Dodaj do ulubionych

Bywaj zdrów, zdychaj chory

27.10.18, 13:05
Gdy ten idiota na stolcu apeluje o Wolskę Kosmiczną od listopada rusza program: Umrzesz zdrowszy (o pełniejszą kieszeń z powodu braku środków na wykup leków ratujących życie).
A tymczasem debile uchwalają wolne od pracy z 4-6 mld w plechy.

www.se.pl/wiadomosci/polityka/od-1-listopada-wchodzi-nowa-lista-lekow-refundowanych-kosmiczna-podwyzka-lekow-aa-qCeK-bJGs-fy11.html?fbclid=IwAR2SmZ04DU3L9BlqXJOsVNHu9ozjKDbsQXJsnjupingJ0milsPha3ApD0cE
Edytor zaawansowany
 • 1agfa 27.10.18, 16:22
  Tylko ludzie zdrowi z natury, obdarzeni najlepszym materiałem genetycznym dzięki swoim przodkom, "trzymający się" jako tako (przy pomocy najbliższych) pomimo schorzeń właściwych dla wieku podeszłego, mogą znieść i - może - przetrzymać czas rządów pisich.
  Nie pamiętam tak fatalnych czasów w Służbie Zdrowia, braku lekarzy udręczonych przyjmowaniem niezliczonych pacjentów, kosmicznie odległych terminów u lekarzy specjalistów i specjalistycznych badań, operacji.
  Bezpłatne leki dla seniorów itp. to w praktyce żarty ze starszych ludzi.
  Rzecz nie dotyczy tylko starszych, dotyczy również dzieci, dotyczy wszystkich! Wyborcy Pis powinni to wiedzieć - nadal oddają na nich głosy, nadal popierają?! Niespełnienie obietnic ich nie boli, nie razi? Uważam że lepiej nie obiecywać (co jest uczciwsze), niż obiecywać fałszywie lub ze świadomością niemożliwości wykonania obietnic!!
  Jedyne co jest w Wolsce kosmiczne, to ceny i obietnice, oraz szastanie naszymi podatkami na dziwaczne cele i komisje.

  wscieklyuklad napisał:

  > Gdy ten idiota na stolcu apeluje o Wolskę Kosmiczną od listopada rusza program:
  > Umrzesz zdrowszy (o pełniejszą kieszeń z powodu braku środków na wykup leków r
  > atujących życie).
  > A tymczasem debile uchwalają wolne od pracy z 4-6 mld w plechy.

  >
  www.se.pl/wiadomosci/polityka/od-1-listopada-wchodzi-nowa-lista-lekow-refundowanych-kosmiczna-podwyzka-lekow-aa-qCeK-bJGs-fy11.html?fbclid=IwAR2SmZ04DU3L9BlqXJOsVNHu9ozjKDbsQXJsnjupingJ0milsPha3ApD0cE
  --
  "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
 • 1agfa 27.10.18, 16:41
  Errata: słowa pozostałych lekarzy ulotniły się.

  Zdanie winno brzmieć:
  "...Nie pamiętam tak fatalnych czasów w Służbie Zdrowia, braku lekarzy, pozostałych lekarzy udręczonych przyjmowaniem niezliczonych pacjentów, kosmicznie odległych terminów u lekarzy specjalistów i specjalistycznych badań, operacji. ..."

  Warto dodać że usilnie propagowana z nakazem i wsparciem Krk akcja rodzenia wszystkich płodów, również tych dotkniętych wielkimi i nieuleczalnymi wadami rozwojowymi, spowoduje tragedie o niewyobrażalnej skali i sile. Rodziny pozostaną bezbronne i bezsilne wobec ogromu nieszczęścia - ograniczenie środków, słabość Służby Zdrowia, ceny (tak jest, kosmiczne ceny leków i wszelakich utensyliów, aparatury, sprzętu), będą dla rodziców nieosiągalne. Matki maja dostać za to 4 tys.!
  Używszy wyobraźni, łatwo zobaczyć dramatyczne sceny rodzinne...

  Ze strony waadzy cynizm pierwszej wody i liczenie na najniższe instynkty.
  --
  Trzeba czynić wszystko, by Polska była tym, czym jest dziś Turcja. O niej mówi się, że to poważne państwo.(...) Ten rodzaj wielkości jest do zdobycia. To wymaga najpierw zmiany władzy, a potem przebudowy polskich elit. I to we wszystkich dziedzinach. JK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka