Dodaj do ulubionych

I co dalej?

13.07.17, 19:03
Doszliśmy do ściany. Zapędzeni w ringowy narożnik, już nez bokserskich rękawic, z rozciętymi łukami brwiowymi i opuszczoną gardą. pisonie bydło w ciągu kilku dni wyprowadzi sierpowy, który zwali nas ostatecznie na kolana.
Wypełni się obietnica dana Ciemnemu Ludowi - rozprawa z Drugim Sortem. To teraz on w przyklęku będzie spoglądał bezradnie na panoszące się wszędzie nieudane bydło - bandę nieudaczników, których jedynym celem było zdobycie władzy i napawanie się nią do syta.
Apele o zjednoczenie opozycji we wspólnym bloku spełzło na niczym. Pełowskie cieniasy dziś karzą dwójkę debili, którzy nie opuścili Seymu zapewniając pisonom kworum i dając zielone światło rozwałki naszej demokracji.
I cóż z tego, że Europa bije na alarm? I cóż, ze WSZYSTKIE tutejsze i zagraniczne instytucje prawne (poza Wielka Rusią i Turcją) walą w dzwony?
pisony mają to w najgłębszej dupie, gdyż celem zjawiska z sarkofagu jest wyłącznie zemsta a ta bez wyprowadzenia Wolski z UE nigdy się w pełni nie powiedzie.
Od samego początku dewastacji kraju pisałem, iż bez przelewu krwi się nie obędzie. Tego bydła nie zatrzyma ani nikt, ani nic.
Ciemny Lud pławi się w nieoczekiwanym i trwałym dobrobycie - dziś widziałem wypasionego Peugeota na którego klapie bagażnika przyklejono "kupiony za 500+".
Nażreć się, znaleźć parking dla nowo nabytej fury, ot to, co jest dziś dla ciemniactwa najważniejsze.
Nie miesza się do polityki, zatem wisi mu Trybunał Konstytucyjny, KRS-y, Sądy Najwyższe lub najniższe (wierzy, że teraz prawo będzie po jego stronie gdyby co) śmesy, ćmesy itd.
Wieczorami i tak gna ulicami komputerowych gier kosząc wroga wirtualnymi pociskami z takiejże giwery. W weekendy barbokiuje, piecze kiełbaski, wystawia ryj na słoneczne promyki, żłopie piwsko albo inne napoje wyskokowe. Fejsbukuje i twitteruje, Skajpuje i sms-uje.
Czyta - jak podaje statystyka - nieco ponad JEDNA książczynę rocznie - tych ostatnich nie kupuje nie z powodu prostytuowania się autorki, lecz z niechęci do trawienia intelektualnych i zbyt długich treści.
Póki będzie mieć dostęp do internetu i nie naruszy tam godności pisonów - może spać spokojnie - propisonie bezmuzgofce już przecież ostrzegają przed rozprawą z wyrażającymi na forach odmienne od ich poglądy. Świry nie zawahają się uderzyć z całą brutalnością, lub entuzjastycznie przyklasnąć tym, którzy wyręczą ich -siedzących dupami na wygodnych zagranicznych fotelach i nie konsumujących całego tutejszego syfu - w tym dziele.

Publikatorżnictwo zapiało z zachwytu nad tłumionym warknięciem ratlerka, gdy ten zawetował ustawkę, której jedynym celem było natychmiastowe usunięcie ze stolca przeciwników pisonich. "Wybił się na niezależność" - zapiały matoły. A przecież ustawka wróci do Seymu i zostanie przypudrowana a następnie bez zbędnej zwłoki (czyli jeszcze przed wydrukowaniem w Dzienniku Ustaw) - podpisana przez notariusza Adriana - ma pozostać jednak wrażenie, iż prezio jest teges.
Sorell w innym wątku przywołała wypowiedź funkcjonariusza Sużb (PiSownia obowiązują), który wieszczy opozycji jesienną apokalipsę - czytaj "zrobienie z dup opozycji jesieni średniowiecza".
Rozbita na grupki walczące o samczyzm alfa partyjki prawicowe opozycyjne wobec pisonów zmarnowały wiele szans zdominowania sondaży społecznych.
Pozostały więc już tylko dwa warianty: tratowanie przez pisony Ziemi Wolskiej przez długie dziesięciolecia, albo... rozlew krwi.
Ta ostatnia perspektywa prowadzi do czarnowidztwa. Białe róże - nawet wkładane za wycieraczki suk ZOMOpisonich, nijak się mają do maczet, kastetów i kijów bejsbolowych kibolstwa i nacjonalistów. Nijak się mają do wodnych armatek (cipciosunia już tokowało na wyobrażenie takich rozwiązań) czy ZOMOpiśnych pałek.
Trzeba było się jednoczyć w zarodku demolki kraju.
Teraz pozostaje już tylko czekać na kolejne ustawki.
Jakie?
Ulisses w swym awatarze zawarł motto o braku granic, których durnota pisonia nie mogłaby przekroczyć.
Jest tu ktoś stęskniony zasmakowania tego w realu?
Edytor zaawansowany
 • wscieklyuklad 13.07.17, 19:14
  natemat.pl/212425,ludzie-trzymajcie-mnie-adwokat-krzysztof-piesiewicz-przeczytal-projekt-pis-o-sadzie-najwyzszym-i-zalamal-rece
 • wscieklyuklad 13.07.17, 20:02
  pisony i bezmuzgofce propisonie, które na ten przykład chwalą się na forach łysiną odbitą w lusterku bocznym a dysponują także pełnym kompletem mostów w ryju, ucieszyło się niepomiernie memami obnażającymi mierność uzębienia lidera Obywateli RP.
  "Ale fleja" zagrzmiało propisonie stado, chętne naturalnie spijania z pyszczka zdobnego w pieńki zjawiska z sarkofagu (ten stan uzębienia, podobnie jaki i rozpięty rozporek i uwalane walonki ze zwisającymi luźno sznurowadłami im naturalnie nie przeszkadza).
  Towarzycho to -skupione wyłącznie na fizis (oczywiście tylko cudzym, gdyż własne uważa za wzożec pienkna) pomineło przy tej okazji ważny szczegół. W bezkompromisowym przywódcy Obywateli z pewnością trudno dostrzec reprezentanta elit.
  Te ostatnie - wymuskane i pachnące co najmniej Diorem (pisony lubują się w zapachu gnojówy z rewitalizowanych wkrótce PGR-ów - skutecznie znaczą nimi zdobywane kolejno państwowe przyczółki) - w garniturkach i pod krawatem, już się zdewaluowały. Wiadomo, iż ktoś taki potrafi co najwyżej intelektualizować i z dezaprobatą kręcić głową na łabędziej szyi przypalonej bałkańskim, wakacyjnym słoneczkiem, jednak gdyby "co", potulnie nadstawi policzek nacjonalistycznym bojówkom.
  Przywódca Obywateli RP jakże jest swym "Trójzębem" naturalny.
  Nie dbał o uzębienie?
  Miał w nosie własny wizerunek?
  Nie przejmował się wiecznie żywym: jak cię widzą, tak cię piszą? (o tak, pisony i propisony we krwi to mają, gdyż intelektualnym walorom innych mogą w kontrze prezentować wyłącznie narcyzm własny - mózgu bowiem ni dudu).
  Nie miał szmalu na wizytę u drogiego dentysty?
  Nie stać go było na komplet mostów, jak uciekinierów z kraju, gdy trzeba było nadstawiać karku w walce z komuną - o tak, zagraniczny socjal pozwolił uciułać kwotkę niezbedną na protezkę.

  A może był jednym z naturszczyków?
  Żyjącym sobie spokojnie, na obrzeżach politycznego nurtu?
  I widząc "prerię tratowaną przez oszalałe pisony" wskoczył w wir wydarzeń?
  Kochajmy naturszczyków.
  Z wstawionymi sztucznymi zębami będzie taki jak dziś jest Schetyna - nijaki i bez jaj.
  Wśród tych trzech zębów są siekacze.
  Oby roztarły pisony na miazgę.
 • ulisses-achaj 13.07.17, 23:47
  Mogę zrozumieć ludzi mających skrajnie odmienne od moich poglądy. Ale tych, którzy z uśmiechem przyglądają się powolnemu zarzynaniu ich własnych i naszych wspólnych swobód, niszczeniu kraju i tworzeniu w nim dyktatury, wyrzucania nas poza nawias Europy, nie tylko nie rozumiem, ale szczerze się nimi brzydzę. To może bezrozumna, może nie ze swojej winy, ale jednak po prostu HOŁOTA.

  --
  Ulisses
  Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
 • wscieklyuklad 14.07.17, 19:25
  wiadomosci.wp.pl/magdalena-dobrzanska-frasyniuk-dostajemy-z-mezem-grozby-6144121373542529a
 • 1zorro-bis 15.07.17, 07:46
  Uli......taka sama prymitywna holota cieszyla sie gdy parcelowano majatki ziemskie, gdy odbierano fabryki, gdy konfiskowano domy i wille....to byla polska holota. A niemiecka i austriacka holota cieszyla sie gdy zabierano Zydoom majatki, godnosc i zycie....Do tego etapu polskiej holocie jeszcze troche.....na szczescie ...brakuje. Chociaz pierwsze jaskolki w czasie wojny juz byly. Wiec wszystko przed nami....ulisses-achaj napisał:

  > Mogę zrozumieć ludzi mających skrajnie odmienne od moich poglądy. Ale tych, któ
  > rzy z uśmiechem przyglądają się powolnemu zarzynaniu ich własnych i naszych wsp
  > ólnych swobód, niszczeniu kraju i tworzeniu w nim dyktatury, wyrzucania nas poz
  > a nawias Europy, nie tylko nie rozumiem, ale szczerze się nimi brzydzę. To moż
  > e bezrozumna, może nie ze swojej winy, ale jednak po prostu HOŁOTA.
  >
  --
  Moulin Rouge....ulubiony!
  www.youtube.com/watch?v=5nuBZm0cXe8
 • 1zorro-bis 15.07.17, 08:17
  Teraz tylko kurdupel powinien ta jak w Turcji sfingowac zamach stanu i......wtedy mozna isc ju na calosc! Wprowadzic stan wyjatkowy i zapelniac wiezienia nieposlusznymi....Ide o zaklad, ze tak bedzie. Maja dwa lata czasu. A to duzo. A potem....."wladzy raz zdobytej nigdy nie oddamy!".

  --
  Moulin Rouge....ulubiony!
  www.youtube.com/watch?v=5nuBZm0cXe8
 • sorel.lina 15.07.17, 09:30
  No comment.

  http://i68.tinypic.com/211rztv.jpg
 • 1zorro-bis 15.07.17, 09:45
  To jest tylko potwierdzeniem tego co ja pisze. Najpierw beda ludzi szykanowac i karac mandatami a jak to nie pomoze to beda zamykac. Polska idzie w kierunku Turcji. A kurdupel widzi, ze UE na Turcje nie ma zadnego bata bo Turcja jest w NATO. Wiec czym sie kurdupel ma przejmowac? Slaba opozycja w Polsce? Nikt z UE palcem w ich obronie nie ruszy....

  --
  Moulin Rouge....ulubiony!
  www.youtube.com/watch?v=5nuBZm0cXe8
 • sorel.lina 15.07.17, 13:33

  Apel KOD reg. łódzkiego do środowisk prodemokratycznych
  14 lipca 2017 KOD - Łódzkie


  Łódzki Komitet Obrony Demokracji stojąc w obliczu działań partii PiS zagrażających fundamentom demokratycznego państwa prawa i wolnościom obywatelskim gwarantowanym w Konstytucji, wzywa wszystkie lokalne ugrupowania polityczne, organizacje, stowarzyszenia prodemokratyczne do wspólnego wystąpienia w obronie podstawowych wartości.

  Prawo i Sprawiedliwość niszczy demokratyczne struktury państwa. Bez żadnych skrupułów, z naruszeniem konstytucyjnych i europejskich norm, likwidowane są wszelkie instytucje niezależne od władzy partii rządzącej i stojące na straży praworządności oraz swobód obywatelskich. Pełna polityczna kontrola nad wymiarem sprawiedliwości na wszelkich szczeblach, to powrót do najmroczniejszych czasów władzy totalitarnej.

  To nie jest czas sporów politycznych – stawką naszych działań jest przetrwanie w Polsce demokracji i pozostanie w europejskiej rodzinie nowoczesnych społeczeństw. Dla wszystkich, dla których wolność jest wartością nadrzędną, działających w poszanowaniu Konstytucji, uznających demokratyczne podstawy państwa nadszedł czas ostatecznej próby. Musimy wznieść się ponad partykularne interesy, otworzyć na współpracę w obronie wolnej ojczyzny. Nie godzimy się na odebranie nam demokratycznych zdobyczy ostatniego ćwierćwiecza i cofnięcie Polski do czasów, gdy o życiu społeczeństwa decydował jeden wódz, jedna partia i jeden system wartości. Wdzięczni tym, którzy ponieśli najwyższą ofiarę w walce z systemem komunistycznym, mamy obowiązek wystąpienia w obronie fundamentalnych wartości, o które walczyli.

  18 lutego 2017 roku w Łodzi wraz z fundacją Liberte! oraz partiami .Nowoczesna, Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej powołaliśmy inicjatywę „Ratujmy samorząd”, w ramach której podjęliśmy działania zmierzające do uniemożliwienia przejęcia przez PiS lokalnych samorządów. Stanęliśmy razem w obronie konstytucyjnych wartości wypracowanych po 1989 roku. Wystąpiliśmy w imię idei samorządności, małych ojczyzn i prawa do samostanowienia. Ostatecznie, wobec podejmowanych w Łodzi i innych miastach Polski protestów, PiS wycofał się z planowanych zmian w ordynacji wyborczej, co poczytujemy za wspólny sukces.

  Łódzki Komitet Obrony Demokracji z nadzieją przyjmuje dzisiejsze deklaracje opozycyjnych partii prodemokratycznych wyrażające chęć wspólnych działań – konieczność zbudowania wspólnego bloku w obronie demokracji i swobód obywatelskich, utworzenia wspólnego klubu parlamentarnego i wspólnych list wyborczych w nadchodzących wyborach. Pokażmy, także lokalnie potrafimy odłożyć wszelkie spory, różnice zdań i poglądów. Że wspólnym mianownikiem i celem naszych działań jest dobro Polski i jej przyszłość w demokratycznej Europie.

  Wzywamy wszystkie partie i ugrupowania prodemokratyczne do przystąpienia do wspólnej inicjatywy. Pragniemy uratować naszą Ojczyznę przed potopem antydemokratycznych, autorytarnych działań. Wypracujmy wspólnie nowe standardy. Oczekujemy zawieszenia partyjnych sporów, oparcia kampanii na wartościach pozytywnych, stworzenia wspólnej listy wyborczej, pracy nad przywróceniem i umocnieniem ładu konstytucyjnego.

  ___
  KOD region łódzki
 • sorel.lina 15.07.17, 13:37
  http://i66.tinypic.com/34dh5lg.jpg
 • sorel.lina 15.07.17, 14:51
  Jolanta Szczypińska - posłanka PiS - jest szczerą i prawdomówną kobietą smile

  Rozmowa senatora PiS, Rafała Ślusarza z ulubienicą prezesa PiS, posłanką Jolantą Szczypińską, która odbyła się około północy na Twitterze. Senator PiS, podczas trwającej w izbie wyższej parlamentu debaty, na bieżąco komentował wystąpienia posłów opozycji, którzy wskazywali zagrożenia dla demokracji, płynące z procedowanych ustaw. Zwrócił uwagę, że przecież ustawy, jeśli zostaną uchwalone, to będą dawać kompetencje także przyszłej władzy. Podkreślił też, że celem partii rządzącej jest uzdrowienie nieprawidłowych mechanizmów.

  Odpowiedź posłanki Szczypińskiej pozbawiła złudzeń niedowiarków. Przyznała bowiem, że raz zdobytej władzy partia Jarosława Kaczyńskiego oddawać nie zamierza i żadnych zmian większości sejmowej w PiS nie przewidują. Napisała także, że właśnie to może senatorom z opozycji uświadomić. Trzeba przyznać, że posłanka ma niezły tupet.

  http://i67.tinypic.com/ztcdnm.jpg

  /źródło: crowdmedia/

  "Władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy!". Skąd my to znamy...?
 • sorel.lina 15.07.17, 16:47
  http://i65.tinypic.com/uyd4.jpg
 • sorel.lina 15.07.17, 18:05
  http://i65.tinypic.com/2nbecyt.jpg
  http://i66.tinypic.com/2weci7q.jpg
 • sorel.lina 15.07.17, 18:13
  Tekst linka

  www.facebook.com/wroclawwyborcza/videos/10155525900659337/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka