Dodaj do ulubionych

szyszka w rysiej skórze

11.08.17, 11:26
czołowy debil pisoni niejakie szyszka znalazło się pod czujnym okiem Surowej ProKURAtury.
Surowa ProKURAtura ustala obecnie skąd w posiadłości tego kretyna i środowiskowego wandal znalazła się wyprawiona skóra rysia, skoro gatunek ten jest pod ochroną od dziesięcioleci
Stawiam każdą kwotę PLN, iż ProKURAtura nie dopatrzy się w tym fakcie najdrobniejszego czynu zabronionego w odróżnieniu od faktu popełnienia Niebywałych Antyludzkich i Antywolskich przestępstw przez grupkę wczorajszych deminstrantów przeciw Dochodzeniu Do Prawdy!
Ale o tym ostatnim w osobnym wąteczku.
Edytor zaawansowany
  • 12.08.17, 13:49
    Widzisz WU, tu sie mylisz, bo ta skora to skora zajaca a nie rysia.Zagladnijmy do zrodel...
    "...Jak to?-krzyknal Kirylo-to smialbys, hultaju,/Znac sie lepiej na lowach i zwierzat rodzaju/Nizli ja,Kozodusin, Carski Jegermajster?............Ja -rzecze Kozodusin- wydaje swiadectwo, /Ze to ............"skora zajaca a nie rysia.
    Tak ze "proKURAtura" ma wielkie g....o do gadania.
  • 12.08.17, 17:48
    Ta skora rysia okaze sie skora przefarbowanego lisa....big_grin Tak jak polowa PISdzielcow to sa przefarbowane PZPRowce....big_grin

--
    Moulin Rouge....ulubiony!
    www.youtube.com/watch?v=5nuBZm0cXe8

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.