Dodaj do ulubionych

Mądry Anglik

26.06.16, 10:09

Mądry Anglik!

http://i66.tinypic.com/19ui9z.jpg

i... mądry Anglik po szkodzie uncertain

http://i65.tinypic.com/souyz6.jpgAktualizacja: już dwa miliony!

http://i67.tinypic.com/21amnts.jpg

http://i64.tinypic.com/1zr2jpt.jpghttp://i64.tinypic.com/29zsfsz.jpg
Edytor zaawansowany
 • sorel.lina 26.06.16, 10:32
  Ten ostatni z lewej - wielki zwolennik Brexitu, o dżwięcznym imieniu Boris (zaiste angielskie to imię!), jest po mieczu potomkiem imigranta tureckiego, Alego Kemala. smile
 • sorel.lina 26.06.16, 11:51
  Aktualizacja do aktualizacji.
  Już trzy miliony Brytyjczyków podpisało petycję o powtórzenie referendum.
 • sorel.lina 26.06.16, 12:09

  http://i67.tinypic.com/2ugc9s2.jpg
  http://i68.tinypic.com/se9m3a.jpg

  Specjalna komisja parlamentarna musi zająć się każdą petycją, którą podpisze co najmniej 100 tys. osób. A tu jest już niemal 3 miliony podpisów! Zaledwie trzy dni po referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, tylu Brytyjczyków apeluje do rządu, by rozpisał jeszcze jedno referendum!

  "My, niżej podpisani, wzywamy Rząd Jej Królewskiej Mości, by wdrożył zasadę, według której jeśli wynik za pozostaniem lub opuszczeniem Unii Europejskiej wynosi mniej niż 60 proc., przy frekwencji poniżej 75 proc., powinno zostać rozpisane ponowne referendum" ? czytamy w petycji.


  Komisja może się nią zająć już we wtorek, potem dokument może trafić do Izby Gmin. Wśród sygnatariuszy są jednak nie tylko Brytyjczycy.

  #Brexit More than two million people have signed UK petition calling for second EU vote t.co/odeiiXns0J pic.twitter.com/Ket9E2pJsn
  ? AFP news agency (@AFP) June 25, 2016

  @DVATW @BBCNews Last night the petition was 2.2M & 365,483 were from the UK. Now 2.8M & 2.4M from UK. Numbers rigged pic.twitter.com/cz9CN8iT7T
  ? SharpEnd (@sharpend101) June 26, 2016

  Przypomnijmy, jest jeszcze jedna petycja ? mieszkańców Londynu, którzy wolą niepodległość stolicy niż wyjście z UE. Ogólnokrajowy wynik czwartkowego referendum wyniósł prawie 52 proc. na rzecz zwolenników Brexitu.
 • sorel.lina 26.06.16, 12:15
  A jak wygląda prawda o imigracji?

  http://i68.tinypic.com/dq2o2w.jpg

  O wynikach referendum w Wielkiej Brytanii powiedziano i napisano już wiele, ale warto przytoczyć parę liczb za uchodźcy.info.
  Jak wiadomo, jednym z najczęściej używanych argumentów za Brexitem jest kwestia rzekomych kosztów ponoszonych przez Wielką Brytania na "utrzymanie imigrantów". Pojawiały się głosy, że Brytyjczycy musieli do imigrantów spoza Europy dołożyć 120 mld ? w ciągu ostatnich kilkunastu lat.
  Jak jest w rzeczywistości?
  Naukowcy z The London School of Economics and Political Science - LSE półtora roku temu przeprowadzili kompleksowe badania, z których okazało się, że wpływy z podatków imigrantów z Unii Europejskiej, którzy przybyli do Wielkiej Brytanii w latach 2001-2011, przewyższyły o 20 mld ? wartość otrzymanych przez nich świadczeń socjalnych. Z kolei imigranci spoza Unii Europejskiej pozostawili w budżecie brytyjskim 5 mld ? więcej, niż otrzymali ze świadczeń socjalnych.
  Warto również zauważyć, że w tym samym czasie wpływy podatkowe Brytyjczyków były o 617 mld ? mniejsze niż pobrane przez nich świadczenia socjalne.
 • ulisses-achaj 26.06.16, 13:34
  Liczby nie kłamią, Sorellino smile Ale przemawiają wyłącznie do tych, którzy między uszami maja mózg, a nie jego resztki. Podobne "argumenty" o "dokładaniu do Unii" słyszy się w Polsce, a powtarzają je z zapałem "inteligentni inaczej"...

  --
  Ulisses
  Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
 • ulisses-achaj 26.06.16, 14:12
  PS. Z jednej strony polskie "robactwo, śmieci, szumowiny, hołota" (takie konotacje ma słowo 'vermin'), z drugiej "arabusy, śniadzi, asfalty, czarnuchy". Identyczny sposób myślenia. Co najśmieszniejsze, polscy apologeci tego sposobu myślenia, czują się święcie oburzeni "verminami" smile smile smile Oczywiście jedynie dlatego, że tak określono Polaków. Inteligencja rozwielitki ... O ich hipokryzji i zwykłej głupocie, dyskwalifikującej całkowicie tych "dobrych ludzi" nawet nie warto wspominać, bo to wszak "najoczywistsza oczywistość" smile

  --
  Ulisses
  Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
 • sorel.lina 26.06.16, 15:18
  Cześć, Uli!
  http://i64.tinypic.com/24qpmom.jpg
  "Wracać do domu, polskie szumowiny" - brzmi hasło na ulotkach, które trafiają do polskich mieszkańców Cambridgeshire. Na takie słowa pozwalają sobie ci, których zadowala wynik czwartkowego referendum.

  Jak widać, zwolennicy Brexitu mają do Polaków stosunek równie "dobry" jak do tzw. śniadych.

  Tym bardziej nie pojmuję, jak polscy imigranci mogą ich popierać. A robią to zwłaszcza ci od lat zasiedziali na wyspach. Zapomnieli skąd są? Nie pamiętają, jak się tam znaleźli? Uważają się już za rodowitych Brytyjczyków, bo może mają brytyjskie paszporty? Czy po prostu czynią to z pobudek czysto egoistycznych?
  Naprawdę, nie wiem.
 • wscieklyuklad 26.06.16, 16:04
  Wypada, zwłaszcza, gdy dochodzi do takiej eskalacji antypolskich nastrojów na Wyspach.

  www.tvn24.pl/obrazliwy-napis-na-polskim-osrodku-spoleczno-kulturalnym,656173,s.html
 • sorel.lina 26.06.16, 16:27
  Brytyjczycy bardzo wysoko oceniają inteligencję cudzoziemców. By zostać naturalizowanym obywatelem UK wystarczy wnieść odpowiednią opłatę i odpowiedzieć na parę pytań testowych.
  Wymagania są jednak wysokie, trzeba np. wiedzieć, że w miejscach publicznych pies nie musi nosić okularów przeciwsłonecznych. smile

  http://i67.tinypic.com/13zv03t.jpg
 • sorel.lina 26.06.16, 16:41
  P.S. Aha! Jeszcze to: pies nie musi nosić płaszcza nieprzemakalnego na deszcz, ani kaloszy na wielkie kałuże!

  Nie do wiary!!! big_grinbig_grinbig_grin
 • sorel.lina 26.06.16, 18:18
  Pies nie musi, ale może zostać ubrany adekwatnie do pogody!
  Chiara została właśnie przygotowana do wyjścia na spacer. smile

  http://i65.tinypic.com/1z1xwli.jpg
 • k.karen 26.06.16, 22:48
  sorel.lina napisała:

  > P.S. Aha! Jeszcze to: pies nie musi nosić płaszcza nieprzemakalnego na deszcz,
  > ani kaloszy na wielkie kałuże!
  >
  > Nie do wiary!!! big_grinbig_grinbig_grin


  SERIO???? chachachachaaaaaaa...ale jaja big_grin big_grin big_grin umarłam ze śmiechu
  big_grin big_grin big_grin


  --
  http://i47.tinypic.com/2wqaekm.gif
 • 1zorro-bis 27.06.16, 07:40
  nie mozna sie dziwic Brytyjczykom!smirk
  Jezeli w Niemczech niby wyksztalcona i swiatowa POLKA wyraza sie o Polakach "Polacken Pack"- czyli "Polska Holota" - a druga bardzo dobra z charakteru i mowiaca o sobie ze jest bardzo dobrym czlowiekiem obslugujacym klientow big_grinbig_grinbig_grin - rowniez Polka, tylko z miasta Mozarta popiera to stwierdzenie - to trzeba chyba Anglikow zrozumiec, prawda?big_grinbig_grinbig_grin

  --
  "MSCICIEL - Sedzia, Prokurator, Kat - to wszystko niby ...ja! Ha, ha, ha!
 • ulisses-achaj 26.06.16, 18:41
  Do tepych głów nie dociera, jakie są skutki tego rodzaju myślenia ( "muslimy". "czarnuchy", "śniadzi", "polaczki" "turasy" etc.) :

  "Z Londynu Jakub Krupa/PAP, past
  26.06.2016 16:24

  1. Polski ośrodek kulturalny w Londynie był celem ksenofobicznego ataku
  2. W niedzielę rano na wejściu namalowano wulgarne hasła
  3. To kolejny antypolski incydent po referendum ws. Brexitu

  Budynek Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego (POSK) został w niedzielę rano zamalowany ksenofobicznym graffiti. Namalowane farbą na fasadzie budynku wulgarne hasła wzywały Polaków do opuszczenia Wielkiej Brytanii. Zdjęcie budynku z napisem pojawiło się na Twitterze".

  Dopóki jakiś łysy naziol nie kopnie takiego "dobrego człowieka" w cztery litery i nie wytarza mu twarzy w błocie, nie zrozumieją, do jakiego stopnia są głupi.

  --

  --
  Ulisses
  Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
 • sorel.lina 26.06.16, 20:47
  ulisses-achaj napisał:

  > Dopóki jakiś łysy naziol nie kopnie takiego "dobrego człowieka" w cztery litery
  > i nie wytarza mu twarzy w błocie, nie zrozumieją, do jakiego stopnia są głupi.


  Kraków szczególnie, choć nie tylko Kraków, zalewany jest takimi angielskimi "dobrymi ludźmi"! Należałoby może tych "dobrych ludzi", zapitych w trupa, awanturujących się, rzygających, sikających i defekujących po bramach tak właśnie potraktować!
 • k.karen 26.06.16, 22:45
  ulisses-achaj napisał:

  > Liczby nie kłamią, Sorellino smile Ale przemawiają wyłącznie do tych, którzy międ
  > zy uszami maja mózg, a nie jego resztki. Podobne "argumenty" o "dokładaniu do U
  > nii" słyszy się w Polsce, a powtarzają je z zapałem "inteligentni inaczej"...


  Teraz już wiadomo, co dokładnie znaczy określenie "ścisły umysł"... tak się biedny ścisnął, że już nic po nim prawie nie zostało. Pozostaje tylko niewyjaśniona kwestia, czy sam się tak ścisnął w procesie zapadania do wewnątrz, czy to jakaś forma nacisku z zewnątrz? big_grin big_grin big_grin

  .
  --
  http://i47.tinypic.com/2wqaekm.gif
 • wscieklyuklad 26.06.16, 12:13
  Angielskie Warchoły przywarłe do Europejskich Koryt Oraz masochistycznie kochające leźenie na twarzy przed teoretycznie już przecież tylko istniejącymi Niemcami, postanowiły wystąpić przeciw Woli Suwerena broniącego Niepodległości Wyspy.
  To bunt doprawdy niewyobrażalny! Przecież nikt tak dobrze, jak polskie uciekinierstwo socjalne nie wie, na czym poeta Niezależność i Narodowa Duma.
  Pozostaje żywić nadzieje, źe rozsądni brytyjscy posłowie odrzucą te skandaliczne petycje i skutecznie wyprowadzą Brytanię z Unii!
 • wscieklyuklad 26.06.16, 12:15
  Złośliwy Ajpad zamienił mi słowo polega na poeta!
  Błąd to niewielki,mzważywszy, że patrzyliśmy sobie w Rozkochane w Świecie i jego poetyce oczęta!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.