Dodaj do ulubionych

Brawo MY !!! Rekord WOŚP! :-)

08.03.16, 14:53
"Tegoroczny wynik - ponad 72 mln 696 tys. 501 zł, to rekord w 24-letniej historii zbiórek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zebrano blisko 20 mln więcej niż w 2015 roku.

Tegoroczny finał WOŚP był wyjątkowy, nie tylko dlatego, że zebrano rekordową kwotę pieniędzy.

Zbiórka poprzedzona była atakiem polityków PiS i prawicowych dziennikarzy na fundację i jej twórcę. W walkę z WOŚP zaangażowała się m.in. posłanka Krystyna Pawłowicz.

Oskarżała, że Orkiestra "stawia na wabia dzieci i młodzież" i domagała się od polskiego państwa "powrotu do normalności w sprawach dobroczynności i właściwego gospodarowania publicznymi pieniędzmi". "Czy uczciwym jest propagandowe pompowanie i finansowanie przez Państwo jednej tylko, wybranej, prywatnej, rodzinnej inicjatywy dziwnego człowieka?" - pytała Pawłowicz.

Do walki z WOŚP włączył się też inny kontrowersyjny poseł PiS - Stanisław Pięta. Uznał, że jeśli jakikolwiek funkcjonariusz publiczny "zaangażuje się w hecę WOŚP", to powinien szybko złożyć "raport o zwolnienie ze służby".

Jurek Owsiak podziękował dziś posłowi Pięcie - "królowi PR", bo jak stwierdził, wielu ludzi właśnie po deklaracjach polityka PiS przekazywało pieniądze Orkiestrze. W uznaniu zasług dla polityka Prawa i Sprawiedliwości przygotowano... "bardzo piękny, zrobiony ręką artysty"... pumeks".

Hahahahahahahahahahahahahahahaha smile Społeczeństwo jednoznacznym gestem pokazało szczujni wyprostowany środkowy palec smile
--

Ulisses
Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
Edytor zaawansowany
 • 1zorro-bis 08.03.16, 15:22
  teraz go zaczna PISdzielce wykanczac jak Walese.

  --
  "taniec z gwiozdami, po....parysku"
 • wscieklyuklad 08.03.16, 18:30
  A to sie matkaokurkamać zamartwi na śmierdź.
 • ulisses-achaj 08.03.16, 19:24
  Na śmierdź, to pewne, ale wcześniej, jak to on, da popis tańca w kaftanie z rękawami do ziemi i zbierze oklaski swojej publiczności

  --
  Ulisses
  Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
 • loczek62 08.03.16, 18:03
  Brawo My smile

  --
  "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" Nietzsche
  "Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich łysiejących wodzów, nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie pełzaj!"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka