Dodaj do ulubionych

Jaworowy ludek

22.10.15, 18:36
niejakie witek sfajdało się w gatki.
Jak i pozostałe pisięta, które ku końcowi kampanii na wyścigi fajdają w gatki.
Sfajdanie jaworowej witek ma związek z Niebywale Haniebnym Atakiem szefa PSL Piechocińskiego na Szanownego Pana Prezydęta JPICHK.
Atak ów został zawarty w cytacie ze znanej komedii polskiej Sami swoi: podyńdź no kaczyński do płota.
witek usłyszawszy te Haniebne (tak to określiło) słowa z ust wicepremiera, stwierdziło, że ono nigdy nie ośmieliłoby się zwrócić takimi słowami do szefa największej partii opozycyjnej.
witek czerpiąca wiedzę tyczącą wojny z prasy przedwojennej słusznie sfajdało się w gatki.
Bo przecież trudno sobie wyobrazić, by jakikolwiek pisiak odważył się zwrócić do JPZICHK innymi słowy niż Zbawco.
Czekam teraz niecierpliwie na kolejne obnażenie Straszliwej Napaści i Skrajnego Nietaktu ze strony rywali wyborczych.
Prawdopodobnie zarówno chirurg karczewskie czy jak mu tam, jak i jaworowa witek zdążyli już zmienić gatki na nowe, by móc się znów sfajdać z oburzenia (witek) lub strachu (karczewskie).
Zapewne nastąpi to bezpośrednio po Brutalnym i Wściekłym Ataku polskojęzycznego TVN24, które o 20.25 wyemituje audycję poświęconą Najbardziej Demokratycznej Konstytucji Świata, która była Intelektualnym Ćwiczeniem pisiąt zdanym na zero.
Obserwuj wątek
   • 1agfa Re: Jaworowy ludek 23.10.15, 14:50
    Ja wiem, ze to stare dzieje i młodych nie obchodzą. Jednakże przeczytałem (ze zdziwieniem) w Wikipedii że "Zbawca" nasz Wielkim Działaczem Był i był w KOR. Kajam się, że moja niewiedza była tak głęboka; najwyraźniej konspiracja "Zbawcy" głębsza była niźli Rów Mariański, ogromne zasługi dopiero niedawno ujawnione!
    Z drugiej strony jakże cieszy, że Wikipedia może być tFUrczo rozwijana, naprawiana, a oczom maluczkich Prawdziwa i Niekłamana Wielkość Zbawcy w Całym Jej Ogromie Ujawniona!
    (Orwell był wieszczem).
    smile
    Czyżby nieprawdę pisał kiedyś człowiek na forum, i nie tylko on?!

    napohybel.live

    Oceniono 304 razy 292
    "...1970- tragedia na Wybrzeżu-Jacek Kuroń siedzi w więzieniu, braci nie widać, rok później piszą prace magisterskie o wyższości prawa Lenina nad prawem rzymskim.
    1976-strajki w Ursusie, Radomiu, wspomagane przez KOR Jacka Kuronia. Brat Jarosław nieobecny, zajęty pisaniem pracy doktorskiej o wyższości socjalistycznego prawa pracy nad imperialnym bezprawiem.
    Lech Kaczyński kompletnie niewidoczny, nic nie pisze.
    1980-strajk w Stoczni. Brat Lech, wzorując się na pracy doktorskiej brata Jarosława, uzyskuje doktorat, prawo marksistowskie nie przeszkadza mu siedzieć dzielnie obok brata Jarosława w roli doradcy Wałęsy. Ten ostatni zostaje przez Annę Walentynowicz, małżeństwo Gwiazdów, Wyszkowskiego okrzyczany agentem SB. Obaj bracia nie przyjmują sensacji do wiadomości, pomagają Wałęsie w marginalizowaniu i w konsekwencji, odsunięciu wyżej wymienionych od władz związku.
    1981-stan wojenny. Brat Lech zostaje internowany wraz z Lechem Wałęsą i siedzi sobie 10 miesięcy w ośrodku wypoczynkowym. Frasyniuka, Bujaka i paru innych SB ściga po całej Polsce, powstaje legenda panów nieuchwytnych, internowanych zostaje tysiące działaczy opozycji, w tym stara Kociębowska, za posiadanie długopisów z wizerunkiem papieża. Brat Jarosław nie zostaje internowany i jest JEDYNYM DZIAŁCZEM OPOZYCJI Z GRONA NAJBLIZSZYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW WAŁĘSY, KTÓRY NIE ZOSTAŁ INTERNOWANY. Brat Jarosław, kiedy siedzi ponownie Jacek Kuroń, siedzi pod maminą pierzyną, w teczce Jarosława o 1982 r do 1989 jest czarna dziura.
    1989-obrady okrągłego stołu. Obaj bracia siedzą dzielnie przy Wałęsie, po przeciwnej stronie (...) Maciej Giertych w roli doradcy generała Jaruzelskiego. Brat Lech uczestniczy kilkakrotnie w tajnych obradach w Magdalence. Do życia powołano Sejm kontraktowy, brat Jarosław negocjuje rząd Mazowieckiego, który ma być alternatywą dla rządu Kiszczaka. W wyniku rozmów brata Jarosława z ZSL i SD, przybudówkami PZPR, które do sejmu dostały się z automatu, Mazowiecki zostaje premierem. W rządzie Mazowieckiego ministrami są generał Kiszczak, generał Siwiec, prezydentem jest generał Jaruzelski.
    1990-powstaje szalona idea wojny na górze, której autorem jest Lech Wałęsa, a którą najgorliwiej realizują obaj bracia. Powstaje partia brata Jarosława PC i wspiera Lecha Wałęsę, jako kandydata na prezydenta i Wałęsa prezydentem zostaje, obaj bracia trafiają do kancelarii. Lech w randze ministra, jego podwładnym jest Maciej Zalewski, potem skazany na dwa lata więzienia za wyłudzanie łapówek od prezesów Art B. Rząd Mazowieckiego po przegranych wyborach podaje się do dymisji, w nowych wyborach do parlamentu partia PC uzyskuje 8% głosów. ..."

    Cały tekst: wyborcza.pl/1,75248,17114662,List_do_Michala_Karnowskiego.html#ixzz3LdRhkuIm
    --
    http://i43.tinypic.com/2ahbjuw.jpg
    • 1agfa Re: Jaworowy ludek 23.10.15, 15:04
     cd. o KOR. Konspiracja Zbawcy najgłębsza z wyobrażalnych, głębsza niż ktokolwiek kiedykolwiek był w stanie sobie wyobrazić.
     Dopiero teraz, po wielu latach na Światło i Ku Nauce Historii, w Wikipedii (polityka historyczna) "Prawda" jest ujawniona.
     A te zaprzeczenia? Furda! Lud Ciemny o Zasługach Zbawcy został Uświadomiomy i Oświecony.
     Z zapartym tchem oczekiwać należy dalszych Objawień.

     z forum,
     "...rpq
     Za Wikipedią:

     Pierwszymi 14 sygnatariuszami Apelu - członkami-założycielami KOR byli: Jerzy Andrzejewski, Stanisław Barańczak, Ludwik Cohn, Jacek Kuroń, Edward Lipiński, Jan Józef Lipski, Antoni Macierewicz, Piotr Naimski, Antoni Pajdak, Józef Rybicki, Aniela Steinsbergowa, Adam Szczypiorski, ks. Jan Zieja i Wojciech Ziembiński (zrezygnował w lipcu 1977).

     29 września 1976 dołączyła do nich Halina Mikołajska. Kolejnymi członkami zostali Mirosław Chojecki (aktywny od początku akcji pomocy), Emil Morgiewicz, Wacław Zawadzki (wszyscy od października 1976), Bogdan Borusewicz i Józef Śreniowski (od listopada 1976), Wojciech Onyszkiewicz (aktywny od początku akcji pomocy), Anka Kowalska i Stefan Kaczorowski (od stycznia 1977), Adam Michnik (od kwietnia 1977), ks. Zbigniew Kamiński i Jan Kielanowski (od lipca 1977).

     Wśród członków KOR charakterystyczną grupą byli tzw. starsi Państwo (Cohn, Lipiński, Pajdak, Rybicki, Steinsbergowa, Szczypiorski, Zieja, Zawadzki, Kielanowski), którzy swoim autorytetem i radą wspierali bieżące działania pomocowe, a także brali udział w redagowaniu oświadczeń programowych.

     KOR zgromadził osoby o różnych rodowodach politycznych, m.in. członków przedwojennej PPS (Lipiński, Cohn, Steinsbergowa, Szczypiorski), aktywnych uczestników konspiracji II wojny światowej (Pajdak, Rybicki), tzw. Komandosów (Kuroń, Michnik), harcerzy z Gromady Włóczęgów (Macierewicz, Onyszkiewicz, Naimski). Kuroń, Lipski, Morgiewicz i Ziembiński byli aktywni w różnych działaniach opozycyjnych już w latach 60.

     Poza formalnymi członkami KOR tworzyli także liczni współpracownicy, m.in. Konrad Bieliński, Grzegorz Boguta, Zofia Romaszewska, Zbigniew Romaszewski, Krzysztof Hagemejer, Henryk Wujec, Ludwika Wujec, Ludwik Dorn, Krystyna Starczewska, Stefan Starczewski, Jan Krzysztof Kelus, Jacek Kleyff, Eugeniusz Kloc, Jan Walc, Andrzej Celiński, Seweryn Blumsztajn, Jan Lityński, Joanna Szczęsna, Jacek Bierezin, Sergiusz Kowalski, Wojciech Arkuszewski, Wojciech Ostrowski, Wojciech Fałkowski, Helena Łuczywo, Witold Łuczywo, Grażyna Kuroń, a także grupa adwokatów, przede wszystkim Andrzej Grabiński, Witold Lis-Olszewski, Jan Olszewski, Władysław Siła-Nowicki, Stanisław Szczuka i Jacek Taylor.

     W żadnym znaczeniu - ani dosłownym, ani przenośnym, ani potocznym, ani nawet skrótowym Kaczyński nie może o sobie powiedzieć, że był członkiem KOR. ..."

     Cały tekst: wyborcza.pl/1,75248,17114662,List_do_Michala_Karnowskiego.html#ixzz3LdOycG6U
     --
     http://i43.tinypic.com/2ahbjuw.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka