Dodaj do ulubionych

Halo swiry! Mordy zdradzieckie, kanalie, lotry....

23.07.18, 07:46
pora sie obudzic i to PISdzielskie smiecie pogonic gdzie pieprz rosnie!
Najlepiej na Bialorus.....big_grin
www.facebook.com/686202768192033/photos/a.686871018125208.1073741828.686202768192033/1438298126315823/?type=3&theater

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany
 • 1agfa 24.07.18, 16:39
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,161770,23710425,kalbarczyk-przemysl-pogardy-wymyslil-nie-tusk-lecz-kaczynski.html?order=najfajniejsze&v=1&obxx=23710425&page=2#opinions
  Koszyk ślicznych określeń ze strony dygnitarzy, posłów, członków, sympatyków Pis jest ogromny. Wydaje się nie mieć ograniczeń objętości. Nie ma ograniczeń w nowomowie i słownikowych poszukiwaniach mowy obraźliwej i plugawej. Partia PC dała początek. Słownictwo i styl poniżania, odczłowieczania grup ludzi nie identyfikujących się z jedynie sUsznymi poglądami Partii (PC-Pis) ma niezmiernie starą historię, korzeniami swymi sięgającą - o ile mnie pamięć nie zawodzi - po wczesny początek lat dziewięćdziesiątych. Czynów i zajść na Placu Zamkowym, z podpalaniem kukły Wałęsy w trakcie demonstracji niezadowolonych. Przymusowe opuszczenie Kancelarii Prezydenta na pewno nie było przyjemne i niweczyło plany ; )
  Wynurzenia Karczewskiego, znanego sympatyka "ciepłego człowieka z Białorusi" w sprawie "świrów" to nic nowego, nieznanego. Mogło zaskoczyć jedynie mało znających najnowszą historię. Nie obserwujących na co dzień tolerowanych, uznawanych za zwykłe i naturalne zachowań, nawet na salach sejmowych i podczas obrad w komisjach, pisiej elYty.
  Jako że w internecie (podobno) nic nie ginie, troskliwi internauci przypomnieli, dbając aby nie uległy zapomnieniu i nie zginęły w czeluściach, kwiatki mowy przedstawicieli szczęśliwie i chlubnie nam panującej elYty. Ozdoby polskiego narodu : )
  --
  "Akt ustawowy, grożący uniemożliwieniem kontroli konstytucyjności, sam musi być poddany takiej kontroli, zanim zostanie zastosowany przez sąd" (Komisja Wenecka)
 • 1agfa 24.07.18, 16:56

  "...evergreen111 2 godziny temu

  Oceniono 66 razy 38

  JAROSŁAW KACZYŃSKI

  "Nie wypada mi zacytować całości, ale zaczynało się to tak: cała Polska z was się śmieje!" ("Komuniści i złodzieje!" - dokończył rymowankę któryś z posłów PiS; Warszawa, wiec Prawa i Sprawiedliwości, grudzień 2015).

  "W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej (...) To jest jakby w genach niektórych ludzi, no tego najgorszego sortu Polaków, i ten najgorszy sort jest w tej chwili niesłychanie aktywny" (TV Republika, grudzień 2015).

  "Czy według pana akowcy i współpracownicy gestapo to ten sam sort ludzi? Według mnie nie" (rozwijając poprzednią wypowiedź, tym razem w TVN24, grudzień 2015).

  "Element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny" (Superstacja TV, marzec 2016).

  "Nasi przeciwnicy to strasznie mali ludzie, marni pod każdym względem - intelektualnym i moralnym" (konferencja prasowa, lipiec 2007 r.).

  "Tak, jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami w przeciwieństwie do niektórych". – w Sejmie 22.2.2017

  „Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami!” – histeryczny atak w Sejmie 19.7.20127

  --
  POSEŁ PIS KRZYSZTOF ZAREMBA
  Antyrządowi demonstranci to „Putinowska hołota” oraz „Kodziarsko-ubecka hołota”.

  --
  POSŁANKA PIS MAŁGORZATA GOSIEWSKA
  O protestujących przeciwko rządom PIS: „bydło, swołocz, garstka zwyrodnialców”.

  --
  WICEMINISTER PIS JAROSŁAW ZIELIŃSKI
  21.7.2017 na Twitterze napisał: "Komuniści, esbecy, zdrajcy dzisiaj z pieśnią "Wyrwij murom zęby...".

  --
  MARSZAŁEK SEJMU KUCHCIŃSKI, 15.4.2018
  Odbudowujemy dom – Polskę, w którym mieszka 38 milionów ludzi, prawda, a więc nie możemy odgrzybić, odszczurzyć, prawda, zastosować środków chemicznych, żeby raz-dwa wyremontować, tylko musimy, prawda, jeszcze dbać o zdrowie obywateli”.

  --
  STANISŁAW PIĘTA, POSEŁ PIS, 17.7.2013
  Kto nie popiera PISu to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku.

  --

  KRYSTYNA PAWŁOWICZ, POSŁANKA PIS

  9.11.2013 o pośle Żelichowskim
  Stary dziadyga.

  Sejm, 10.4.2018 o Kamili Gasiuk-Pichowicz:
  Mam apel właściwie do tej części sali lewej, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy otworzyć swojej.

  Sejm 24.10.2012 do posła Marka Bałta (SLD):
  Spie...j.

  18.7.2018 Sejm
  Bydło poselskie z lewej strony sali zagraża Sejmowi, posłom i polskim instytucjom. Panie Marszałku, to nie są żarty! W swej nienawiści, opętaniu i zbydlęceniu ci szaleńcy są zdolni do wszystkiego, nawet do zbrodni
  --
  ANDRZEJ DUDA, PREZYDENT

  Prezydent (!) wyrażał się szyderczo o wielu rodakach mówiąc przed kamerami: „Widzę często na tych manifestacjach [KOD] twarze właśnie tych, którzy w ostatnim czasie bardzo dużo stracili. Jak to się niektórzy śmieją: „Ojczyznę dojną racz nam wrócić, Panie”, mówią ci ludzie.

  30 stycznia 2017 w Żaganiu: "Chcę państwu powiedzieć jedno: ten program będzie zrealizowany z żelazną konsekwencją. I nie zostanie zatrzymany przez żaden jazgot, przez żadne demonstracje”.
  Jazgot. W ten sposób ten marny człowieczek komentuje protesty rodaków przeciwko łamaniu Konstytucji! ..."
  ---------
  Powyższy cytat to przecież tylko maleńki fragment! Zaledwie ilustracja... O wiele więcej w komentarzach, jak zwykle w swojej większości będących cennym przyczynkiem do utrwalenia prawdy. Nie tej nowej, starannie cyzelowanej przez rządzących zgodnie z zasadą a rebours sUsznej historii @. Lecz rzeczywistej, historycznej prawdy! : )
  --
  "Nie masz gorszego tyrana, gdy z chama zrobić pana!"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka