Dodaj do ulubionych

16. grudnia, CW, ale nie całkiem :)

16.12.11, 02:48
Dzień dobry! Ranek juz nadchodzi szybkim krokiem, ostatni to już tydzień przed Wigilią, ostatni tydzień na przygotowania, zakupy...Ech, ja wiem że na stół trzema tamto i siamto (sam będę też ganiał i nosił...)...aaaa, a choinka?! A jeszcze prezenty, może nie wszystkie, nie dla wszystkich?!
Ale najważniejsze, najważniejsze są przecież pierwsze zabawki!

Pierwsze zabawki
W którymś kramie na Hożej
albo na Wilczej może
zabawek sporo.

Przystaję. Wietrzyk wieje.
A szyba kolorowieje
od stu kolorów.

Ano cóż - idą święta,
trzeba nam popamietać
o dzieciach miłych:

kupić w spółdzielni cacek
żeby Zosia i Wacek
się pobawiły.

Jakbym miał lat znów osiem,
szybę podpieram nosem,
łbem srebrzystym jak śnieg.

Pierwsze zabawki oto.
Świeczki. Srebro i złoto.
I pierwszy śnieg.

Tak Konstanty Ildefons Gałczyński pisał o zakupach zabawek dziecięcych.
Inne są sklepy, na innych ulicach, i zabawki inne, ale na pewno oczy dzieciaków będą tak samo olśnione, a gębule tak samo roześmiane i zachwycone, jak ongi.
Pierwsze zabawki...a może i pierwszy śnieg się trafi? smile

Dobrego, udanego dnia Wszystkim smile
--
agfa
Edytor zaawansowany
  • hardy1 16.12.11, 09:02
    Witam Agfo i WKN smile Dni codzienne ale jakby inne...taki okres smile
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • cieplanata 16.12.11, 09:19
    Witajcie Agfo i Hardy i WKN pewnie, ze duzo roboty i biegania, ale jak ja uwielbiam to zmęczenie, gdy kładę się do łóżka ledwo powłócząc nogami ale z uśmiechem, myślą "fajnie jest, ale się będą cieszyli" smile
    --
    Elegancko ma być i już
  • k.karen 16.12.11, 09:56
    Witajcie, Natko, Agfo, Hardy i WKN smile

Narzekam na ten przedświąteczny "ukrop" jak wszyscy ale kiedy
    wszyscy wreszcie usiądziemy do wigilijnej kolacji to zmęczenie
    gdzieś pryska i rozpoczyna się to co najpiękniejsze - Czar Świąt smile
    Przy stole rodzina, czasem ktoś z samotnych przyjaciół, opłatek,
    tradycyjne potrawy, rozpakowywanie prezentów a potem kolędy,
    wspomnienia, żarty i jak ktoś chce - pasterka.

Ale póki co...do pracy Rodacy wink

--
    http://i47.tinypic.com/2wqaekm.gif
  • k.karen 16.12.11, 12:33
    A jak święta to obowiązkowo na wigilijnym stole karp lub inna ryba...

Usłyszałam dzisiaj w radiu, że parę dni temu, prokurator generalny A. Seremet
    wypowiedział się w sprawie sprzedaży i zabijania ryb, wydając stosowne zarządzenie:

"Ogłuszania, wykrwawiania lub uśmiercania zwierząt mogą dokonywać jedynie osoby, które ukończyły 18 lat, posiadają wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe oraz odbyły wymagane prawem szkolenie".

Hmmm...to ja proponuję żeby zebrać te wszystkie żywe karpie i inne ryby,
    wysłać do Sejmu, bo tam większość naszych parlamentarzystów ma wyższe
    wykształcenie, zorganizować paniom i panom posłom stosowne szkolenie
    i oni tam, koniecznie pod nadzorem prokuratora Seremeta, zatłuką..ups...uśmiercą
    nam te ryby.

Wesołych Świąt...panie Seremet...
    --
  • cieplanata 16.12.11, 12:36
    a ja kupuję karpie już uśpione i mam swiety spokój z zabijaniem, szczególnie, ze i tak nie miałby kto zabić zwierza, bo karp to zwierz, no nie?
    --
    Elegancko ma być i już
  • kkkkosmita 16.12.11, 15:08
    Karp to zwierz!
    I to bardzo sprytny zwierz.
    Upolować dzikiego karpia... to ... sukces.
    Taka z niego mądrala... że chyba tylko sandacz jest mądrzejszy.
    (przynajmniej w moim jeziorze)big_grinbig_grin
  • kkkkosmita 16.12.11, 15:10
    A to wszystko jest wynik selekcji.
    Wszystkie głupie ryby (w tym sandacze) wyłapałem... i tylko naukowcy zostali!
    Jest ich trochę... i są sprytne jaaak... no nie wiem do czego porównać!! big_grin
  • ulisses-achaj 16.12.11, 16:08
    Cześć Wam i WKN.. Karpi nie jadam, podobnie jak większości ryb i osobiście byłbym za zmianą wigilijnego menu na zdecydowanie mięsne.. smile ale życie mi miłe, więc nie organizuję grup oporu, ani nie stawiam tego jako wniosku formalnego przy rodzinnym stole.. smile smile
    --
    Ulisses
  • kkkkosmita 16.12.11, 17:47
    No jaaasneee!big_grin
    Wniosek formalny gdybyś postawił, to protokolant... by Ci nawiał! big_grinbig_grinbig_grin

Smakują mi ryby.
    Kiedyś jadłem miecznika z grilla w sosie kaparowym... to dopiero była ryba!
    Ufff... takie danie postawić na wigilijnym stole....
  • hardy1 16.12.11, 19:08
    No! Kilkugodzinne bieganie z pchaniem wózka sklepowego przed sobą...już za mną big_grin
    Wiecie jak ja to "uwielbiam"?! Zwłaszcza że co chwila: "dzień dobry. Kopę lat! Oj jak dawno się nie widzieliśmy! Dzień dobry, jak tam mój syn/córka? Ty żyjesz?! Ładnego mam wnuka? Tak, tak, oczywiście, wykapany dziadekbabcia"...wink
    Wolałbym chyba wagony znów rozładowywać...suspicious

Z tego wszystkiego zapomniałem Wszystkim "dobry wieczór" powiedzieć...ale właśnie powiedziałem smile
    Co zaś do rybek - lubię, byle nie miały ości...a ze świątecznych karp, ale tylko na gorąco prosto z patelni. Do tego ziemniaczki w plasterki, usmażone smile smile
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • kkkkosmita 16.12.11, 19:24
    Mniam!
    A Karp w galarecie?
    (karpia przez wielkie K wpisałem... z szacunkuuu big_grin )
  • k.karen 16.12.11, 20:20
    Bardzo lubię ryby.
    Różne ryby w galarecie i owszem a także sos kaparowy do różnych potraw
    i same marynowane kapary.
    Ale karp na wigilię tylko w postaci smażonych dzwonek ( bo to są te dzwonka), tradycyjnie
    i prosto. Do tego faszerowany szczupak, śledzie w różnych postaciach i w sałatkach, ryba po grecku i ryba w zalewie octowej ze śliwkami. I to wszystko z ryb smile
    --
  • hardy1 16.12.11, 21:31
    To jesteś "rybna", Kosmiczna Karen big_grin Pewnie dlatego że daleko od wód wszelakich wink

Kosmito - czyżbyście "u siebie" nie znali ryb? Dopiero u nas zasmakowaliście, hę? (gdzie mój kajecik?! Muszę szybko odnaleźć i odkurzyć...)
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • k.karen 16.12.11, 23:14
    Tak Hardy, ryby to jedne z tych wspaniałości Ziemi,
    które zatrzymały nas tu na dłużej wink))))

Ale i kosmici muszą odpoczywać więc i ja udam się teraz do wygodnego łoża.

Dobranoc Wszystkim...smile
    --
  • hardy1 16.12.11, 23:39
    Dobranoc Karen smile
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • 1agfa 16.12.11, 23:49
    Heej, a to jak zwykle po czasie wpadam, wieczny spóźnialski! wink Dobry wieczór, może kto zajrzy jeszcze, słówko powie do człowieka zmarzniętego, zmokniętego (a zwłaszcza kiedy czytam o tych smakowitościach, które czekają, już za kilka dnisuspicious) big_grin

Kosmito (dobry Ci wieczór Kosmito smile ), słusznie Karpia przez duże K tytułujesz - zwierzę to jest jako inne; zawsze podobał mi sie zwyczaj prymitywnych jakoby dawnych ludów, wyrażających wdzięczność wobec zwierzaka, który dla podtrzymania życia człowieka - oddaje swoje zycie. Bez zabijania bez potrzeby. Taki jest cykl, co zrozumiałe, podtrzymywanie życia. Rzecz w tym, aby bez okrucieństwa obchodzić się ze zwierzakami, które nam służą.
    (A tak naprawdę, to nie podpuszczasz mnie aby, żebym na swego "zwierzakowego" konika wskoczył? ) suspicious big_grin
    Pozdrowienia serdeczne, Kosmito.
    --
    agfa
  • 1agfa 17.12.11, 00:20
    Hardy, a te opisane przez Ciebie "przygody" sklepowy i rozkosze zakupowe, te rozkosze wywołujące ostre napięcie i zgrzytanie zębów (bo za zębami miele się i obraca słowa uważane powszechnie za...) ; otóż to czeka na mnie jutro! I przyjemność wielka na dodatek w postaci bodźców, podobno pozytywnych devil jak: jaskrawości przeraźliwe, muzyka na full - przeważnie jazgotliwa niezmiernie, tłum, ścisk, przepychanie...
    Ale to nic, bo kiedy już pozostawi się za sobą ten tłum i hałas, powraca myśl przewodnia...Święta...big_grin
    I odpuszczają nerwy, a wraca zapał, i chęci, i radość - Święta to jednak fajna rzecz smile !
    --
    agfa
  • hardy1 17.12.11, 00:29
    Cześć Agfo smile Od razu lżej mi...te najgorsze godziny zakupowe już poza mną big_grin Inne zakupy będą (mam nadzieję) krótsze i mniej intensywne smile
    Za to Tobie współczuję jutrzejszo-dzisiejszego dnia...wiem co to jest bo dzisiaj -wczoraj przeżyłem suspicious
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • 1agfa 17.12.11, 00:38
    Cześć, część Hardy! Dzięki Ci za dobre słowo i zrozumienie ciężkiej doli - niedoli wink wink (Jak fajnie, że przed snem jeszcze Cię złapałem! smile Dobranoc.
    --
    agfa
  • 1agfa 17.12.11, 00:34
    A jako że zmęczony setnie jestem, też już powiem: dobrej, kosmicznej i spokojnej nocy Wszystkim

I żal z sobą zabieram, (załkam może cicho do poduszki big_grin ), bo moje ulubione gifowe "centrum", z którego obrazki zawsze czerpałem, od samego początku!! - nawet je zapisałem do ulubionych - ktoś przejął i płacić sobie każe, za używanie!! Wrrr!!
    Zatem nic nie wkleję, choć - bez nachalności i nadmiaru- lubiłem czasem obdarować Podwórko kwiatkiem albo czymś śmiesznym.
    Nic to, znajdę coś innego.
    Dobrej nocy smile
    --
    agfa
  • hardy1 17.12.11, 00:57
    Tak to jest, po pewnym czasie na wszystkim ktoś chce zarabiać. Jak tak dalej pójdzie to i za czyste powietrze...
    Dobranoc Agfo, dobranoc Wszystkim smile
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • 1agfa 17.12.11, 00:08
    Hej, Panie kwiat i Panowie. W środku nocy wyjechawszy (bo lubię jeździć nocą, ruch mniejszy), niedawno wróciłem, przez wszystkie pogodowe zjawiska kolejno przemierzając, doświadczając: od porannej wiosennej rześkości, słońca wysokiego, jarzącego ostro i w oczy kłującego, po zamglenia późno-jesienne, kapaninę, pluchę na koniec przemieszaną ze śniegiem. Ale jaki to śnieg - szare smętne drobiny, natychmiast rozpuszczające się (gonił za mną od zachodu do centrum) - i błoto. Szare, paskudne zwłaszcza w mieście - i wiatr, gdzieniegdzie bardzo silny i wredny, który miotał tym deszczem, aż wycieraczki piszczały na koniec.
    Brakuje mi prawdziwego sniegu, aby ubrał przydroźne łyse drzewa, a sosny i świerki puchem okrył.
    Prorokuję, że jednak...jednak, a może wink? Trochę, nie za wiele.
    W jednym kawałku, do ciepełka...
    Siedzę oto i czytam co nieco: jak to kosmicznie się porobiło i Karpiowo. No tak - ostatni tydzień przed...
    Ja też Karpie (aby bez ości były sad Czy są takie może? wink
    --
    agfa
  • kogucik-2972 17.12.11, 07:22
    a witam wszystkich. big_grin
    --
    Stalker copyright all rights reserved
    Dworzec Centralny
    http://gify.city24h.pl/data/thumbnails/55/0062pociagi(gify.city24h).gif
  • hardy1 17.12.11, 09:42
    ...a ja też witam smile Muszę przyznać, że noszenie ciężkich zakupów (circa po 15-20 kilo na każdą z przynależnych mi rąk) ma w pewnych okolicznościach pogodowych dobre strony. Nie zwiało mnie z chodnika. Jednak co przyciąganie ziemskie powiązane ze wzmocnionym dociskiem do Matki Gai, to przyciąganie połączone z dociskiem wink Teraz rozumiem drugie znaczenie zawołania "cięższą podajcie mi zbroję!" - nie wiem czy jest dobre na wapory ale na wichury na pewno big_grin
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • k.karen 17.12.11, 10:54
    Dzień dobry Wszystkim i do napisania później smile

Miłego dnia...smile
    --
  • hardy1 17.12.11, 11:11
    Cześć Karen smile Na razie jestem "poza wychodami", znaczy jestem w domu ...i jestem "zapraszany" do różnych zajęć...więc mogę w antraktach zaglądać na fora...zwłaszcza kiedy się popłaczę nad losem biednych cebul >crying...suspicious
    Mówiąc szczerze, na dworze tak "duje" że wolę już te domowe roboty wink
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • sza.aliczek 17.12.11, 15:29
    dzień dobry : )

- nareszcie jestem chyba po chorobach, zwolnieniach, cierpieniach i tylko przedświąteczna galopada mnie już tylko czeka : )
    A jak Wasz stan działań bojowych?
    - okna pomyte?
    - stroiki porobione?
    - balkony światełkami przybrane?
    - choinki kupione?
    - firany poprane?
    - podłogi zaciągnięte woskiem?
    - pierniki porobione?
    - łańcuchy poklejone?
    - karp pływa w szafliku! (punkt dla osoby, która wie, co to szaflik : D)?
    - śledzie zaolejone?
    - grzyby posortowane?
    - bakalie pokupowane?

: ))))))))))))))))))))))))))

Ok, to ja idę zrobić cokolwiek z wymienionych : D
  • sza.aliczek 17.12.11, 15:44
    *zabrakło kawałka myśli : )))))))))))) - że chyba pozostanę na nieco dłużej : D
  • cieplanata 17.12.11, 16:19
    Dzień dobrysmile a własciwie dobry wieczór, tyle miałąm pracy, biegania, załatwiania, użerania się z wejściem na Dworzec, ze teraz spokojnie moge wszystkich przywitac i Szaliczkowi odpowiedzieć po kolei na pytania
    - okna pomyte? pomyte przez męża, ponieważ ja mam lęk wysokości
    - stroiki porobione? teraz tylko świece ubrane - w tym roku obowiązuje kolor złoty u nas
    - balkony światełkami przybrane? nie przybieramy, jeszcze kwitną pelargonie smile
    - choinki kupione? choinka kupiona przed chwilą, wielka i pachnąca stoi na balkonie
    - firany poprane? właśnie się moczą w soli po praniu
    - podłogi zaciągnięte woskiem? niestety teraz lakierem sa pomalowane, a szkoda, ze nie ma zapachu pasty
    - pierniki porobione? my pieczemy ciasteczka kruche polukrowane i ciasteczka makowe które sie chrupie jak orzeszki przy śpiewaniu kolęd
    - łańcuchy poklejone? niestety już nie kleimy czekam na wnuki, zeby kleić
    - karp pływa w szafliku! (punkt dla osoby, która wie, co to szaflik : D)? karp już pokrojony i oczyszczony w zamrazarce, nie lubię robic na ostatnia chwilę - szaflik to taka miska drewniana albo blaszana z dwoma uszami
    - śledzie zaolejone? śledzie kupione, bedą robione w poniedziałek, jutro bedzie robiona baza do sledzi po wileńsku czyli z grzybami i sledzi z miodem
    - grzyby posortowane? no nie wiem jak je mam sortować
    - bakalie pokupowane? oczywiście, waśnie miseczka z "co brzydszymi wink stoi przy kompie

a to sa ciasteczka makowe

http://i46.tinypic.com/rhitg7.jpg
    --
    Elegancko ma być i już
  • ulisses-achaj 17.12.11, 19:19
    O nie nie nie nie nie nie .... smile na forum nie będę się deklarował czego nie zrobiłem i od czego sie migam.. nie ma mowy... smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 17.12.11, 19:28
    Ostatnio wyskoczyłem wieczorem do sklepu, po kilka drobiazgów, które jakoś zapomniało nam sie kupić tego samego dnia po południu. Lista liczyła 22 pozycje ... no comment.. wink
    --
    Ulisses
  • hardy1 17.12.11, 19:43
    Taaa...musieliśmy wyskoczyć do rodzicielki bo bliscy krewni zjechali "na moment"...ale i tak jestem zadowolony big_grin W powrotnej drodze "wpadliśmy" do supermarketu i...mam już brakujące prezenty dla dwóch moich osób big_grin Tych (prezentów, nie osób) których szukałem w innych marketach a były właśnie w tym (chociaż w nim nie miało być). Koniec języka (u pracownicy) za przewodnika - okazało się że mają, chociaż trzykrotnie przeszedłem i ich sam nie zauważyłem. Karton dużo większy niż urządzenie mnie zmylił smile No!!! Podobno dobrze to to urządzenie się sprawuje i panie sobie chwalą (według relacji innej klientki która już takie coś od rokuma i o tym mnie uświadomiła wink )
    Ufff...mogę wreszcie odpocząć smile
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • sza.aliczek 17.12.11, 20:16
    Natalio! - po prostu jesteś dzielną kobietką : )))))))

Ja to może za Ulissesem powtórzę: nie będę się "chwaliła" na forum tym, czego ..... jeszcze nie zrobiłam : )))))))))))))))) Za dużo tego by było : )
    Ale powiem szczerze - przyzwyczajona jestem do tego, że większość pracy przypada mi na 2-1 dni przed wigilią i dla mnie to naturalne. Byleby tylko choinka była, to cała reszta jest mniej ważna : ) A choinka w sumie jest, chociaż jeszcze żyje ... więc wszystko jakoś pójdzie z górki : )
  • hardy1 17.12.11, 20:21
    ...a i tak najbardziej się cieszę że niedługo dnia zacznie przybywać...suspicious
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • cieplanata 17.12.11, 20:26
    to tak jak mój mąż, on sie najbardziej cieszy dzisiaj, ze za tydzień o tej porze już goście wyjdą big_grinbig_grinbig_grin i będzie dzień coraz dłuższy i do wiosny juz będzie tylko 3 miesiące smile
    --
    Elegancko ma być i już
  • hardy1 17.12.11, 21:11
    Ha! big_grin Tak jak ja big_grin
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • cieplanata 17.12.11, 20:29
    sza.aliczek napisała:

> Natalio! - po prostu jesteś dzielną kobietką : )))))))
    Ja nie jestem dzielna, ja po prostu jestem ksiegową, czyli osobą bardzo systematyczną mam zaplanowane co do dnia i chyba godziny co kiedy robię, wtedy nie jestem zmęczona

--
    Elegancko ma być i już
  • sza.aliczek 17.12.11, 20:30
    Fiuuuuuuu, to całkiem na odwrót jak ja : D
  • cieplanata 17.12.11, 20:36
    ludzie nie pingwiny, każdy jest inny big_grin
    --
    Elegancko ma być i już
  • sza.aliczek 17.12.11, 20:40
    Najprawdopodobniej! : D : D
  • 1agfa 18.12.11, 00:54
    Moi drodzu "zaświętowany" jestem na amen, strudzony, zadźwigany, a jeszcze hoho! Się okazało przy badaniu spisanej listy, że jeszcze i jeszcze...a w ciągu dnia usiłowałem choć słowo wpisać, i jakos mi nie szło?...To jakieś przedświąteczne zjawiska niezwykłe, może kometa wink ?
    Ale mam radość wielką: obłożone zabawkami po uszy starsze chłopaczysko powiedziało, że już dość, że on od Mikołaja oczekuje ...książek ! Czyli że, oczywiście, dziecięce to muszą być książeczki, jakieś bajki - ale książki, książki - moi drodzy to bardzo dobrze wróży na przyszłość, jakże obiecująco!
    Zatem na poszukiwania odpowiednich pozycji trzeba się jeszcze udać, ale jest to sama przyjemność smile
    Uradowany wielce, (a pachnie już w domu, ach jak pachnie, grzyby prawdziwe!) powiem jak zwykle: Dobrej nocy Wszystkim i spokojnej smile
    --
    agfa
  • sza.aliczek 18.12.11, 01:00
    Dobranoc : )
    Ja też czuję, że zaczynam tydzień mocno "zaświętowany" : ))))
  • hardy1 18.12.11, 09:00
    Witam porannie, w cieple późnej jesieni (czy pamiętacie że jest jeszcze jesień? wink)

Agfo,
    książki wreszcie Mikolaj będzie przynosił Twojemu "wnukowi starszemu"? smile To były dla nas (mnie i rodzeństwa) w dzieciństwie najpiękniejsze prezenty... Czasem byłem poszkodowany kiedy Mikołaj przyniósł książki "dla wszystkich dzieci w tym domu".....wtedy starszy brat wykorzystywał "prawo pierwszoczytania"...uncertain Czasem musiałem czekać aż zaśnie i wtedy, z książką i latarką pod kołdrą...wreszcie się mogłem "naczytać" big_grin
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • sza.aliczek 18.12.11, 13:56
    Książkowe podarunki..... wieczorem opowiem wam, jak to dostałam raz książki w podarunku własnie : ))))
  • hardy1 18.12.11, 14:20
    ...a czy lubiłaś rozwiązywać ogromniaste krzyżówki świąteczne? Z bratem jak nad nimi siadaliśmy to i kilka godzin czasem nam zajmowało big_grin :
    hardy.bloog.pl/id,4053016,title,19Bylem-mlodszym-Swieta-swieta,index.html
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • sza.aliczek 18.12.11, 14:56
    Śliczne opowiadanie smile
    Taki spadek ze stoku zaliczyłam i ja big_grin - tylko z większym szczęściem, bo koziołkowałam jakoś tak, że nie uderzyłam w żadne drzewo! I u mnie działo się to wczesną jesienią, kiedy podłoże było mięciutkie, wysłane liśćmi i mchem smile
  • hardy1 18.12.11, 15:58
    ...widocznie miałaś miększe niektóre części ciała niż ja big_grin
    Nie rozwiązywałaś krzyżówek?! wink
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • sza.aliczek 19.12.11, 23:59
    Nie : ) - jakoś rzadko kiedy zasiadałam w ogóle do krzyżówek, a w święta to chyba wcale? Jolka z Przekroju była dla mnie za trudna, no i okupowała ją mama : )
  • llmirka 20.12.11, 00:00
    piętro 3
    --
    http://republika.pl/blog_oj_1271134/2617878/tr/malpkaminigifusav7f.gif
  • llmirka 20.12.11, 00:01
    strach spaść wink
    --
  • hardy1 18.12.11, 22:50
    Wieczornie zaglądam na Podwórko smile Jest ktoś abym "dobry wieczór" mógł powiedzieć? wink

PS.Szaliczko, co z tym opowiadaniem o książkach? Dla Ciebie wieczór jeszcze nie nadszedł? suspicious
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • k.karen 18.12.11, 23:02
    Jestem, wreszcie jestem smile Dobry wieczór Wszystkim smile

sza.aliczek napisała:

A jak Wasz stan działań bojowych?
    - okna pomyte?
    - stroiki porobione?
    - balkony światełkami przybrane?
    - choinki kupione?
    - firany poprane?
    - podłogi zaciągnięte woskiem?
    - pierniki porobione?
    - łańcuchy poklejone?
    - karp pływa w szafliku! (punkt dla osoby, która wie, co to szaflik : D)?
    - śledzie zaolejone?
    - grzyby posortowane?
    - bakalie pokupowane?

Odpowiadam:
    - tak
    - tak
    - tak
    - tak
    - tak
    - nie
    - nie
    - nie
    - nie, już nie pływa - oprawiony, zamrożony ( nie wiem co to jest szaflik)
    - tak
    - tak
    - tak

I to by było na razie na tyle smile
    --
  • hardy1 18.12.11, 23:14
    ...no to Karen jeszcze musisz popracować nad zamianą tabliczek "NIE' na "TAK" big_grin
    Ja wieczór poświęciłem na dokładne poznanie możliwości zakupionej zmywarki i środków czyszczących do niej. ..jutro generalna próba wink
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • k.karen 19.12.11, 00:08
    Nie powiedziałeś, Hardy "dobry wieczór", to może powiesz "dobranoc",
    to idę spać, czas odpocząć.

Dobranoc, do jutra a właściwie do dzisiaj smile
    --
  • 1agfa 19.12.11, 00:24
    Ogólnie biorąc, dzisiejszy dzień minął pięknie, pachnąco - w rozmaitym znaczeniu tego słowa, bo pachniało smakowicie i perfumowo, i drukarsko; a także było i kolorowo, w szeleście gładkiego i obrazkowego papieru do pakowania i tasiemek barwnych, wstążkami kolorowymi paczek i paczuszek obwiązywanie, wszystko poutykane w szafkach, szafach i po katach, cśśś...aby nikt przypadkiem nie dojrzał...ale to chyba Wszyscy tak macie, prawda? big_grin big_grin
    Bo prezenty jednak są najważniejsze! wink
    --
    agfa
  • 1agfa 19.12.11, 00:33
    Choinkę znalazłem (gif), może nie okaże się być nieprawnione jej tu wklejenie? W razie cóś, można będzie skasowac, a sto lat żadnego gifa nie wkleiłem wink
    Jesli ktoś z Was, moi drodzy, zobaczy czarną plame, niech usunie, proszę, gdyby mnie jeszcze nie było, ów dowód mojego wygłupiania się big_grin
    A może jednak się utrzyma, ta choinka niebiesko lśniąca? smile

http://www.e-gify.com/gify/318.gif

Dobrej nocy Wszystkim big_grin życzy padający na pisk...
    --
    agfa
  • k.karen 19.12.11, 10:46
    Agfo smile
    Gif jest bardzo ładny. nie ma powodów by kasować
    taką ładną, niebiesko lśniącą choinkę smile
    --
  • hardy1 19.12.11, 19:49
    ...i na razie ani czarnej plamy, ani czerwonego krzyżyka (zamiast choinki) nie widzę. A więc...cieszmy wzrok smile
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • 1agfa 19.12.11, 00:15
    Karen, Hardy - Wszyscy kto zajrzy jeszcze (może) , dobry wieczór moi drodzy. Hardy gratuluję maszyny, zaiste świetny to jest wynalazek.
    Wkładasz, wkładasz...i wyjmujesz suspicious
    Bez babrania się i ręcznej roboty big_grin
    Ale szczegółów Ci nie opowiem, bo sam musisz dojść, o ile jeszcze nie doszedłeś wink

Jako - czasem - "na zmywaku" pracujący, podziwiam te maszyny u młodzieży mojej. Lekko, łatwo i przyjemnie im wink
    --
    agfa
  • hardy1 19.12.11, 00:30
    Dobry wieczór i dobranoc jednocześnie, Karen, Agfo i WKJZ (Wszyscy Którzy Jeszcze Zaglądną) smile
    Czas na spoczynek nocny...
    Agfo - za malo nas w domu na całą zmywarkę. Mam przyzwyczajenie od razu myć po posiłku. Ale cóż, zachciało się połowicy...to i kupiliśmy., Tyle że...studiować instrukcję obsługę to już muszę ja i potem zaznajomić big_grin
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • cieplanata 19.12.11, 07:45
    My żeby wypełnić zmywarkę (tą mniejszą) musielismy dokupić naczyń "na codzień" od razu po posiłku wkładamy do zmywarki, ale nie codziennie wszyscy jedzą posiłki, wiec niekiedy zbieramy i myjemy co trzeci dzień.
    Ale przekonałam się, ze szybko sie wydatek zwrócił, wody mniej zuzywam, jak kupię dużą paczkę tabletek do zmywarek to starcza mi na baaaaardzo długo, a płyn do mycia naszyń to musiałam co chwilke kupować
    --
    Elegancko ma być i już
  • hardy1 19.12.11, 10:29
    Pewnie i mnie będzie to czekało...ale przynajmniej niektóre talerze "zostaną ruszone" częściej niż od święta big_grin
    Przy okazji - polecam jako sitka do kranów - perlatory oszczędzające wodę. Napowietrzają płynącą wodę - oszczędność 40-50%. Kupiłem to z dwa lata temu w Lidlu i faktycznie oszczędzają, sprawdziłem. Przy okazji woda jest napowietrzona, bąbelkowa. Za chyba cztery sztuki w opakowaniu zapłaciłem niecałe 30 zeta. Jak trafię to kupię i perlator-rączkę prysznica. Tu najwięcej wody zużywamy (tyle że taka rączka to już około 100 złotych).
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 09:10
    Rańcem w poniedziałek witam smile Jeszcze trzy dni i zacznie się odrodzenie...znaczy odrodzenie życia...znaczy dnia zacznie przybywać smile
    Cześć wcześniej zagądająca już Natko smile
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • cieplanata 19.12.11, 09:36
    Witam Hardy i WKN nie miałam czasu nic napisać, jakoś dziś mi wszystko pod górkę, w nocy kiepsko spalam, a teraz łażę jak nie zagnana. No ale dotarłam do pracy, spóźniwszy się wcześniej aż na dwa autobusy
    --
    Elegancko ma być i już
  • hardy1 19.12.11, 09:43
    To te dłuuugie noce, przesilenie zimowe...ale już niedługo smile
    Spójrz Natko na spóźnienie z innej strony - może dwa autobusy odjechały zbyt wcześnie a nie Ty się spóźniłaś? suspicious Pomyśl...już? Widzisz, od razu poczułaś się lepiej, prawda? wink
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • k.karen 19.12.11, 10:49
    Dzień dobry Natko, Hardy i WKN smile

