Dodaj do ulubionych

Forumowe bydło

06.11.16, 14:52
Pewne forumowe bydlę, po raz kolejny szydzi z wyglądu drugiego człowieka.
Tym razem skupiło się na fizjonomii Lecha Wałęsy a bliżej - na świecących ( podobno świętoszkowatością!), spasionych (koniecznie, bez tego epitetu ani rusz!) policzkach.
Wedle bydlaka, ktoś o takiej fizjonomii jak nasz narodowy bohater i laureat Nobla, jest be, a jego wygląd świadczy o nieposkromionym apetycie mięsożercy, który - gdyby tylko przestrzegał diety - byłby ledwie nieco brzydszy niż niedoścignione w swej narcystycznej urodzie bydlę.
Najbardziej be są tym razem wystające, lśniące policzki - na szczęście nie ujęto reszty postaci, bo byłoby to dla bydlęcia pole do popisu.
Intelektualny mutant ze skrajnym rysem patologii - nie wie z pewnością, iż Lech Wałęsa dziś już zresztą 73 latek, od wielu lat cierpi na insulinozależną cukrzycę. Insulina wywołuje objawy uboczne - jednym z nich jest tycie i taki właśnie jak u wyśmiewanego Lecha wygląd twarzy. Innymi słowy to nie świętoszkowatość, ani skutek bulimii, ale CIĘŻKA, PRZEWLEKŁA CHOROBA zostawiła swój ślad na twarzy ojca naszej demokracji.
Gdyby ktoś gdzieś przeczytał jakie to bydlę jest wrażliwe na kalectwo innych i jak to w obronie nieszczęśliwych ludzi wydrapałoby innym oczy, niech zmówi modlitwę w jego intencji.
Edytor zaawansowany
 • 1zorro-bis 06.11.16, 14:59
  WU....a mowiles zeby nie reagowac?smirk
  Ale jak mozna nie reagowac, gdy czlowiek cos takiwgo czyta?
  A druga "prawniczka" twierdzi, ze prokuratura dalej mnie bedzie scigac....big_grin
  Bo ani moj prawnik ani ja niemieckiego nie rozumiemy.big_grin
  ..."Am 4. Oktober 2016 gab die Staatsanwaltschaft Mainz bekannt, dass das Strafverfahren gegen Böhmermann eingestellt wurde...."smirk
  To jak szanowna "prawniczka" przetlumaczy ten tekscik? big_grin "Eigestellt" - to znaczy dalej bedzie prokurator Böhmermanna scigac?big_grinbig_grinbig_grin
  Z tego co wszyscy wiedza durny Erdogan - wytoczyl mu CYWILNY proces o obraze....big_grin
  Wiedac - nasza "prawniczka" tez z erdogana przyklad bierze....big_grinbig_grinbig_grin  To jak szanowna prawniczka przetlumaczy ten tekscik?big_grin

  --
  "duch, duchowi nie rowny - duch, ducha duchem pogania...."
 • 1zorro-bis 06.11.16, 15:03
  no widzisz WU? Kazdego z normalnych ludzi takie teksty sprowokuja do reakcji. Do tego jeszcze teksty jaki to z Walesy prymityw i ubecki donosiciel - pokazuja z kim mielismy przez jakis czas do czynienia.
  DNO i SYF. Reki na takie cos szkoda, bo by odpadla z obrzydzenia....

  --
  "duch, duchowi nie rowny - duch, ducha duchem pogania...."
 • sorel.lina 06.11.16, 15:21
  Bezmyślność (by nie rzec - głupota) i fanatyzm, wspierane argumentami z wyglądu "wroga".

  Naprawdę szkoda czasu i atłasu.
 • wscieklyuklad 06.11.16, 16:11
  O nie, Zorro, to zupełnie coś innego.Moja poprzednia odpowiedź, była reakcją na Twoją radę, by nie wklejać swoich podobizn uwiecznionych na wakacyjnych fotografiach - ostrzegałeś, iż zostaną skomentowane (czytaj: wyszydzone).
  Mnie to nie przeszkadza, ale ponieważ bredzisławy wielokrotnie straszyły publikacją naszych zdjęć a jedna także i filmiku, który pozyskała od forumowego bydlęcia, któremu ten film udostępniłem z prośbą o dyskrecję, a które to bydlę - łamiąc wszelkie standardy obowiązujące w cywilizowanym świecie - przesłało komu było można (prawdę mówiąc już sama prośba o dochowanie dyskrecji była w świecie ludzi czymś na wyrost, ale widać przewidziałem, że mam do czynienia przynajmniej z zalążkiem bydlactwa - i niestety - nie pomyliłem się )

  Tu zaś stanąłem w obronie ikony polskiej demoracji - za kimś, kto umożliwił bredzisławom swobodne dziś mieszkanie tam, dokąd ze strachu i dla wygodnego życia zwiały, gdy tu tymczasem tysiące ludzi nadstawiało karku ryzykując zdrowiem i życiem (dziś także i im dostaje się od tych zer)
  Nie mam nic przeciwko krytyce merytorycznej - sam w czasach gdy rządził jako prezydent, nie byłem entuzjastycznym i bezkrytycznym zwolennikiem Lecha Wałęsy.
  Kązdy ma prawo krytykować kogoś za dokonania - nie jestem wolny od takiej krytyki wobec uzurpatorów, którzy powołując się na demokratyczny wybór suwerena niszczą kraj. Memy, jakie wklejam ośmieszają zachowania i wypowiedzi, demaskują cynizm, chamstwo i niszczenie kraju i demokracji.
  Ale wyśmiewanie się z tych elementów wyglądu Lecha Wałęsy, które wynikają z Jego CIĘŻKIEJ I NIEULECZALNEJ CHOROBY jest skrajnym przykładem zbydlęcenia, co przez autorkę tych treści jest stosowane powszechnie i przy lada okazji. Cóż wszystko wskazuje, że bidulka nie ma nic ciekawego do powiedzenia, poza samozachwytem, podkreślaniem niepowtarzalności (hmm) urody własnej czy bezgrzeszności (stąd moja prośba o modlitwę w intencji nieszczęśnicy, gdyż bluźnierstwo jest jednym z grzechów ciężkich) oraz wiecznym szlochem i ocieraniem wypływających nie z oczu, ale egzaltacji - łez.
  Będę przed atakami czegoś takiego bronił każdego OBCEGO.
  Ze mnie czy Sorell mogą sobie drwić po obu stronach kanału. Żadna z bredzisław nie jest dla nas partnerem do dyskusji.
  Dno jakim są może odbić jedynie echo, a nie rozumnie dyskutować. A rzucanie grochem o ścianę mnie nie bawi ani nie interesuje.
 • 1zorro-bis 06.11.16, 23:44
  WU....ja dla tych...."arystokratek" moge by spasiona swinia. Mnie to po prostu wisi. Bydlo, nie jest w stanie mnie obrazic. Ale jesli to bydlo rusza ikony polskie - to mnie to tez rusza. I trzeba bydlo w koncu do obory zagonic. Moze byc nawet obora....."arystokratyczna"big_grin


  --
  "duch, duchowi nie rowny - duch, ducha duchem pogania...."
 • blessing_house 07.11.16, 01:55
  Zorro nie trzeba czytac jakichs miernych lal zwajemnie adorujacych sie. Wystatczy paru kolegow rownie dokladnie kopiacych Ikony.

  Problem w tym ze lale czytaja sie na wzajem cmokajac szczere z zadowoleni lub rozkoszy a koledzy sa opiniotworczy.

  To ciezko bagatelizowac.
 • 1zorro-bis 07.11.16, 15:35
  Bless.....z tymi "kolegami" zakonczylem rowniez wszelkie kontakty zawodowe inprywatne....

  --
  "duch, duchowi nie rowny - duch, ducha duchem pogania...."
 • 1zorro-bis 07.11.16, 07:14
  oczywiscie chodzi o "eingestellt".....a nie o "Eigestellt"....big_grin

  --
  "duch, duchowi nie rowny - duch, ducha duchem pogania...."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka