_3a napisała:

> Nie tłumacz się, arcysiu! wink

Ja nie muszę. To ty jesteś złośliwym wielonickowym trollem.
                                          >
                                          > wkkr i azerka banują mnie, gdy tylko mnie dostrzegą. wink

A za co?
                                          >
                                          > A jakże inaczej miałbyś nazwać swoje oszczerstwa, żeby samemu sobie nie napluć
                                          > w twarz, "dobry chrześcijaninie"?

Zasadnośc podejrzeń sam potwierdzasz pisząc to, co jest poniżej:
                                          >
                                          > Na tym, że wkkr uważa się za chrześcijanina a postępuje jak komunistyczny cenzor.

Biedactwo! A cóż on cię tak banuje?
                                          >
                                          > Kłamiesz. Mój oryginalny nick to stokrotka_a, a poprzednie nicki, pod którymi t
                                          > u wchodziłam już nie istnieją.

A jak one brzmiały???

Nick "stokrotka_3a" też wkrótce zostanie skasow
                                          > any. A jeśli wkkr usunie ban z mojego oryginalnego nicka, to nie będę tu wchodz
                                          > ić pod nickami tymczasowymi,

Ergo - jesteś złośliwym wielonickowym trolującym szantażystą. sad
                                          >
                                          > Ty zrobiłeś rzecz o wiele gorszą - przyłączyłeś się do chrześcijan rzucającym
                                          > przeciwko mnie oszczerstwo.

Jakie oszczerstwo? Nawet jeżeli nie jesteś jajcem, to i tak prawdą jest to, co napisałem powyżej.

Kulturalny cżłowiek, jeżeli skądś go wyrzucają, to po prostu juz tam nie wraca, a nie kombinuje i szantażuje.

> Będę tu wchodzić dopóki ty, wkkr, lotak i maria nie nie
                                          > odwołacie na tym forum tego fałszu.

Udowodnij, że to jest fałsz. Zresztą trolli nie należy karmić i chyba trzeba cię będzie zacząć całkowicie ignorować.
                                          • z2006 napisał:

> Udowodnij, że to jest fałsz. Zresztą trolli nie należy karmić i chyba trzeba ci
                                            > ę będzie zacząć całkowicie ignorować.

Nadal łamiesz jedno z boskich przykazań i robisz to z premedytacją. To ty musisz udowodnić, że to jestem kimś innym. Uważaj, Bóg wszystko widzi! wink
                                            • 1. Ty złamałeś w powyższym poście 2. przykazanie.

2. To, czy jesteś jacem, staje się coraz mniej ważne, w miarę jak się okazuje, że jesteś złośliwym wielonickowym trollem - szantażystą.
                                              --
                                              "Modlitwa nie jest bowiem sposobem na ucieczkę od wrogiej i niezrozumiałej rzeczywistości, lecz metodą na mądre zmierzenie się z nią."
                                              www.rozaniec.eu
                                              • z2006 napisał:

> 1. Ty złamałeś w powyższym poście 2. przykazanie.
                                                >
                                                > 2. To, czy jesteś jacem, staje się coraz mniej ważne, w miarę jak się okazuje,
                                                > że jesteś złośliwym wielonickowym trollem - szantażystą.

Łamiesz boskie przykazanie, chrześcijaninie. Nie wstyd ci przed Bogiem???
                        • z2006 napisał:

> Po to, żeby uwolnić się od podejrzeń, że jesteś pewnym dobrze znanym na tym for
                          > um wielonickowym trollem.

A znasz zasadę, która mówi, że to oskarżanemu trzeba udowodnić winę? Dopóki tego nie zrobisz, nie masz prawa uważać mnie za winną.

> A może chociaż dasz linka do jakiejś obecnie prowadzonej przez Ciebie dy
                          > skusji na innym forum?

Nie prowadzę obecnie innych dyskusji.
                          • stokrotka_t napisała:

> A znasz zasadę, która mówi, że to oskarżanemu trzeba udowodnić winę?

Sam dowodzisz, że jesteś wielonikowcem, bo raz piszesz jako stokrotka_a, a potem stokrotka_t.

Dopóki teg
                            > o nie zrobisz, nie masz prawa uważać mnie za winną.

Ale w twoim interesie jest się udowodnić od podejrzeń podając chociaż jeden link do twojego wpisu np. na forum "Człowiek, etyka, społeczeństwo", a nie ogólny link do jakiś forów erotycznych, do których dopiero trzeba by było sie rejestrować, logować itd. I po co miałbyś pisać na forum "Brak seksu w małżeństwie", skoro rzekomo jesteś lesbijką, nie mogąca na razie w Polsce zawierać małżeństwa z inną kobietą?
                            >
                            > > A może chociaż dasz linka do jakiejś obecnie prowadzonej przez Cie
                            > bie dy
                            > > skusji na innym forum?
                            >
                            > Nie prowadzę obecnie innych dyskusji.

No tak, bo jajco uwziął się na to forum.
                            • w swoich zeznaniach. Najpierw pisze do szanownego Lotaka: „powinieneś wziąć pod uwagę fakt, że wyszukiwarka nie pokazuje wpisów na forach ukrytych (takich do których można wejść tylko za zgodą admina) ani na forach już nie istniejących.”

A potem do mnie: „Zet, rozczarowujesz mnie. Czyżbyś nie potrafił korzystać z wyszukiwarki forumowej? Skoro nie potrafisz, to zrobię to za ciebie (są tu 72 moje wpisy)”

Czyli raz twierdzi, że jego wpisów na innych forach nie można znaleźć korzystając z wyszukiwarki internetowej, a raz, że można. Jajco, widocznie już tyle nagrzeszyłeś, że obniżył się poziom twojej inteligencji, zgodnie z tym, co napisano w Księdze Mądrości.
                              • z2006 napisał:

> w swoich zeznaniach. Najpierw pisze do szanownego Lotaka: „powinieneś wzi
                                > ąć pod uwagę fakt, że wyszukiwarka nie pokazuje wpisów na forach ukrytych (taki
                                > ch do których można wejść tylko za zgodą admina) ani na forach już nie istnieją
                                > cych.”
                                >
                                > A potem do mnie: „Zet, rozczarowujesz mnie. Czyżbyś nie potrafił korzysta
                                > ć z wyszukiwarki forumowej? Skoro nie potrafisz, to zrobię to za ciebie (są tu
                                > 72 moje wpisy)”

Zet, po raz kolejny ośmieszasz się i kompromitujesz. 72 wpisy znajdują się na forum "(Brak) seksu w...", które jest ogólnie dostępne i można tam bez problemu wyszukać moje posty. Na to drugie forum, prywatne, też możesz wejść po poproszeniu admina o autoryzację i możesz moje posty wyszukać. Jeśli twoje doktorskie kwalifikacje są takie jak zdolności poruszania się po forum, to jestem pełna obaw o kondycję polskiej nauki,

> Czyli raz twierdzi, że jego wpisów na innych forach nie można znaleźć korzystaj
                                > ąc z wyszukiwarki internetowej, a raz, że można.

Nie kłam, zet. Stwierdziłam, że nie wszystkie moje posty można znaleźć w wyszukiwarce na głównej stronie forum, ponieważ większość moich wpisów znajduje się na forach prywatnych. Mimo to moje posty na forum "Człowiek...", "(Brak) seksu w ..." i na forum "Kobieta" są ogólnie dostępne.
                                • stokrotka_aa napisała:

> Na to drugie forum, prywatne, też możesz wejść po poprosze
                                  > niu admina o autoryzację

Własnie o to mi chodzi, że nie chce mi się tego robić. To problem wielonickowców, że muszą się tłumaczyć.

> Jeśli twoje doktorskie k
                                  > walifikacje są takie jak zdolności poruszania się po forum,

Nie chodzi o zdolności, ale o brak ochoty na robienie śledztwa.
                                  --
                                  "Modlitwa nie jest bowiem sposobem na ucieczkę od wrogiej i niezrozumiałej rzeczywistości, lecz metodą na mądre zmierzenie się z nią."
                                  www.rozaniec.eu
                                  • z2006 napisał:

> stokrotka_aa napisała:
                                    >
                                    > > Na to drugie forum, prywatne, też możesz wejść po poprosze
                                    > > niu admina o autoryzację
                                    >
                                    > Własnie o to mi chodzi, że nie chce mi się tego robić. To problem wielonickowcó
                                    > w, że muszą się tłumaczyć.

Zet, jesteś zakłamanym typem. To ty ciągle żądasz dowodów, linków itp, a gdy je ci podaję, gdy nawet Azerka potwierdza to, co piszę, to ty i tak podtrzymujesz twoje oszczerstwa. Prawdą jest, że podawanie jakichkolwiek dowodów tobie jest bezsensowne, ponieważ ty w swoją kłamliwą tezę wierzysz tak jak w Boga i żadne racjonalne argumenty nie są cię w stanie przekonać, że zachowujesz się wstrętnie i nie po chrześcijańsku, oskarżając mnie bezpodstawnie.

> Nie chodzi o zdolności, ale o brak ochoty na robienie śledztwa.

Ale na dawanie fałszywego świadectwa przeciw innej osobie to masz ochotę. Jesteś nędznym robakiem. wink
                                    • Gdzie jest ten dowód, że nie jesteś jajcem?

Poza tym, nawet jeśli nim nie jesteś, to i tak coraz wyraźniej widać, że jesteś złośliwym, wielonickowym trollem.
                                      • z2006 napisał:

> Gdzie jest ten dowód, że nie jesteś jajcem?

Żeby kogoś oskarżyć to trzeba mieć najpierw dowód, chrześcijaninie. Idź najpierw do spowiedzi a potem zastanów się głęboko nad swoją kondycją.

> Poza tym, nawet jeśli nim nie jesteś, to i tak coraz wyraźniej widać, że jesteś
                                        > złośliwym, wielonickowym trollem.

Arcysiu, jesteś wielonikowcem, więc mnie nie pouczaj. wink A jak już napisałam, będę tu wchodzić dopóki nie odwołacie swoich fałszywych oskarżeń. Zobaczymy komu się prędzej znudzi. Musicie zamieścić publiczne przeprosiny za swój obrzydliwy czyn.
                                        • stokrotka_3a napisała:

> Arcysiu, jesteś wielonikowcem, więc mnie nie pouczaj.

Arcyś NIE JEST wielonikowcem. Poprzedni nick zlikwidował powiadamiając wszystkich o tym, o przyczynie i o nowym nicku. Działał JAWNIE.

>A jak już napisałam,
                                          > będę tu wchodzić dopóki nie odwołacie swoich fałszywych oskarżeń.

wypunktuj te fałszywe oskarżenia.

--
                                          Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
                                          • a000000 napisała:

>> Arcyś NIE JEST wielonikowcem. Poprzedni nick zlikwidował powiadamiając wszystki
                                            > ch o tym, o przyczynie i o nowym nicku. Działał JAWNIE.

Ja również działam jawnie a tymczasowe nicki kasuję. Jeśli admin mnie odblokuje, to będę używać tylko swojego oryginalnego "imienia". A zatem skoro arcyś nie jest wielonikowcem, to zgodnie z tym co napisałaś, ja też nie jestem.

> wypunktuj te fałszywe oskarżenia.

Oskarżenia o bycie niejakim "jajcem". Kilka osób je powtórzyło na tym forum, dlatego użyłam liczby mnogiej.
                                      • z2006 napisał:

> Poza tym, nawet jeśli nim nie jesteś, to i tak coraz wyraźniej widać, że jesteś
                                        > złośliwym, wielonickowym trollem.

A kim Ty jesteś? Bohaterem, który wie, że co by nie napisał, jak by nie ubliżał, jak by nie kłamał, to go swoi nie tkną? Jeden z adminów bez żenady stanął po stronie kłamcy przeciwko pomówionemu. Ciekaw jestem czy byłbyś tak odważny, gdybyś nie był pod szczególną ochroną.

Jak takich wiernych zdefiniował prymas Glemp? Kundelki?

--
                                        Na wszelki wypadek spieszmy się czytać posty, bo nie wiadomo co się stanie...
                                        • Obywatelu, dziękuję Ci za głos rozsądku i stawanie przeciwko jakże "chrześcijańskim" zachowaniom tutejszych ateistów.
                                          • stokrotka_3a napisała:

> Obywatelu, dziękuję Ci za głos rozsądku i stawanie przeciwko jakże "chrześcijań
                                            > skim" zachowaniom tutejszych ateistów.

coś się pannie chyba poplątało.

--
                                            Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
                            • z2006 napisał:

> Sam dowodzisz, że jesteś wielonikowcem, bo raz piszesz jako stokrotka_a, a pote
                              > m stokrotka_t.

Arcyś, 'stokrotka_a' nie ma tu wstępu, gdyż została zabanowana. Dlatego weszła pod zmienionym nickiem, ale nikogo innego nie udaje.

czyli mamy na portalu dwie stokrotki, których wyszukiwarka nie rozróżnia. Jedna jest młodą matką, "stokrotka.a", ma męża i na naszym forum nie bywa. Druga "stokrotka_a" jest pewnie też osobą młodą, twierdzi że o skłonnościach homo - i ta nas swą osobą zaszczyca.
                              Ta druga jest podejrzana, bo ma zainteresowania dziwnie zbieżne z jajcem.

Arcyś, stokrotka_a była na społeczeństwie i z Tobą rozmawiała, potwierdzam, bo sprawdzałam, zanim uffo zrobił porządki.

--
                              • a000000 napisała:

> Arcyś, 'stokrotka_a' nie ma tu wstępu, gdyż została zabanowana.

Domyśliłem się.

> Ta druga jest podejrzana, bo ma zainteresowania dziwnie zbieżne z jajcem.

Moim zdaniem ona jest wprost oskarżona, potwierdzając oskarżenie plącząc się w zeznaniach.
                                >
                                > Arcyś, stokrotka_a była na społeczeństwie i z Tobą rozmawiała, potwierdzam, bo
                                > sprawdzałam, zanim uffo zrobił porządki.

Co nie zaprzecza temu, że jest jajcem.
                                --
                                www.rozaniec.eu
                                • Jak myślisz, zbanowanie Stokrotki boski plan uwzględniał? Jak myślisz, co się stanie, gdy ktoś Ciebie uzna za sześćset sześćdziesiąte szóste wcielenie Jajca i zbanuje? Jak udowodnisz, że Jajco to nie Ty, skoro również wzbudzasz obrzydzenie mnożąc fałszywe oskarżenia i przecząc faktom?

--
                                  • oby.watel napisał:

> Jak myślisz, zbanowanie Stokrotki boski plan uwzględniał?

Zależy, który plan. Bo Bóg ma wiele planów rezerwowych.

Jak myślisz, co się s
                                    > tanie, gdy ktoś Ciebie uzna za sześćset sześćdziesiąte szóste wcielenie Jajca i
                                    > zbanuje?

Nie ma takiej możliwości.

> Jak udowodnisz, że Jajco to nie Ty, skoro również wzbudzasz obrzydzen
                                    > ie mnożąc fałszywe oskarżenia i przecząc faktom?

Jakie oskarżenia? Jakim faktom? Poza tym ja prezentuję zupełnie przeciwną opcję niż on.
                                    --
                                    www.rozaniec.eu
                                    • z2006 napisał:

> Jak udowodnisz, że Jajco to nie Ty,

ja zaświadczę. Znam Arcego od lat. To jest całkowite przeciwieństwo jajca.

--
                                      • A, skoro tak, to nie pozostaje nic innego, jak tylko uwierzyć. W końcu zawsze odważnie stawałaś po stronie prawdy w przeciwko, kłamcom kłamstwom i pomówieniom. Najlepszym przykładem prawdy prawdziwej jest przykład skasowanego postu, który stanowi niezbity dowód i utwierdza w przekonaniu.

Ale, jak mawiał wielki człowiek "Lepiej być wierzacym w dobro idiotą niz cynicznym skusynem". Zaiste lepiej. I nie ma po co się z tym kryć.

--
                                        • oby.watel napisał:

"Lepiej być wierzacym w dobro idiotą niz cynicznym skusynem

też tak uważam.
                                          --
                                          • Wyobraź sobie, że ja też. Tyle, ze liczy się to kim się jest, a nie kim lepiej być, nie uważasz? Zaprzeczysz, że lepiej być pięknym, zdrowym i bogatym, niż starym, schorowanym nędzarzem?

Kiedyś gdzieś zacytowałem słowa jedenastowiecznego poety arabskiego: "Istnieją dwa rodzaje ludzi na świecie: ci, którzy mają rozum, ale nie są religijni i ci, którzy są religijni, ale nie mają rozumu." Potrafisz wyjaśnić dlaczego te słowa niektórzy wzięli do siebie i nieomal obrazili się? A ja ciągle mówię o tym samym:

Zasada:
                                            Jeżeli ktoś uważa się za człowieka religijnego, lecz łudząc serce swoje nie powściąga swego języka, to pobożność jego pozbawiona jest podstaw.

Praktyka:
                                            Ty to jednak jesteś cieżki kretyn

--
                                          • a000000 napisała:

> oby.watel napisał:
                                            >
                                            > "Lepiej być wierzacym w dobro idiotą niz cynicznym skusynem
                                            >
                                            > też tak uważam.

To nie tylko uważaj, ale też postępuj zgodnie z tą zasadą.
                                • z2006 napisał:

> a000000 napisała:
                                  >
                                  > > Arcyś, 'stokrotka_a' nie ma tu wstępu, gdyż została zabanowana.
                                  >
                                  > Domyśliłem się.
                                  >
                                  > > Ta druga jest podejrzana, bo ma zainteresowania dziwnie zbieżne z jajcem
                                  > .
                                  >
                                  > Moim zdaniem ona jest wprost oskarżona, potwierdzając oskarżenie plącząc się w
                                  > zeznaniach.
                                  > >
                                  > > Arcyś, stokrotka_a była na społeczeństwie i z Tobą rozmawiała, potwierdz
                                  > am, bo
                                  > > sprawdzałam, zanim uffo zrobił porządki.
                                  >
                                  > Co nie zaprzecza temu, że jest jajcem.

Zet, po rozmowach z tobą na forum "Człowiek..." myślałam, że z tobą da się normalnie dyskutować, ale to co prezentujesz tutaj, zarzucając mi bezpodstawnie kłamstwo, jest po prostu obrzydliwe. Przynosisz hańbę chrześcijaństwu.
                            • z2006 napisał:

> Sam dowodzisz, że jesteś wielonikowcem, bo raz piszesz jako stokrotka_a, a pote
                              > m stokrotka_t.

Już wyjaśniłam to. Wkkr zablokował mnie bez podania przyczyn, więc sprawę musiałam wyjaśnić. Stokrotkę_t też zablokował, ale to nie mam znaczenia bo profil ten już nie istnieje.

> Ale w twoim interesie jest się udowodnić od podejrzeń podając chociaż jeden lin
                              > k do twojego wpisu np. na forum "Człowiek, etyka, społeczeństwo", a nie ogólny
                              > link do jakiś forów erotycznych, do których dopiero trzeba by było sie rejestro
                              > wać, logować itd. I po co miałbyś pisać na forum "Brak seksu w małżeństwie", sk
                              > oro rzekomo jesteś lesbijką, nie mogąca na razie w Polsce zawierać małżeństwa z
                              > inną kobietą?

W moim interesie jest pokazanie zakłamania chrześcijan takich jak ty i wkkr, chrześcijan którzy łamią jedno z przykazań boskich dając fałszywe świadectwo o swoim bliźnim.

Link do forum "Czlowiek..." już podałam, bo pan doktor sam nie potrafi znaleźć. wink

Jak widzisz, nie trzeba być wierzącym, by dyskutować o wierze i religii na tym forum. Nie trzeba być też w związku małżeńskim, żeby o seksie dyskutować na dowolnym forum. wink Twoja niezdolność rozumienia tak prostych rzeczy byłaby smieszna, gdyby nie dotyczyła człowieka z tytułem naukowym.

> No tak, bo jajco uwziął się na to forum.

Znów łamiesz jedno z boskich przykazań.
                              • stokrotka_aa napisała:

> Już wyjaśniłam to. Wkkr zablokował mnie bez podania przyczyn,

Nie wiesz, jakie to przyczyny? Rżniesz głupa.

więc sprawę musia
                                > łam wyjaśnić. Stokrotkę_t też zablokował, ale to nie mam znaczenia bo profil te
                                > n już nie istnieje.

No i właśnie na tym polega wielonickowość - na przyjmowaniu nowych nicków po zablokowaniu przez admina czy moderatora starych.
                                >
                                > W moim interesie

W jakim interesie? Przecież za co najwyżej kilkadziesiąt lat umrzesz i (wegług twoich poglądów) w ogóle cię nie będzie.

jest pokazanie zakłamania chrześcijan takich jak ty i wkkr, ch
                                > rześcijan którzy łamią jedno z przykazań boskich dając fałszywe świadectwo o sw
                                > oim bliźnim.

Ty dajesz fałszywe świadectwo przyjmując coraz to nowe nicki.
                                >
                                > Jak widzisz, nie trzeba być wierzącym, by dyskutować o wierze i religii na tym
                                > forum.

Ateista też wierzy. Wierzy, że nie ma Boga. Dziwne byłoby, gdyby na tym forum dyskutował ktoś, komu sprawy religi są obojętne.

Nie trzeba być też w związku małżeńskim, żeby o seksie dyskutować na dow
                                > olnym forum. wink

Ale po co piszesz na tamtym forum, skoro nie jesteś ani zamierzasz być w związku małżeńskim?

> Znów łamiesz jedno z boskich przykazań.

Aktywna lesbijka chce mnie uczyć stosowania przykazań? wink
                                --
                                www.rozaniec.eu
                                • z2006 napisał:

> Nie wiesz, jakie to przyczyny? Rżniesz głupa.

Głupa to rżnie ten cenzorski admin i ty razem z nim. wink

> No i właśnie na tym polega wielonickowość - na przyjmowaniu nowych nicków po za
                                  > blokowaniu przez admina czy moderatora starych.

Sam jesteś wielonikowcem. wink

> W jakim interesie? Przecież za co najwyżej kilkadziesiąt lat umrzesz i (wegług
                                  > twoich poglądów) w ogóle cię nie będzie.

Ty też umrzesz i w ogóle cię nie będzie. wink

> Ty dajesz fałszywe świadectwo przyjmując coraz to nowe nicki.

Zet, daruj sobie te słowna ekwilibrystykę, bo nawet dziecko jest w stanie dostrzec, że pleciesz głupoty. Ja nigdy nie ukrywam, że przyjmuję tymczasowo nowy nick. A fałszywe świadectwo dajesz ty i robisz to z premedytacją, chrześcijaninie.

> Ateista też wierzy. Wierzy, że nie ma Boga. Dziwne byłoby, gdyby na tym forum d
                                  > yskutował ktoś, komu sprawy religi są obojętne.

Ateista nie wierzy w Boga. Tak, Zet, nie wierzy. wink To ty wierzysz w Boga, co nie przeszkadza ci łamać świadomie jego przykazania.

> Ale po co piszesz na tamtym forum, skoro nie jesteś ani zamierzasz być w związk
                                  > u małżeńskim?

A dlaczego pisze na forum "Wiara..." skoro jestem niewierząca?

> Aktywna lesbijka chce mnie uczyć stosowania przykazań? wink

Aktywna lesbijka nie rzuca przeciw nikomu oszczerstw, jak czynisz to ty, chrześcijaninie.
                                  • stokrotka_3a napisała:

> Głupa to rżnie ten cenzorski admin i ty razem z nim. wink

Ja już nie. Uważam obecnie, że nie jesteś jajcem, tylko kimś gorszym. Zadowolona?
                                    >
                                    > Sam jesteś wielonikowcem. wink

Zabanowano mnie tylko raz w życiu i na tamto forum już nie wszedłem.
                                    >
                                    > Ty też umrzesz i w ogóle cię nie będzie. wink

Taki jest twój pogląd, nie mój.
                                    >
                                    > Ja nigdy nie ukrywam, że przyjmuję tymczasowo nowy nick.

Czyli co, naprawdę jesteś tą prawdziwą stokrotką-a? To jakim cudem w Polsce stałaś się matką będąc lesbijką z penisofobią?

> Ateista nie wierzy w Boga. Tak, Zet, nie wierzy. wink

Wierzy natomiast, że Boga nie ma. W odróżnieniu od agnostyka, który deklaruje, że nie ma podstaw, by orzekać o istnieniu Boga.

> A dlaczego pisze na forum "Wiara..." skoro jestem niewierząca?

A co, na tamtym forum nakłaniasz do nieposiadania dzieci czy oddawania ich do adopcji itp.? Czy chodzi ci raczej o to, że tam również trollujesz? wink
                                    >
                                    > Aktywna lesbijka nie rzuca przeciw nikomu oszczerstw,

No przecież rzucasz, wszyscy to widzimy.
                                    --
                                    "Pogódź się ze swoim przeciwnikiem szybko, dopóki jesteś z nim w drodze, by cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia dozorcy, i aby nie wtrącono cię do więzienia. Zaprawdę, powiadam ci: nie wyjdziesz stamtąd, aż zwrócisz ostatni grosz."
                                    www.nonpossumus.pl/ps/Mt/5.php
                                    • z2006 napisał:

> Ja już nie. Uważam obecnie, że nie jesteś jajcem, tylko kimś gorszym. Zadowolona?

Nie, nie jestem zadowolona. Oczekuję przeprosin, i to jasno wyartykułowanych.

> Zabanowano mnie tylko raz w życiu i na tamto forum już nie wszedłem.

Co nie zmienia faktu, że jesteś wielonikowcem zgodnie ze swoją własną defincją.

> Taki jest twój pogląd, nie mój.

Pogląd nie sprawi, że będziesz żył wiecznie, ponieważ poglądy nie zmieniają rzeczywistości. wink

> Czyli co, naprawdę jesteś tą prawdziwą stokrotką-a? To jakim cudem w Polsce sta
                                      > łaś się matką będąc lesbijką z penisofobią?

Zet, chłopczyku o malutkim rozumku, ja jestem "stokrotka_a". Odróżniasz podkreślnik od myślnika??? wink

> Wierzy natomiast, że Boga nie ma. W odróżnieniu od agnostyka, który deklaruje,
                                      > że nie ma podstaw, by orzekać o istnieniu Boga.

Ateista wie, że Bóg nie istnieje, ponieważ jest on sprzecznością samą w sobie, a istota doskonała nie mogłaby być takim nagromadzeniem sprzeczności.

> A co, na tamtym forum nakłaniasz do nieposiadania dzieci czy oddawania ich do a
                                      > dopcji itp.? Czy chodzi ci raczej o to, że tam również trollujesz? wink

Zet, daruj sobie. wolno mi dyskutować o czym chcę i gdzie chcę. Ty nie będziesz mnie w tej sprawie pouczał. Pouczaj swoje dzieci, jeśli masz. wink

> No przecież rzucasz, wszyscy to widzimy.

Naprawdę? Widzisz to tak samo, jak widziałeś to, że jestem "jajcem"?
                    • Zabawię się w dobrego samarytanina: rum/w,95165,126876463,126990798,Re_Kaczynski_ma_program_dla_kobiet_Zaj_y_.html

Posty Stokrotk-i, a nawet całe wątki, na forum Baby Jagi (primo voto Uffo) również były wycinane na podstawie zasady, która głosi, że admin może (wycinać) i nie musi (przestrzegać zasad). Niewykluczone, że ma to związek z hasłem "rżnij kto w boga wierzy" wyartykułowanym przez Sienkiewicza.

Swoja drogą to ciekawe, że jedni zmieniają nicki jak rękawicki i to jest uznawane za moralne, normalne, oczywiste, a dociekliwość i demaskatorskie zapędy wywołują tylko nicki polemistów. Kim ja już nie byłem, ale nie doczekałem się osobnego wątku. Azerko, po starej znajomości nie mogłabyś? Jedno jest pewne

> bardzo.dobry.człowiek czyli oby.watel na pewno nie ma nic wspólnego z "Jajcem"

--
                      • 21.10.11, 10:51
                        Cosik się link skrócił. Musi znak to jakowyś... Post w którym Z2006 odpowiada Stokrotc_e. Większość Jej postów wraz Nią samą została wycięta.

--
                        • 28.10.11, 18:33
                          Ale tam oprócz stokrotki_a występuje jeszcze stokrotka_b. Wielonickowośc jajca jest zaiste imponująca. wink
                          --
                          www.rozaniec.eu
                          • z2006 napisał:

> Ale tam oprócz stokrotki_a występuje jeszcze stokrotka_b

to jest ta sama stokrotka_a .... zaczęła niezbyt grzeczny spór z adminem, za co poleciała na bana... a że do końca swojej kwestii nie powiedziała, przybrała inną skórę.

--
                          • Czy Boga złem osłonicie? Wszechmogącego obronicie kłamstwem?

--
                            • oby.watel napisał:

> Czy Boga złem osłonicie? Wszechmogącego obronicie kłamstwem?

a o czym to waćpan raczysz?

--
                              • O Twoim uporczywym dawaniu fałszywego świadectwa. Ale nie przejmuj się. Nikt Ci tu złego słowa nie powie, boś przecie swojak znany jest. Możesz oczerniać, dawać fałszywe świadectwo, kłamać do woli, byleś tylko świętości nie szargał. Człowiekiem nikczemnym jest i nicponiem: kto chodzi z kłamstwem na ustach, oczyma strzela, szurga nogami, palcami swymi wskazuje...

--
                                • oby.watel napisał:

> O Twoim uporczywym dawaniu fałszywego świadectwa.

to znaczy? Gdzie jest ten fałsz?

--
                          • z2006 napisał:

> Ale tam oprócz stokrotki_a występuje jeszcze stokrotka_b.

Występuje tam też stokrotka_c, ale tylko dlatego że admin banował mnie za każde słowo w swoim cenzorskim szale, który doprowadził do forumowego samobójstwa niejakiego uffo. Możesz sprawdzić, że te profile już nie istnieją. I możesz też sprawdzić, że wchodząc na tamto forum pod nowymi nickami nigdy nie ukrywałam, że jestem stokrotką_a.

• stokrotka_aa napisała:

ale tylko dlatego że admin banował mnie za każde
                              > słowo w swoim cenzorskim szale,

no popatrz! masz jakiegoś pecha.... admini Cię nie lubią! Zastanowiłaś się dlaczego? a może przyczyna leży po TWOJEJ stronie?

--
                              • a000000 napisała:

> no popatrz! masz jakiegoś pecha.... admini Cię nie lubią! Zastanowiłaś się dlac
                                > zego? a może przyczyna leży po TWOJEJ stronie?

Wytłumaczenie jest bardzo proste - admini mnie banują, gdy pokazuję jak bardzo są zakłamani. To oczywiste, że nie chcą czytać prawdy o sobie, wolą posługiwać się tchórzliwymi metodami, by usunąć prawdę sprzed swoich oczu.
                                • stokrotka_aaa napisała:

> Wytłumaczenie jest bardzo proste - admini mnie banują, gdy pokazuję jak bardzo
                                  > są zakłamani. To oczywiste, że nie chcą czytać prawdy o sobie, wolą posługiwać
                                  > się tchórzliwymi metodami, by usunąć prawdę sprzed swoich oczu.

Admini cie banuja bo jestes TROLLEM.

Gdyby mnie z jakiegos forum wyrzucono, to by mi moja duma nie pozwolila tam wiecej wrocic. Ty nie masz za grosz dumy ani honoru, wyrzucaja Cie, nie chca cie, a ty i tak sie pchasz z buciorami.

A na moje forum i tak nie wejdziesz !
                                  • maria421 napisała:

> Admini cie banuja bo jestes TROLLEM.

Admin mnie banuje, ponieważ jego jedyną reakcją na racjonalne argumenty może być zakneblowanie dyskutanta.

> Gdyby mnie z jakiegos forum wyrzucono, to by mi moja duma nie pozwolila tam wie
                                    > cej wrocic. Ty nie masz za grosz dumy ani honoru, wyrzucaja Cie, nie chca cie,
                                    > a ty i tak sie pchasz z buciorami.

Wchodzę na to forum, ponieważ grupa ludzi uważających się za chrześcijan rzuca przeciw mnie oszczerstwa. Jeśli ludzie ci na tym forum te oszczerstwa odwołają, to nie będę tu wchodzić.

> A na moje forum i tak nie wejdziesz !

Na twoje forum to nawet końmi by mnie nie zaciągnęli. wink
                              • a000000 napisała:

> no popatrz! masz jakiegoś pecha.... admini Cię nie lubią! Zastanowiłaś się dlac
                                > zego? a może przyczyna leży po TWOJEJ stronie?

Nasze grzechy to wasza wina...

--
                      • oby.watel napisał:

> bardzo.dobry.człowiek czyli oby.watel na pewno nie ma nic wspólnego z "Ja
                        > jcem"

errata!- bardzo.dobry.człowiek to nie jest oby.watel tylko grgkh. Zaś jajco to dymimruczek Szkoda, bo nick całkiem zgrabny - gdy zacznie rozrabiać poleci w niebyt. Co do stokrotki - jeszcze zdania nie mam.
                        Nie jest prawdą, że zmienianie nicków jest wporzo. Jest to paskudne oszukiwanie kolegów. Tylko, że moderator nie posiada narzędzi do śledzenie IP, więc pozostają jedynie domysły i dedukcja, czyli procesy poszlakowe.

Smutno mi, że nikt Cię nie docenił i nie poświęcił Ci osobnego wątku. Ale nie trać nadziei!

A pan Kaczyński czy inny polityk to niech najpierw gospodarką się zajmie. Gdy nie będzie bezrobocia a mężowie zarobią godziwie i nie będę zestresowani, to kobiety będą mogły dziećmi się zająć , ku chwale ojczyzny i rodzin. A nie wstawać skoro świt, malucha wlec do żłobka.... i na taśmę czy kasę w markecie... potem przemęczona, nie ma motywacji, warczy i fuka... no i kółko się zamyka - rodzina parszywieje. A i dzieci głąbieją emocjonalnie.

--
                        • 21.10.11, 16:07
                          > oby.watel NIE napisał:

> bardzo.dobry.człowiek czyli oby.watel na pewno nie ma nic wspólnego z "Jajcem"

A w uzupełnieniu tego, co mówisz polecam lekturę moim zdaniem porażającą.

--
    • do lotaka - powinieneś wziąć pod uwagę fakt, że wyszukiwarka nie pokazuje wpisów na forach ukrytych (takich do których można wejść tylko za zgodą admina) ani na forach już nie istniejących.
      • Słuchaj, stokrotku_a,

wiem, że nic sobie nie robisz z moich ewentualnych przeprosin, że nie trzeba Ci zwracać honoru itd., ale dla własnej i innych satysfakcji przedstaw choćby jeden jedyny dawniejszy wpis z innego forum, który udowadniałby, że "istniałaś forumowo" wcześniej niż gdzieś od – powiedzmy – konca sierpnia lub początku września... Jakiś jeden, jedyny ślad, jeden dowód...

No, zrób to, proszę... wink Co Ci zależy...
        • lotak1 napisał:

>dawniejszy wpis z innego forum,

to nie dowód. Jajco ma wiele nicków w zapasie. Stworzył je wówczas gdy oko wyganiała go ze swojego forum.
          Aby nick nie stracił ważności, musi być choć minimalnie aktywny - więc jeden post na pół roku zapewne się znajdzie.

--
        • lotak1 napisał:

> Słuchaj, stokrotku_a,
          >
          > wiem, że nic sobie nie robisz z moich ewentualnych przeprosin, że nie trzeba Ci
          > zwracać honoru itd., ale dla własnej i innych satysfakcji przedstaw choćby jed
          > en jedyny dawniejszy wpis z innego forum, który udowadniałby, że "istniałaś for
          > umowo" wcześniej niż gdzieś od – powiedzmy – konca sierpnia lub po
          > czątku września... Jakiś jeden, jedyny ślad, jeden dowód...
          >
          > No, zrób to, proszę... wink Co Ci zależy...

Gdybym to zrobiła, to zniżyłabym się do Twojego poziomu, a rada zawarta w sygnaturce Azerki jest bardzo mądra i ja chętnie ją stosuję. wink

Lotaku, myśl sobie, co chcesz. Przecież to nikomu w tym przypadku nie zaszkodzi. smile
    • Ta sama zgryzliwosc, ta sama argumentacja, ten sam styl, ta sama nienawisc.
      • Nie dziwię się, że w to wierzysz. Ktoś kto wierzy w duchy, szatana, Boga, niebo i piekło, uwierzy też w inne rzeczy mimo braku dowodów. smile

A poza tym, to kompromitujesz się, ignorując moją propozycję konfrontacji i podtrzymując to absurdalne twierdzenie. smile
        • Na odwrót. Kto nie wierzy w Boga, wierzy we wszystko.
          --
          www.rozaniec.eu
          • Wierzysz w to?

--
          • Z czego on jest upleciony?

Kacperek

z2006 napisał:

> Na odwrót. Kto nie wierzy w Boga, wierzy we wszystko.
            --
            • Stąd, że kto autentycznie wierzy w Boga, nie będzie wierzył we wróżby czy inne zabobony. A kto nie wierzy w Boga, musi pokładać ufność w stworzeniach, bo tonący brzytwy się chwyta. Jest taka scena z końcowej części filmu "Rozmowy kontrolowane" - kojarzysz, o którą mi chodzi?
              --
              www.rozaniec.eu
    • Antychrystem Forum KiR!

Wstyd mi za Was. Kimkolwiek by nie była stokrotk_a, to nie powód żeby ją sekować. Wręcz przeciwnie. Należy bardzo starannie wsłuchiwać się w jej głos. Gdzie Wasza logika, Forumowicze?
      Kimże byłby Bóg bez Antychrysta? Nawet Najwyższy potrzebuje tzw. "Feindbild" (wizerunek wroga), a Wy chcecie go (ją) wyeliminować?
      Większość z Was (zapewne Kacperek także) byłaby bez stokrotk_i (prawidłowo odmienione?) nudna jak przysłowiowe flaki z olejem.
      Rozważcie treść tej glosy, zanim przywalicie Kacperkowi kamieniem.
      Tylko proszę bez dziecinnych argumentów, typu: Pszę Pana a stokrotk_a nas wyśmiewa i obraża.
      Wchodząc w dyskurs każdy z nas powinien liczyć się, że jego argumenty zostaną obalone . Różnymi metodami i chwytami erystycznymi. (Oczywiście zniewag i wulgaryzmów ad personam nie aprobuję) Jeżeli chodzi o stokrotk_ę, to nie zauważyłem, żeby w dyskursie posługiwała się nikczemnymi wulgarnymi chwytami poniżej pasa (od spodni lub pończochsmile)

Kacperek
      • zawszekacperek napisał:

> Kimże byłby Bóg bez Antychrysta?

a co by Bóg zrobił, gdyby tych antychrystów było wielu?

> Rozważcie treść tej glosy, zanim przywalicie Kacperkowi kamieniem.

przestań! na męczennika chcesz się wykreować?

--
        • a000000 napisała:

> a co by Bóg zrobił, gdyby tych antychrystów było wielu?

To antychryst jest tylko jeden? I bóg mu rady dać nie może? O boże!

--
          • oby.watel napisał:

> To antychryst jest tylko jeden? I bóg mu rady dać nie może?

Antychryst jest jeden, urodzi się z matki samotnej, nacji żydowskiej i będzie wcieleniem satana.... Spustoszy ziemię, ale ostatnią walkę z Bogiem przegra...walka się odbędzie w okolicy Jeruseleim , w Armageddon.

Nie wiem, kto to wymyślił. Ale na pewno w końcowej części oparł się o Apokalipsę św Jana, który opisuje metaforycznie bitwę dobra ze złem w miejscu zwanym Armageddon.

--
            • I on, który wszystko może zapobiec narodzinom nie może? O boże!

--
              • oby.watel napisał:

> I on, który wszystko może zapobiec narodzinom nie może?

a może nie chce? Gdyby się wtrącał, co co z wolną wolą wyboru?

--
                • No to jaki jest sens modlitwy w takim razie? Przeciez modlitwa to wlasnie prosba o wtracenie sie.
                  • dymimruczek napisał:

> No to jaki jest sens modlitwy w takim razie? Przeciez modlitwa to wlasnie prosb
                    > a o wtracenie sie.

co innego gdy Cie poproszę o to abyś mi kupił gazetę, a co innego, gdy Ty mi kupisz gazetę, której nie chcę i każesz za nią zapłacić i przeczytać. To jest wtrącanie się w moje życie, w przeciwieństwie do sytuacji, gdy ja Cię poproszę. Modlitwa jest taką prośbą.
                    Bóg na siłę nikogo nie uszczęśliwia. Kwestia zbawienia to WYBÓR człowieka.

--
                    • No dobrze, a jesli miliard wiernych poprosi o zamkniecie szatana w piekle i niewypuszczanie go ani jego slug do ludzi, to co? To bedzie wtracanie sie czy spelnienie prosby?
                      • dymimruczek napisał:

> No dobrze, a jesli miliard wiernych poprosi

jajeczny, znowu zaczynasz?

--
                        • Cos Ci sie chyba zle wkleilo.
                          • dymimruczek napisał:

> Cos Ci sie chyba zle wkleilo.

tia.... a Ty się za bardzo odsłaniasz. Jesteś bezpieczny dopóki nie zaczniesz znowu fikać.

--
                            • Nie wiem o co Ci sie rozchodzi z odslainaniem i fikaniem.

Czy mozemy powrocic do meritum?
                              • dymimruczek napisał:

> Czy mozemy powrocic do meritum?

MERITUM? czyli ilu ludzi musi się modlić, aby Bóg wysłuchał? Jeśli miliard to wysłucha, jeśli 999 to już nie wysłucha....
                                Weź se na luz. Temat skończony.

--
                                • Nie chodzi o liczby, ale o spelnianie ludzki prosb. Skoro wielu modlacych sie o to samo bedzie predzej wysluchanych, to dlaczego by nie modlic sie o unicestwienie szatana? I mielibysmy raj na ziemi, nie?
                                  • dymimruczek napisał:

> Nie chodzi o liczby, ale o spelnianie ludzki prosb. Skoro wielu modlacych sie o
                                    > to samo bedzie predzej wysluchanych,

a skąd to wiadomo? W modlitwie liczy się jakość, nie ilość.

to dlaczego by nie modlic sie o unicestwi
                                    > enie szatana? I mielibysmy raj na ziemi, nie?

bo Bóg zadecydował inaczej. Szatan to upadły anioł, Bóg go unicestwi ale wówczas, kiedy zechce.

--
                                    • Skoro antychryst się jeszcze nie narodził, a jak się narodzi, to zostanie w swoim czasie unicestwiony, to po co katolicy tak zażarcie walczą z wyimaginowanym przeciwnikiem czyniąc tak wiele zła i niegodziwości?

--
                                      • oby.watel napisał:

antychryst będzie cielesną emanacją szatana. Będzie unicestwiony ostatecznie, ale na razie szatan działa.

po co katolicy tak zażarcie walczą z wyimaginowanym
                                        > przeciwnikiem czyniąc tak wiele zła i niegodziwości

szatan nie jest wyimaginowany - to raz. A po drugie - właśnie walcząc z szatanem chcą uwolnić siebie i świat od zła i niegodziwości.

--
                                        • a000000 napisała:

> szatan nie jest wyimaginowany - to raz. A po drugie - właśnie walcząc z szatane
                                          > m chcą uwolnić siebie i świat od zła i niegodziwości.

Jego metodami!?

--
                                    • Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje Imię, tam jestem pośród nich. (Mt 18,20)

Moze to zle rozumiem, ale wydaje mi sie ze Bogu jest milsza taka modlitwa. A wiec gdyby tak wszyscy chrzescijanie modlili sie o unicestwienie szatana, bo moze Bogu by sie zechcialo go zniszczyc?
                                      • dymimruczek napisał:

A wi
                                        > ec gdyby tak wszyscy chrzescijanie modlili sie o unicestwienie szatana, bo moze
                                        > Bogu by sie zechcialo go zniszczyc?

widzisz ogolony, problem w tym, że tam gdzie Bóg przebywa, tam nie wypada modlić się o unicestwienie kogokolwiek - nawet złego. Ale masz rację - chrześcijanie powinni się wszyscy razem modlić o nawrócenie szatana. Zamiast o deszcz.

--
                                        • A banowanie to nie unicestwianie? Modlić się nie wypada, ale czynić jak najbardziej? Zamiast nawracać zbłąkana owieczkę - kopa? Na to cały czas zwracam uwagę - na rozmijanie się teorii z praktyką. Teoria boska, praktyka szatańska.

--
                                          • oby.watel napisał:

>Zamiast nawracać zbłąkana owieczkę - kopa?

żaden admin nie jest ani Bogiem ani świętym.... jest takim samym człowiekiem jak każdy, też ma granice wytrzymałości i tolerancji dla podłości.

--
                                            • a000000 napisała:

> żaden admin nie jest ani Bogiem ani świętym.... jest takim samym człowiekiem jak
                                              > każdy, też ma granice wytrzymałości i tolerancji dla podłości.

Podłości? Możesz zaspokoić moją ciekawość i zdradzić co rozumiesz przez to pojęcie? Podać jakąś próbkę? Bo dla mnie podłością jest kneblowanie kogoś, kto mówi nie to, co chcę usłyszeć. Wypisz wymaluj tow. Szmaciak urzędujący na Mysiej. Choć może to jednak nie podłość? Może to zwykły strach ludzi w sumie biednych, zagubionych, lękających się wszystkiego co inne, we własnym cieniu wietrzących wroga?

--
                                              • oby.watel napisał:

> Podłości? Możesz zaspokoić moją ciekawość i zdradzić co rozumiesz przez to poję
                                                > cie?

podłością nazywam to, co ogolony robił na religijnym forum.

Bo dla mnie podłością jest kneblowanie kogoś, kto mówi
                                                > nie to, co chcę usłyszeć.

Jeszcze nikt nie został tu zabanowany za to, że głosi swoje racje. Natomiast jeśli ten ktoś jednocześnie spamuje dla zgrywy, dla hecy, dla jaj.... to wówczas gilotyna czyni swą powinność.

--
                                                • Skad wiesz, ze stokrotka robi to dla jaj a nie na powaznie?
                                                • To znaczy, że nieważne co dane słowo znaczy, a liczy się tylko co Ty tym słowem nazywasz? Czyli podłością nie jest banowanie Stokrotki za to, co robił ogolony? A czym w takim razie jest?

--
                                        • No wlasnie! Bog przeciez moze nawrocic szatana! Ze tez na to nie wpadlem. Tylko dlaczego ogolony?

Apropo deszczu:
                                          www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE
                                          Czuje zazenowanie jak to ogladam. Ale chyba z innego powodu niz marszalek Jurek. Kpina dla mnie jest organizowanie takich modlitw.
                    • a000000 napisała:

> Bóg na siłę nikogo nie uszczęśliwia. Kwestia zbawienia to WYBÓR człowieka.

> Antychryst jest jeden, urodzi się z matki samotnej, nacji żydowskiej i będzie
                      > wcieleniem satana.... Spustoszy ziemię, ale ostatnią walkę z Bogiem przegra...
                      > walka się odbędzie w okolicy Jeruseleim , w Armageddon.

Gdzie tu jest miejsce na wybór? I kto tego wyboru ma dokonać? Kobieta, która poczęła antychrysta powinna dokonać aborcji, czy broń boże?

--
                      • oby.watel napisał:

>I kto tego wyboru ma dokonać?

A chociażby tacy jak Ty, którzy zioną nienawiścią do wierzących i życzą im aby stracili wiarę.
                        Szatan jest na usługach, tylko czeka na takie życzenia.

--
                        • Ale przeciez tacy jak stokrotka zycza utraty wiary dla dobra tych, co ja maja utracic. Stokrotka wszak nie ma w tym zadnego interesu i robi to z czystego altruzimu. Jej intencje są czyste i szlachetne. W jej mniemaniu. W Twoim podle i nikczemne.
                          Przynajmniej ja tak to widze.
                          • dymimruczek napisał:

>Jej intencje są czyste i szlachetne.

o tak! chce wszystkich pociągnąć za sobą do piekła.... bardzo to szlachetne...

--
                            • Wedlug CIEBIE chce pociagnac wszystkich do piekla, wedlug NIEJ absolutnie nie, bo w pieklo, chyba, nie wierzy.
                              Tak jak napisalem - wedlug jednych jej intencje i dzialanie jest dobre, a wedlug innych zle. Kazdy ocenia swoja miara.
                              • Zwróć uwagę, że spiski i złe intencje są przypisywane z definicji tym, którzy nie podzielają - powiedzmy - poglądów.

--
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-238
(201-238)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.