Dodaj do ulubionych

Lewactwo kontratakuje, czyli

24.09.17, 08:11
Dojczland na skraju przepaści.
Prawdziwe Patryotyczne z Kolan Powstałe Prawactwo - najczęściej o faszystowskiej orientacji - załkało Krokodyllimi ( przez dwa L bo to ni chybi krokodyl sewilski) nad Niebywałym Okrucieństwem administracji You Czub, króra pod wpływem Brutalnej Interwencji zapewne Zdradzieckiego Targowickiego KOD ( tak te czubki twierdzą) zawiesiła dostęp do Sztandarowego i cieszącego się niebywałą oglądalnością filmiku Niezwyciężeni, który Prawdziwemu Patryocie Łzę z oczu wyciska, a ku wargom po Dumnym Policzku toczy.

Prawda o tym zdarzeniu jest jednak całkowicie inna a dla idiotów wszędzie widzących Nardowoych Zdrajców okrutna.
Oto LEWACKI tyle, że Dojczland, złożył do You Czub protest, iż w tym filmiku prowadzącym Niezwyciężony Naród Wolski do emocjonalnego orgazmu przemycono treść wielce dla Niemieckiego Neokolonialisty niewygodną, a mianowicie potwarz, iż to Niemcy w 1939r napadły na swą wschodnią kolonię ( wówczas zwaną Polską) podczas gdy przekaz prawidłowy winien brzmieć NIEMIECCY FASZYŚCI!

You Czub wobec tak zdecydowanego protestu musiał wyjaśnić jego zasadność co zaowocowało zawieszeniem filmidła na okres przejściowy.
Podobno KOD Polski wyjaśnił You Czubowi, że skoro Dojczland moźe kłamliwie podawać informację o polskich obozach koncentracyjnych, to my moźemy dzielić się PRAWDZIWYM przekazem odnośnie NIEMIECKIEGO NEOKOLONIALIZMU i ataku Niemiec na nasz kraj.
Niemiecki,, Lewacki KOD, bo skoro to KOD to chyba ichniejszy, dostał więc znakomity odpór ze strony naszego Targowickiego, co cieszy, lecz tylko do momentu, gdy uzmysłowić sobie, jak wielka rzesza idiotów zamieszkuje kraje niemieckojęzyczne. Na szczęście to deblistwo oddaje stan umysłu społeczeństw nie naszych ale niemieckojęzycznych nacji, które lewactwo widzi wszędzie ale nie tuż za własnym progiem.
Dziś w Dojczland wybory, ale o tym pewnie póżniej i w innym wątku, bo na razie muszę powstrzymać śmiech politowania.

Podpisano Lewak
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka