Dodaj do ulubionych

Prezes ogląda

24.11.17, 09:59
... koty!
Kamera tv uchwyciła:
W sejmie dziś ważne, ustrojowe głosowania. Prezes wszystkich patriotów siedzi w ławie sejmowej i ogląda sobie ilustrowaną książeczkę o... kotach (cena 9, 90 PLN)! Nie odwracając wzroku od kiciów od czasu do czasu klaszcze w ręce, przy wtórze radośnie uśmiechniętego posła Terleckiego.

Jakiś komentarz?
Obserwuj wątek
   • sorel.lina Re: Prezes ogląda 24.11.17, 12:25
    ulisses-achaj napisał:

    > Tylko niecenzuralny. smile Zatem się powstrzymam smile


    Prezes jest Wieeelki jak Napoleon. smile I tak jak Napoleon ma podzielną uwagę. Powinniśmy mu więc wybaczyć arogancję, bezczelność i lekceważący stosunek do Sejmu, organu przedstawicielskiego Narodu, czyli - jak to prawdziwi patrioci mówią: "emanacji" suwerena.

     • k.karen Re: Prezes ogląda 24.11.17, 12:46
      "Jaśnie pan w pracy ogląda koty"
      Z niego taki jaśnie pan, jak z jego kota jaguar big_grin

      Jak ktoś nie ma obrzydzenia, to można "na żywo" obejrzeć, za co wyborcy płacą kaczyńskiemu big_grin

      www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/prezes-kaczynski-czyta-atlas-kotow,792898.html

      --
      http://i47.tinypic.com/2wqaekm.gif
      • sorel.lina Re: Prezes ogląda 24.11.17, 12:56
       Oglądałam to rano w tv. Posłowie na mównicy zabierali głos w sprawie niezwykle ważnych dla kraju ustaw, a prezes ostentacyjnie oglądał książeczkę z kotami i coś, co mu kolega Terlecki na komórce pokazywał. A było to coś co prezesa pana nadzwyczajnie rozbawiało.
       Ot, przykład szacunku dla państwa i jego organów!

       Natomiast patriotom z PiS- najwyraźniej przeszkadzała Konstytucja...

       Straż Marszałkowska w akcji, opozycja chce roznieść Sejm

       Straż Marszałkowska nakazała grupie kobiet, obserwujących obrady z galerii nad miejscami posłów, zakrycie się. Wszystko spowodowały ich koszulki z napisem „Konstytucja”.
       – Posłowie opozycji dostali ataku szału na ten widok.
       To jest skandal, to co się stało wówczas, w porównaniu do tego, co się stało teraz. Doszliśmy do niedorzecznej sytuacji, w której obecna władza toleruje rasistowskie napisy, a przeszkadza jej „konstytucja” – grzmiał Borys Budka.

       źródło: wprost.pl
       • k.karen Re: Prezes ogląda 24.11.17, 13:29
        Warto przeczytać. Nawet jeśli nie lubi się Palikota, to jego prognozy zawsze się sprawdzały:

        palikot.pl/dlaczego-kaczynski-przegra/
        i zgadzam się z jego tezą, że pis przegra, nawet z tą nową ordynacją wyborczą. Bo jeśli kaczyński myśli, że nie będzie społecznej kontroli głosowania, to się BARDZO myli. W każdej komisji głosy będą dokładnie policzone!
        --
        http://i47.tinypic.com/2wqaekm.gif
        • 1zorro-bis Re: Prezes ogląda 24.11.17, 13:43
         Przeciez w Polsce rzadzi banda oszolomow, narkomanow i nieukow....Wiec, nie ma sie co dziwic, ze kurdupel ma wszystkich i wszystko w d.....Bo koty sa i tak wazniejsze...big_grin

         --
         Moulin Rouge....ulubiony!
         www.youtube.com/watch?v=5nuBZm0cXe8
          • wscieklyuklad Re: Prezes ogląda 24.11.17, 14:03
           Bo uny wszystkie gieniu są. To i bettyjeślipanipozwolosaskaprzepraszaza też!

           „Ja akurat jestem taką osobą, która może na każdym odcinku pracować.Pracowałam przez piętnaście lat w jednym ze wspaniałych powiatów, powiecie ostrzeszowskim, jestem z powiatu oleśnickiego, z miasta Sycowa. Pracujemy tam, gdzie nas przeznaczono z pokorą” – zadeklarowała w Radiu Zet szefowa Kancelarii Premiera Beata Kempa. Nie odpowiedziała na pytanie, czy zgodziłaby się na objęcie funkcji wicepremiera, do której przymierzał ją ostatnio Zbigniew Ziobro. Zaznaczyła jednak: – „Jaka rola zostanie mi wyznaczona, taką z pokorą przyjmę”. Skojarzenia z jedną z bohaterek „Czterdziestolatka” nasuwają się same.

           Jednak mówiąc o pokorze, Kempa z pewnością przesadziła. Trudno o niej mówić w odniesieniu do rządu, w którym zatrudniona jest rekordowa liczba wiceministrów. Jak pamiętamy, „dobra zmiana” zapowiadała „tanie państwo”, w którym m.in. miała zostać odchudzona administracja publiczna. Tymczasem niedawno zatrudniono 100 wiceministra!

           Co na to Kempa? Tłumaczyła, że dzięki temu rząd pracuje sprawniej, a ministrowie nie muszą załatwiać spraw… w restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Poza tym poczyniono pewne oszczędności na zakupach – jakie, nie wiadomo.

           Równie pokrętnie odpowiadała na pytania, dotyczące oceny pracy prokuratury pod przewodnictwem Ziobry. Przez półtora roku bez efektów prowadzi ona sprawę śmierci Igora Stachowiaka, od 19 miesięcy nie jest w stanie wyjaśnić sprawy pękniętej opony w limuzynie prezydenta Dudy, a od dziewięciu miesięcy sprawy wypadku z udziałem Beaty Szydło. Co zrobiła Kempa? Zaczęła opowiadać o aferze reprywatyzacyjnej w Warszawie.

           Dociskana przez prowadzącego rozmowę Konrada Piaseckiego, odparła: – „Bardzo duże problemy są dzisiaj też z biegłymi, a biegli muszą się wypowiedzieć, to są eksperci, którzy muszą powiedzieć prokuratorowi, potem sędziemu odpowiedzieć na szereg pytań. Czasami te opinie bardzo długo trwają”. – „No tak, jak nie media winne, to biegli” – podsumował Konrad Piasecki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka