25.10.15, 11:35
ciszy wyborczej na jednym z forów gdzie nautki ślini się że szczęścia wskazując na porażkę jednej z partii zgłosiłem do PKW.
Podobno kara za narusżenie ciszy wyborczej sięga miliona złotych.
A to się założycielka forum ucieszy.
Edytor zaawansowany
  • wscieklyuklad 25.10.15, 11:52
    Policja potwierdziła podjęcie stosownych kroków w sprawie ogłoszenia na jednym z forów wyników wyborów za oceanem
  • 1zorro-bis 25.10.15, 12:48
    WU....przeciez to emigracyjna arystokracja!big_grin
    Lone wsicko lepiej wiedzom.....big_grinbig_grinbig_grin

--
    "taniec z gwiozdami, po....parysku"
  • blessing_house 25.10.15, 12:56
    Mastkie aresztujom? Łolabogaaa... i z Codalejskopem bedzie...?
  • 1zorro-bis 25.10.15, 13:09
    big_grinbig_grinbig_grin
    blessing_house napisał(a):

> Mastkie aresztujom? Łolabogaaa... i z Codalejskopem bedzie...?

--
  • wscieklyuklad 25.10.15, 13:41
    Nawet bredzisława bredząca o demokracji i przestrzeganiu prawa - a zwłaszcza przed wydaniem wyroku sądowego - musi przestrzegać prawa.
    Nawet tępy admin forum winien usuwać wpisy naruszające prawo, a takim jest naruszenie ciszy wyborczej poprzez sygnalizowanie wyniku wyboru za oceanem.
    Jeszcze bardziej tępy bredzisław nie podjął bowiem tego tematu we własnym grajdole, tylko przygnał z radosna informacja do bredzisławy.
    Konsekwencje dla bredzisławy jak i autorki wpisu łamiącego prawo są mi obojętne, ale jako Prawdziwy Patriota musiałem powiadomić stosowne organy o skandalicznym przykładzie FAKTYCZNEGO, a nie domniemanego przestępstwa.

Bredzisława moje ostrzeżenie przed ujawnianiem jakiejkolwiek wiedzy na własny temat przed nią, jak i pozostałymi bredzisławami, gdyż zostanie ona rozpowszechniona, wyśmiania publicznie z naruszeniem dyskrecji o jaką się prosi, a przez bredzisławę podalpejską użyte nawet do beznadziejnej "terapii" innej z bredzisław - nazwano donosem, więc postanowiłem ponownie zasłużyć na taką inwektywę. Miejmy nadzieję, e bredzisława będzie musiała zweryfikować pojęcie donosicielstwa, a nawet Patryotyzmu.
    Pozostaje żywic nadzieję, e bredzisława w jakiś sposób utrwaliła na nośniku w jaki sposób głosowala, gdyż moźe to być dla bredzisławy jedyny ratunek przed straszliwymi konsekwencjami finansowymi, w przypadku potwierdzenia faktu naruszenia prawa na jej dramatycznym forum.
  • 1zorro-bis 25.10.15, 14:02
    no faktycznie. Arystokratka wystraszyla sie o swoj sygnecik rodowy i post szybko usunela.....big_grin
    Tak jak i wiele, wiele innych.....big_grinbig_grinbig_grin
    --
  • wscieklyuklad 25.10.15, 14:10
    Są screeny, a usunięcie nastąpiło w kilka godzin po złamaniu prawa, a założycielka forum aktywnie uczestniczyła w nim zamieszczając np. nowy wątek.

Dla przypomnienia:

W trakcie ciszy wyborczej nie wolno wywieszać plakatów, rozdawać ulotek, organizować spotkań związanych z wyborami, namawiać do głosowania na konkretnych kandydatów i na listy. Najwyższa grzywna - od 500 tys. zł do 1 mln zł - grozi za publikację sondaży. (publikacja wiedzy odnośnie rezultatów wyborów w USA jest takim naruszeniem)
  • blessing_house 25.10.15, 14:45
    Z tego co pamietam wlasciciele forum maja obowiazek bilingowy takze zadna Mastka czy alSzamka sie nie zmyje.
    Zreszta nie wiem czy usuwanie watku nie bedzie w tym przypadku proba zatarcia sladow popelnionego przestepstwa co jest zagrozone kara pozbawienia wolnosci.
  • wscieklyuklad 25.10.15, 15:09
    Bredzisława tymczasem zamiast martwić się kto a zwłaszcza na czyje polecenie usunął post łamiący ciszę wyborczą, które to przestępstwo jest zagroźone karą grzywny do miliona złotych, popuszcza w gatki (skatologia) z radości, że przywróci ów dowód przestępstwa po 21.00.
    Chyba nawet bredzisława nie przypuszcza, źe administracja GW śledzi każdy wpis, by wyłapać naruszenie ciszy wyborczej?
    Zatem ktoś interweniował!
    O tępota o mores!
  • 1zorro-bis 25.10.15, 15:18
    a do ktorej sa otwarte lokale wyborcze i do ktorej obowiazuje ta cisza?smirk

--
  • sorel.lina 25.10.15, 15:20
    To, co było przestępstwem do 21:00, po 21:00 już nim nie będzie? Ależ będzie!
    Chyba, że post nie zostanie przywrócony, a napisany od nowa, z nowym timingiem.
    Prawnicze kuglarstwo! smile
  • 1zorro-bis 25.10.15, 15:20
    ....."Nie nalezy ulegac chamom... trzeba im pokazac gdzie ich miejsce, skoro nie nauczono ich przyzwoitosci kiedy byl na to czas, beda pobierac kosztowne nauki na sali sadowej......"smirk

Zgaduj-zgadula: do kogo nalezy ten wpis?big_grin

--
  • sorel.lina 25.10.15, 15:21
    Jak dla mnie - to za trudne pytanie! wink
  • 1zorro-bis 25.10.15, 15:23
    za trudne?big_grinbig_grin
    Dziecka w przedszkoliu by zgadly.....big_grinbig_grinbig_grin

--
  • wscieklyuklad 25.10.15, 15:50
    Słuszny, autokratyczny post autorki.
    Niech słowo stanie się ciałem.
  • blessing_house 25.10.15, 15:58
    Ale moze niech nie mieszka miedzy nami... uncertain
  • 1zorro-bis 25.10.15, 16:13
    no pieknie.....smirk
    To ja mam sam cierpiec i kolo niej mieszkac, he?!big_grin
    blessing_house napisał(a):

> Ale moze niech nie mieszka miedzy nami... uncertain

--
  • wscieklyuklad 25.10.15, 16:10
    wscieklyuklad napisał:

> Słuszny, autokratyczny post autorki.

Poprawka: "autokrytyczny", oczywista oczywistość

• 1zorro-bis 25.10.15, 16:12
    big_grinbig_grinbig_grin
    wscieklyuklad napisał:

> Słuszny, autokratyczny post autorki.
    > Niech słowo stanie się ciałem.

--
  • 1zorro-bis 25.10.15, 15:28
    no i jeszcze taki cytacik od chlopstwa panszczyznianego z Podworka.....big_grinbig_grinbig_grin
    www.facebook.com/photo.php?fbid=600859450056644&set=a.405675186241739.1073741826.100003977822726&type=3&theater

--
  • sorel.lina 25.10.15, 15:35
    A ja to zalinkowane pokażę, bo niby czemu nie?

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12004769_600859450056644_723067510407428403_n.jpg?oh=dc59dd88eb77f23cbbbcb96ce7a31ab8&oe=56D38079

• wscieklyuklad 25.10.15, 15:47
    Pozwolę sobie przypomnieć, że Administracja NIGDY nie interweniuje tak szybko na wpisy naruszające prawo, a w przypadku forów prywatnych odsyłają osoby interweniujące do moderatorów tychże, by tam zgłaszali swe zastrzeżenia i oczekiwali reakcji.
    Bredzisława musi sobie zatem odpowiedzieć na pytanie KTO interweniował u Adminów, że tak szybko usunęli post łamiący prawo i bez powiadamiania założycielki i aktywnej w tym czasie uczestniczki forum za co grozi jej nawet milionowa kara za wyborcze przestępstwo.
    Przekracza to wprawdzie możliwości intelektualne bredzisławy, ale wniosek nasuwa się sam.
    Organy prawne podejmując działania wyjaśniające, same muszą jednocześnie - po zabezpieczeniu dowodów przestępstwa - eliminować dostęp innych podmiotów do treści naruszających prawo.
    Ale zachęcam gorąco bredzisławę do przywrócenia postu po upłynięciu ciszy wyborczej.
    Będzie to bowiem kolejny dowód, iż pojmowała (co dziwi, ale to przecież niekoniecznie wykluczone) że złamane zostało prawo, a post przywrócono, gdy jego treść już tego prawa nie łamała.
    Doradzam bredzisławie podjęcie w tej sprawie samodzielnej decyzji, gdyż bredzisława podalpejska z reguły wystawia na pierwszą linię pozostałe bredzisławy, by samej nie brudzić skrzydełek i być wciąż nieskazitelnie bezgrzeszną konsumentką Komunii Św.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka