Dodaj do ulubionych

Nadludzie listy pisią

20.10.16, 19:47
Od Redakcji Obserwatora: Nie publikowaliśmy dotąd takich listów (przychodzi ich sporo do Trybunału), bo ich autorzy nie są godni, by ich teksty znalazły się obok artykułów ludzi szanowanych. Uczyniliśmy jednak wyjątek, bowiem poniższy anonim zawiera groźby nie tylko pod adresem prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego, ale także jego rodziny.
Publikujemy ten list, by pokazać, jakie zatrute owoce wydaje kampania zniesławiania, opluskwiania i czystej nienawiści do konstytucyjnego organu państwa i jego prezesa, który dla wcale licznych środowisk uosabia to, przed czym się wzdragają: otwartość i gotowość do dialogu oraz jednoczesne trwanie przy wartościach, które przyrzekło się przestrzegać.
Udostępniamy ten tekst, gdy już został przekazany Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.
Liczymy, że zrobi ona wszystko, by ujawnić autora i postawić go przed sądem powszechnym.
List publikujemy bez żadnej ingerencji w pisownię, słownictwo i interpunkcję:
Prezes Trybunału Konstytucyjnego
Andrzej Rzepliński
Al. Jana Christiana Szucha 12a 00-918 Warszawa
Do wiadomości : Andrzeja Rzeplińskiego prezesa TK
TY stary dziadku jebany jesteś zdrajcą polaków. Ty stary szmaciarzu twoje dni są policzone już nie długo będzie po tobie, nawet ci z Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej nie pomogą.
Ty Andrzej Rzepliński jesteś zdrajcą , co więcej jesteś żydo komuchem my o tym wiemy ! ! ! już nie długo będzie po tobie. Nikt cie nie obroni
Uważaj na siebie jak jedziesz samochodem !!!!!!
Wiem że masz powiązania z politykami PO i Nowoczesnej niebawem na światło dzienne i w TV zostaną pokazane zdjęcia z kim się kontaktujesz i na jakich imprezach jesteś.
Już niedługo kibice, kibole i ONR i reszta prawdziwych polaków cię załatwi, nawet ci immunitet nie pomoże . Dopadniemy cię będziesz zdychał w męczarniach ty i twoja rodzina .
Pamiętaj twój czas dobiega końca i kto cię obroni ??? może merkel ???i Niemcy ??? hahahaha
Won od polityków PiS . Ty Andrzej jesteś psem na smyczy polityków PO i Nowoczesnej widać i słychać i czuć .
Już niedługo na jaw wyjdą kompromitujące cię materiały. Obywatele Polscy cie zajebią i nic cie nie ochroni w tym policja i prokuratura
Pożałujesz wszystkiego ty zdrajco polski, szmaciarzu, pedofilu , leśny dziadu żydo komuch z ciebie
Za ZDRADĘ zostaniesz rozliczony przez suwerena i ludzi, nie przez sądy i prokuratury
Uważaj na siebie stary huju pedofilu. Sędzia TK pedofilem i sprzedajną świnią. Jesteś skorumpowany . Jesteś chory psychicznie !!! Przed grudniem nie będzie ci wesoło szmato peowska hahahahahahahihihihihhihihihihihihihihihihihhihi NIK ci nie pomoże lud polski wymierzy ci sprawiedliwość po swojemu hahahahahahahahahahhaha Uważaj ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Î ! ! ! ! ! ! ! ! Î ! ! ! !
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka