Dodaj do ulubionych

Mużdżaheddini z ZOMOPiS

18.01.18, 18:29
https://bi.im-g.pl/im/6f/d8/15/z22906223V,Plakat-promujacy-nowa-akcje-policji.jpg

Grozą wieje! I larum - jak na Pana Wołodyjowskiego kartach - grają!
Młodzież do Sużby ( PiSownia obowiązująca) się nie garnie. Męczennic smoleńskich obstawiać nie zamiaruje, a kręgosłupów nie tylko moralnych, na szwank nie wystawi za nic!

Hasełko wbiło mnie w parkiet blokowiskowej klitki - ledwie włosów kępka na ciemieniu znad drewna wystawała a Sorell wielce się natrudziła by mnie z niej kępki owej nie stradając wywlec,

Treść "zachęty" dowodzi, iż mundurowym kulsonom wakują nie tylko etaty " krawężnikowców", ale też parę etacików psychiatry a choćby i - byle tylko dobrze wyedukowanych, świetnie kwalifikowanych i przestrzegających zawodowego etosu psychologów ( niekoniecznie klinicznych).
Mużdżaheddini przywołanym banerem wyznali Urbi te Katowicorbi, że nie radzą i nie poradzą sobie z faszystowską mafią bandziorów- kiboli a Suweren powstał z kolan prawdopodobnie na okres zdecydowanie przejściowy i w dodatku krótkotrwały, gdyż zgraja zwyrodnialców szybciutko je na kolana obali, a potem na ryj, który na glany wystawić przyjdzie.

Mużdżaheddini na banerze umieścili przecież uwiecznione w trakcie Pokojowych i Patryotycznych Marszów Prawdziwego Wolactwa a może i Religijnych Uniesień na Jasnej Górze pod opiekuńczym skrzydłem " białuchów " ( Paulini noszą się w bieli) scenki, które na potrzeby propagandy najwidoczniejsza LO za NIEBEZPIECZNE dla otoczenia.

Podsumowując, wolska ZOMO kierowana przez byłego złodzieja cechuje się rozdwojeniem jażni i równie podwójną oceną zdarzeń identycznych. Raz są one godne do naśladowania i budzące zachwyt, by przy innej okazji stanowić dowod zagrożenia dla publicznego bezpieczeństwa.

Cóż, musimy jakoś wytrzymać do przyszłorocznej jesieni. A potem dekady przywracania normalności.

Cdn.
Edytor zaawansowany
 • wscieklyuklad 18.01.18, 18:55
  Mużdżaheddini budzą grozę nie tylko treścią banerów.
  Media wspomniały dziś o skutkach ustawki machniętej pazurkiem przez ratlerka na rozkaz zbafcy, który chciał zyskać wsparcie wyborcze u setek tysięcy morderców niewinnych zwierząt ( zbafca szlocha. ( szloch jest typową cechą egzaltowanych pisonów i propisonów) gdy wspomni futrzaki mordowane dla futer, ale ukazuje w radosnym uśmiechu dementi zbutwiałe pieńki w ryju, gdy dekapitują leśne i to wyłącznie dla trofeów).
  W jakiejś podleśnej chatynie w środku dnia doszło do rozszczelnienia szyba. Rozszczelnienie miało charakter dziury o średnicy ok. 10 cm. Reporter uwiecznił ją już po odklejeniu bezbarwną (niewątpliwie z przyczyn estetycznych) taśmą klejącą ( niewątpliwie z przyczyny niskich temperatur zatem dla ponownego uszczelnienia).
  Obok rozszczelniła jak wyżej, doszło do naruszenia nieskazitelności gładzi gipsowej na ścianie po przeciwległej stronie okna z pierwotnie rozszczelnioną a następnie ponownie na miarę możliwości uszczelnioną szybą.
  Przyczyną zachęty do remontu przez mieszkańców pokoju była kula wypuszczona przez kłusującego podobno w odległości ok. dwóch kilosów od chaty, łowcy.
  Wedle relacji Antypaństwowców i Wrogów Pelnoprawnie polujących, a przeszkadzanie którym w bezkarnym mordowaniu żyjątek grozi nawetvtrzyletnią paką, kula przeleciała tuż obok głowy Lokatora Lewaka a moźe nawet wręcz komucha.
  Ów warchoł zawiadomił o zdarzeniu zdziesiątkowaną kadrowo ZOMOPiS.
  Zawiadomione o zdarzeniu zdziesiątkowane kadrowo ZOMOPiS odmówiło wszczęcia postępowania dochodzeniowego,
  Zdziesiątkowane kadrowo ZOMOPiS nie dopatrzyło się w zdarzeniu znamion... ZAGROŻENIA ŻYCIA!
  To naturalnie zwielokrotnia grozę zagrożenia życia związane z używaniem drabiny lub " szczekaczki" w trakcie opozycyjnych demonstracji, lub obrzuceniem bunkra na Nowowiejskiej czerwoną farbą w trakcie wczorajszego protestu kobiet. Rzucającemu grożą trzy latka ( jak dla bratka)
  Mam nadzieję, w spotka się w jednej celi z podleśnym warchołem.

  Analizując te fakty można bez wahania stwierdzić, iż zdziesiątkowanie kadrowe ZOMOPiS będzie miało charakter raczej trwały.
  Polacy od zawsze kierują się bowiem ludową mądrością. A ta mówi wyraźnie Z JAKIM PRZESTAJESZ, TAKIM SIĘ STAJESZ.
  A któryż dopiero co Powstały Z Kolan Suweren chciałby na nowo zostać idiotą ?
 • wscieklyuklad 18.01.18, 19:06
  A jak nie przyjdą tamci, to przyjdą oni.

  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26993756_1256765224455177_5270347704535422788_n.jpg?oh=598525e709d78fc106ec088c14aa6ac0&oe=5AFB3BD1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka