Dodaj do ulubionych

Wygląda to jednak na tendencję :-) :-) :-)

14.04.18, 01:30
CBOS (zapłakałem się ze śmiechu) ogłosił jako jedyna sondazownia, że PiS ma 46% poparcia smile smile .
A oto tzw. "zdzisie", a raczej "zdziś":

"Najnowsze informacje z Onetu:

"Najnowszy sondaż boli do łez! Tak źle jeszcze nie było. PiS przegrywa. I to z kim...
Badanie przeprowadzone metodą wywiadu telefonicznego wspieranego komputerowo (CATI), w dniach 9-10 kwietnia 2018 roku na reprezentatywnej próbie 1000 Polaków w wieku 18 lat i więcej pokazuje, że Zjednoczona Opozycja, czyli wspólna lista Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej mogłaby liczyć w wyborach na 32 proc. poparcia. O trzy punkty mniej w tym badaniu ma Prawo i Sprawiedliwości ze swoimi koalicjantami.
[...] Kto zdecydowałby o sukcesie Zjednoczonej Opozycji? Przede wszystkim najmłodsi wyborcy. W grupie 18-24 lata, PiS nie jest nawet drugi, przegrywając z ugrupowaniem Kukiza".

--
Ulisses
Nie ma takiego kretynizmu i obciachu, którego granic PiS twórczo nie przesunąłby poza horyzont...
Edytor zaawansowany
 • sorel.lina 14.04.18, 08:31
  Wczoraj to wkleiłam na innym wątku smile

  http://i66.tinypic.com/2eb7atu.jpg
 • wscieklyuklad 14.04.18, 09:11
  Duże poparcie kukiza przez młodych to akurat fatalna informacja.
 • 1agfa 14.04.18, 13:24
  Fatalna. NIGDY nie wolno zapomnieć, że (bezmyślnie lub świadomie, co w każdym przypadku dowodzi jego ignorancji) wprowadził do Sejmu elementy skrajnie naziolskie. Jest jeszcze nieskonsumowaną lekko nadtrawioną przystawką; publicznie i werbalnie jest przeciw poczynaniom Partii* rządzącej, de facto w niemal wszystkich głosowaniach jest za. Elementy najskrajniejsze, zmiędlone, opuściły łono tego ugrupowania, ale ugrupowanie zachowało charakter nie bardzo wiedzących czego chcą "zbuntowanych" przeciw systemowi. Zarazem idealnie wpisujących się w system narzucony i realizowany. Zagospodarowali gorliwie okolice prawej ściany - dla Pis.

  * Partia wielką literą, bo jako kontynuatorce Tradycji należy się Nazwa : )

  Podzielam zdanie WU.

  wscieklyuklad napisał:

  > Duże poparcie kukiza przez młodych to akurat fatalna informacja.
  --
  "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy" M.Thatcher.
 • 1agfa 14.04.18, 15:03
  Ulissesie (przemyślnym zwany) - obyś miał rację co do tendencji spadkowej. Ludzie dawniej urodzeni, znający czym cuchnie państwo monopartyjne i scentralizowane, rozumieją powagę sytuacji, młodzi tego nie rozumieją. Powinno się tłumaczyć, opowiadać, przedstawiać, przekonywać - jest mnóstwo literatury z tamtych czasów - oni nie czytają! Mówienie im, opowiadanie, tłumaczenie jest niczym rzucanie grochu o ścianę. Czyżby każdy musiał przeżyć nieszczęścia, klęski i rozczarowania sam, do głębi je przecierpieć, aż świadomość zostanie przeorana własnym i tylko własnym bólem?

  Niejeden raz wspominałem, jak dużym i niewątpliwym osiągnięciem PRL było wydźwignięcie ogromnych mas Ciemnego Ludu (w tym przypadku dosłownie rozumianego) z analfabetyzmu, nauczenie zawodów, pokazanie i umożliwienie milionom mieszkańców Taplar innego życia, co często - niestety - działo się kosztem innych grup społeczeństwa.
  Resztek inteligencji (są twierdzenia, że po wojnie było w Polsce niewiele ponad 2 tysiące ludzi z wyższym wykształceniem) określanej jako "wrogowie ludu", pozbawianej mienia, domów, mieszkań i wolności dosłownie i szeroko rozumianej. Trudno - Pani Fortuna zmienną jest i kołem się toczy.
  Jako że już to przerabialiśmy, starsi nie chcieliby - zacząwszy życie w tzw. socjalizmie realnym, zakończyć go w innym, (także z przymiotnikiem) - narodowym socjalizmie!
  Zatem niech "wygląda na tendencję" stanie się tendencją stałą i pogłębiającą się : )

  PS. CBOS to CBOS, taka sobie znana firma, do śmiechu no i do łeŻ : )

  ulisses-achaj napisał:

  > CBOS (zapłakałem się ze śmiechu) ogłosił jako jedyna sondazownia, że PiS ma 46%
  > poparcia smile smile .
  > A oto tzw. "zdzisie", a raczej "zdziś":
  >
  > "Najnowsze informacje z Onetu:
  >
  > "Najnowszy sondaż boli do łez! Tak źle jeszcze nie było. PiS przegrywa. I to z
  > kim...
  > Badanie przeprowadzone metodą wywiadu telefonicznego wspieranego komputerowo (C
  > ATI), w dniach 9-10 kwietnia 2018 roku na reprezentatywnej próbie 1000 Polaków
  > w wieku 18 lat i więcej pokazuje, że Zjednoczona Opozycja, czyli wspólna lista
  > Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej mogłaby liczyć w wyborach na 32 proc. po
  > parcia. O trzy punkty mniej w tym badaniu ma Prawo i Sprawiedliwości ze swoimi
  > koalicjantami.
  > [...] Kto zdecydowałby o sukcesie Zjednoczonej Opozycji? Przede wszystkim najmł
  > odsi wyborcy. W grupie 18-24 lata, PiS nie jest nawet drugi, przegrywając z ugr
  > upowaniem Kukiza".

  --
  "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)
 • 1agfa 14.04.18, 15:16
  Errata: ....zacząwszy życie w tzw. socjalizmie realnym, zakończyć JE w innym, (także z przymiotnikiem) - narodowym socjalizmie! (JE zamiast go, carramba!) Mam usprawiedliwienie pomyłki: słuchałem, tylko przez chwilę, wypowiedzi kogoś z rządzących; to się udziela, nawet zdarzyło mi się raz powiedzieć: wziąŚć i proszę PaniĄ : (

  --
  "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.