Miłego dnia...smile
    --
  • hardy1 19.12.11, 10:55
    Każdy dzień jest miły kiedy minął i był miły wink Czy życzenia "miłego dnia" się spełniają, o tym pod koniec dnia ludziska się przekonają big_grin
    Cześć Karen smile
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:24
    Cześć smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:24
    Obecnym i WKN smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:25
    Mam chwilke więc piszę
    --
    Ulisses
    Choinki nie mam
    --
    Ulisses
    jeszcze
    --
    Ulisses
    Ale będę miał, chyba ..
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:26
    że wszystkie wykupia bo jade po nią dopiero w czwartek
    --
    Ulisses
    Ale nie martwię sie bo
    --
    Ulisses
    kupuję zawsze wysoka na 4 m.
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:27
    A takie nie mają wzięcia bo
    --
    Ulisses
    Mieszkania zazwyczaj są niższe albo
    --
    Ulisses
    Ludzie chcą miec niższe choinki , więc spoko smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:28
    Poza tym mam huk roboty smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:28
    A Wy tu piszecie o choinkach na balkonie, sprzataniu, przygotowanych bakaliach
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:29
    jednym słowem jesteście o lata świetlne przede mna..
    --
    Ulisses
    I co ja mam z tym zrobić?
    --
    Ulisses
    Chyba się nad soba pochyle, ale nie za głeboko, bo mogę się zapaść
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:30
    A "zapadniety" nie będę domowo uzyteczny..
    --
    Ulisses
    Zatem idę sie pochylać nie za głeboko..
    --
    Ulisses
    Zazdroszczę Wam, mam taki kocioł, że jeszcze troche
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:31
    A Swieta mina a ja ich nie zauważę.. smile
    --
    Ulisses
    Nie, chyba jednak byłoby szkoda, bo lubie Świeta smile
    --
    Ulisses
    A kiedy sie lubi Swieta?
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:32
    Kiedy są fajne i ciepłe i w jakiś sposób przywracają to co "se ne wrati" smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 18:33
    Podjąłem decyzję.. Spiszę sobie, co mam do zrobienia i przystępuje.. smile
    --
    Ulisses
    Bardzo fajne watki pozakładaliście... smile To idę się rozejrzeć w sobie .. smile
    --
    Ulisses
    ale wrócę .. smile
    --
    Ulisses
  • cieplanata 19.12.11, 18:50
    Uffffffffffff
    --
    Elegancko ma być i już
  • cieplanata 19.12.11, 18:51
    przeczytałam
    --
    Elegancko ma być i już
    ale za chwilę
    --
    Elegancko ma być i już
    udam się do kuchni
    --
    Elegancko ma być i już
    żeby zrobić
    --
    Elegancko ma być i już
  • cieplanata 19.12.11, 18:52
    cudowne, rozpływajace sie w ustach
    --
    Elegancko ma być i już
  • cieplanata 19.12.11, 18:52
    kruche ciasteczka big_grin
    --
    Elegancko ma być i już
  • k.karen 19.12.11, 18:58
    Cześć Natko smile
    --
    Cześ Ulissesie smile
    --
    Ja też
    --
  • k.karen 19.12.11, 18:59
    nawet bardzo
    --
    a może bardziej
    --
    lubię święta
    --
  • k.karen 19.12.11, 19:00
    ale bardzo
    --
  • k.karen 19.12.11, 19:00
    a może jeszcze bardziej
    --
  • k.karen 19.12.11, 19:01
    nie lubię
    --
    kiedy na święta
    --
    nie ma śniegu
    --
  • k.karen 19.12.11, 19:02
    ale jak jest go za dużo
    --
  • k.karen 19.12.11, 19:02
    to tego też nie lubię
    --
  • k.karen 19.12.11, 19:03
    To idę zobaczyć
    --
  • k.karen 19.12.11, 19:03
    prognozę pogody
    --
  • k.karen 19.12.11, 19:04
    na najbliższy tydzień smile
    --
    Miłego wieczoru
    --
    i do..napisania big_grin
    --
  • hardy1 19.12.11, 19:53
    ...i wszyscy poszli...
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:54
    jak przyszedłem
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
    to nieładnie
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
    jednak źle się wyraziłem
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:55
    przecież się nie umawialiśmy na określoną godzinę
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:56
    a "nieładnie" by było gdybyśmy się umówili i Was by nie było
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:56
    a nie umawialiśmy się
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:57
    więc tylko mi trochę smutno
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:57
    że nikogo akurat nie ma
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:58
    a chciałem się pochwalić
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:58
    że rozpocząłem próbę generalną zmywarki
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:59
    na arzie pracuje a więc dobrze ją uruchomiem
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 19:59
    zobaczymy za półtorej godziny co wyjdzie
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:00
    znaczy nie co samo wyjdzie ale co wyciągnę
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:01
    bo kubki mają uszka, garnki rączki, a talerze nawet tego nie mają
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:01
    ale żadne nie mają nóżek, więc same nie wyjdą
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:02
    chyba że się wyczołgają na rączkach
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:02
    albo na sanmych uszkach, co baaardzo trudne
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:03
    jeżeli nie niemożliwe
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:03
    więc czuję że będę musiał pomóc wyjść ze zmywarki
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:04
    pociągając za rączki i uszka
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:04
    będę starał się być delikatny
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:05
    aby ich nie powyrywać
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:05
    mam nadzieję że wszystkie wyciągnę w pełni zadowolone
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:07
    i będą błyszczeć czystością i od nabłyszczania lic gładkością
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:07
    a najważniejsze - wreszcie będę miał spokój
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:08
    od współmieszkańca płci żeńskiej wink
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:09
    bo troszkę już podszkoliłem z obsługi
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:09
    a po kilku kolejnych "razach" wreszcie nie będę wołany big_grin
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:11
    w każdym razie ta nadzieja utrzymuje mnie przy życiu
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:11
    doświątecznym
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:12
    a potem tylko przeżyć święta i wreeeszcie będzie spokój
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 20:12
    mam taką nadzieję suspicious
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:49
    no i proszę, Hardy
    --
    Ulisses
    dopadła mnie jednak chanderka smile
    --
    Ulisses
    siedzę ci ja sobie i słucham Piwnicy
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:50
    pięknych i smutnych piosenek i pieśni
    --
    Ulisses
    i jeszcze mi od tego bardziej .. smile
    --
    Ulisses
    nie wiem co mnie naszło
    --
    Ulisses
    to stare, niemodne etc
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:51
    tylko mnie to jakoś zupełnie nie przeszkadza
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:51
    Kraków. Niektórym to dobrze.. smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:52
    Ale jak tam nie pojadę wiosna możecie kpem mnie zwać smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:52
    Bo to będzie piekna wyprawa
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:53
    chciałem znaleźć kolędę Piwnicy
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:53
    ale to nie ich image. cos spiewali, ale nie o to...
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:54
    no więc wracam do stałego repertuaru a na youtube po lewej linki do kolejnych kawałków
    --
    Ulisses
    niekoniecznie piwnicznych
    --
    Ulisses
    i jak z tego wyjść? smile
    --
    Ulisses
    no to jeszcze sobie tam trochę posiedze.. smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:55
    zauważyłem że ten sposób pisania przypomina niektóre
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 21:56
    wiersze Appolinaire'a smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 22:00
    www.youtube.com/watch?v=cV3JKE4OoDQ&feature=related
    --
    Ulisses
  • hardy1 19.12.11, 22:14
    podobnie i Majakowski pisał?
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:14
    coś tam z dzieciństwa
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:15
    chyba tak skosem w dół pisane
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:16
    Lewa!
    Lewa!
    Lewa!
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:17
    Miał lepiej niż my teraz w internecie piszący
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:18
    bo jemu to "Lewa! Lewa! Lewa!" na papierze ładnie skosem w dół wyszło
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:19
    a jak ja teraz tak samo napisałem
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:19
    to wyszło jak widać wyżej
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:20
    znaczy jedno pod drugim, bez skosu
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:20
    i jak tu coś artystycznie napisać
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • hardy1 19.12.11, 22:21
    jak te binarne zero-jeden w necie, nie pozwala uncertain
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy
  • 1agfa 19.12.11, 22:27
    Widze, że schodków nie ma
    --
    agfa
  • 1agfa 19.12.11, 22:28
    tylko wszystko prosto, oj jak prosto
    --
    agfa
  • 1agfa 19.12.11, 22:29
    czyli tak ja ja, prosto mówiąc, zatyrany
    --
    agfa
  • 1agfa 19.12.11, 22:29
    więc na schodkach nie siędę
    --
    agfa
  • 1agfa 19.12.11, 22:31
    bo wszystko jest proste! Pozdrawiam, i dalej do roboty! do roboty!
    --
    agfa
  • 1agfa 19.12.11, 22:31
    Prosto mówiąc. big_grin big_grin big_grin
    --
    agfa
  • k.karen 19.12.11, 22:40
    Hardy, zmywaj zmywaj smile
    --
  • k.karen 19.12.11, 22:41
    Ulissesie, gdzie te piosenki? smile
    --
  • k.karen 19.12.11, 22:42
    Agfo, wszystko jest proste
    --
    ale tu wychodzi
    --
    bardzo po skosie wink
    --
  • ulisses-achaj 19.12.11, 22:43
    Karen cenzuruję się smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 22:43
    ale na watku obok
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 22:44
    coś wstawiłem bo
    --
    Ulisses
    kiedy wstawiam to sie wymykam
    --
    Ulisses
    zbyt głebokiemu
    --
    Ulisses
    o czym pisałem poniżej.. smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 22:45
    Cześć Agfo... smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 22:45
    pisałeś że wszystko juz niemal u Ciebie
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 22:46
    gotowe do Świąt.. smile a ja wcale.. smile
    --
    Ulisses
    ale na pewno się z tym uporam.. smile
    --
    Ulisses
    Serdeczności.. smile
    --
    Ulisses
  • czaro.01 19.12.11, 22:45
    Apollinaire Guillaume

MOST MIRABEU

Pod mostem Mirabeu płynie Sekwana
    I nie jedna miłość
    Czy nie dość wspominana
    Po bólu zawsze radość niespodziana

• ulisses-achaj 19.12.11, 22:49
    TENŻE smile

"(...)
    Jesteś sam już nadchodzi poranek
    Ulice brzęczą od mleczarskich baniek

Noc się oddala jak piękną Metywa
    To Ferdina fałszywa albo Lea życzliwą

I pijesz ten alkohol palący jak życie
    Życie które pijesz jak wódkę obficie

Idziesz w kierunku Auteuil do domu wracasz pieszo
    Spać między fetyszami Austrii i Gwinei
    To innych wiar Chrystusowie których inaczej się mierzą
    Są to niżsi Chrystusowie niejasnej nadziei

Żegnaj żegnaj

Słońce szyjo ścięta"
    --
    Ulisses
  • czaro.01 19.12.11, 22:50

Zegar niech dzwoni noc niech nastaje
    Dni ulatują ja pozostaję

• czaro.01 19.12.11, 22:52
    Z twarzą do twarzy [połączmy ramiona
    Nieruchomi kiedy
    Pod mostem ramion kona
    Fala odwiecznych spojrzeń umęczona

• czaro.01 19.12.11, 22:55

Dni ulatują ja pozostaję

• czaro.01 19.12.11, 22:59

Miłość jak woda bieżąca odpływa
    I odpływa życie
    Woda jakże leniwa
    Nadzieja nasza jakże natarczywa

-
  • ulisses-achaj 19.12.11, 23:00
    Jest moje siodło moknące na deszczu
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 23:01
    Jest wiele rzek które nie prowadzą do źródeł
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 23:01
    Jest miłość przyciągająca mnie ze słodyczą
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 23:02
    (...)
    Jest wielu ludzi na świecie którzy nigdy nie byli
    --
    Ulisses
  • czaro.01 19.12.11, 23:01

Dni ulatują ja pozostaję

Niech dni się toczą jak rzeka wezbrana
    Ni czas nie zawraca
    Ni miłość pożegnana
    Pod mostem Mirabeu płynie Sekwana

• czaro.01 19.12.11, 23:02
    Dni ulatują ja pozostaję

Czaro.
    --
    http://www.mbp.sopot.pl/albumy/Czarownice%20w%20bajkach...galeria%20prac%20nagrodzonych/album/thumbs/A.Polaszek.jpg
  • k.karen 19.12.11, 23:05
    Dobranoc...
    --
  • k.karen 19.12.11, 23:05
    dobranoc
    --
  • k.karen 19.12.11, 23:06
    dobranoc,
    --
  • k.karen 19.12.11, 23:08
    Pięknych snów...smile)))
    --
  • kkkkosmita 20.12.11, 01:01
    Tylko pisnę :
    Dzieńdobrywieczórdobranocbig_grin

I słodkich snów...
    i tylko pisnę...
    hej ! to ja.... tak sobie piskam...
    nie za głośno...
    ale piskam...
  • aga0023 19.12.11, 23:13
    Przyszlam przywitac sie wieczornie, a moze raczej... juz nocnie i o la co tu zobaczylam......
    Jejku, nawet nie umiem polapac sie, jak to wszystko odczytac, ale pewnie lecicie sobie po bandzie smile)))))))))))))
  • ulisses-achaj 19.12.11, 23:20
    Dobranoc Karen smile Cześć Ago smile
    --
    Ulisses
  • ulisses-achaj 19.12.11, 23:21

www.youtube.com/watch?v=DXQkplGz05c
    --
    Ulisses
  • aga0023 19.12.11, 23:38
    Ulisesie, to dla mnie piosenka? Bo jesli tak, to musze powiedziec, ze uwielbiam Stinga smile

Mily akcent przed snem smile
  • ulisses-achaj 19.12.11, 23:42
    smile Piękne wykonanie, prawda? smile
    --
    Ulisses
  • aga0023 19.12.11, 23:44
    Super smile
    Narawde super

A czy Sting wogole ma kiepskie wykonania?
  • ulisses-achaj 19.12.11, 23:47
    chyba nie.. smile ale to było tym trudniejsze że to jest przecież klasyczny już numer a on zaśpiewał go po francusku.. smile
    --
    Ulisses
  • aga0023 19.12.11, 23:55
    Moze trudniejsze, ale jakze pieknie francuski brzmi w piosence

Dobranoc smile
  • llmirka 19.12.11, 23:58
    A gdzie schody awaryjne? wink
    --
  • sza.aliczek 20.12.11, 00:02
    A ja przywitam - żegnając się od razu - Was ,"Dziadkiem do orzechów" - moim ukochaniem
    : )

czarnakonewka.wrzuta.pl/audio/akKTHqxlPwl/piotr_czajkowski_-_taniec_wieszczki_cukrowej_dziadek_do_orzechow
  • hardy1 20.12.11, 00:57
    ...schodzę awaryjnymi schodami do łoża nocnego smile Cześć Karen, Szaliczko, Czaro, Ago i Uli (chyba nikogo dizi nie pominąłem? wink )
    --
    hardy.bloog.pl/
    Hardy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka