Dodaj do ulubionych

Antyszczepionkowcy i szarlatani

06.11.18, 14:33
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24131150,lekarze-zawiadomili-prokurature-po-wpisie-jerzego-zieby-pisal.html#TRNajCzytSST
W Mazowieckiem, także w samej Warszawie, miało miejsce już kilkanaście (18?) przypadków zachorowań na odrę. Osób - dzieci nieszczepionych. W tej liczbie zachorowanie dorosłego mężczyzny. Wszyscy hospitalizowani.
Rodzice dzieci szczepionych zaczynają stawiać opór wobec fanaberii nawiedzonych. Oni, antyszczepionkowcy mają gdzieś los i stan zdrowia innych, nie rozumieją, nie chcą rozumieć jak poważnie zagrażają zdrowiu a nawet życiu innych.

W przypadku opisanym (link) antyszczepionkowcy (mądrze się teraz nazwali: "proepidemicy"), nie raczyli zaszczepić swojego dziecka przeciw pneumokokom!!
Ale, kiedy było bardzo źle, popędzili do specjalistów, do szpitala.
Za śmierć dziecka z powodu uogólnionej sepsy, pneumokoków, winią lekarzy. Bo witaminy C , wg nich, dali za mało! Nie ma to jak witamina C - jest dobra na wszystko.
Pomyśleć że na takich MENDrcach żerują wyspecjalizowani znachorzy-szarlatani (link), handlujący złudzeniami, za ciężkie pieniądze.
(...)
"...od 20 lat twierdzi, że leczy ludzi - głosi m.in. skuteczność witaminy C i amigdaliny w walce z nowotworami, witaminy B w walce ze schizofrenią, szkodliwość Wi-Fi i możliwość powiększania piersi hipnozą. Sam o sobie mówi, że jest "naturoterapeutą i dyplomowanym hipnoterapeutą". Lekarze podkreślają, że jego metody nie mają nic wspólnego z medycyną.

Zięba wśród swoich zajęć ma też handel. Sprzedaje liczne suplementy - od "naturalnej witaminy D3 z lanoliny" za kilkanaście złotych, przez suplement diety "mumio visanto" za 270 zł, aż po pastę z konopi, której cena dochodzi do 2 tysięcy złotych. Najdroższy z produktów Zięby to "strukturyzator wody pitnej visanto" za 2,5 tysiąca złotych. ..."

Nie zapomnę przypadku, jak zgodnie z zaleceniami kogoś podobnego, znachora, tak długo głodzono dziecko, aż zmarło.
Nie pojmuję także, dlaczego szarlatan zajmuje się "leczeniem", nie mając po temu żadnych uprawnień, bo nie jest lekarzem - nie jest ścigany. Dyplom z "hipnoterapii" lekarzem nie czyni.

Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24131150,lekarze-zawiadomili-prokurature-po-wpisie-jerzego-zieby-pisal.html#TRNajCzytSST
--
"Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności. Jarosław K. 2011 r.
Edytor zaawansowany
 • 1agfa 06.11.18, 17:04
  wyborcza.pl/TylkoZdrowie/7,137474,24131903,zachorowania-na-odre-i-rozjazd-poslow-pis-z-rozsadkiem.html
  "Dzięki" posłom Pis projekt ustawy o obowiązkowych szczepieniach przeszedł do komisji. Aby ich przeciwnicy mogli się wypowiedzieć. (!).
  --
  "Zrobili sobie z patriotyzmu zwyczajne przedsiębiorstwo, w którym piórem i językiem reklamują i powiększają większe i mniejsze czyny przez siebie dokonane, a nawet- co gorsza - dokonane przez innych". Wincenty Witos
 • 1agfa 06.11.18, 18:17
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24135045,w-tym-roku-w-polsce-moze-pasc-rekord-odmow-obowiazkowych-szczepien.html
  Wg raportów NIK, "przodują" w odmowach szczepień województwa: opolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.
  "...Najbardziej narażone na zachorowanie są niemowlęta, dzieci, które mają przeciwwskazania medyczne oraz osoby dorosłe, które w dzieciństwie nie były zaszczepione lub nie przechorowały odry...."
  (...)
  Ze statystyk wynika, że jeden na 2000 przypadków odry kończy się śmiercią. 1/3 chorych ma groźne powikłania: od zapalenia płuc, po choroby neurologiczne w tym zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu. ..."

  Pytanie: kto będzie odpowiadał za skutki niezaszczepienia dzieci przez niepełnosprawnych umysłowo rodziców?
  --
  "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
 • 1agfa 10.11.18, 17:01
  Antyszczepionkowcy chcą do polityki! Ich liderka, agent ubezpieczeniowy z zawodu, wyraża zamiar powołania odpowiedniego "ruchu", ewentualnie startującego w wyborach parlamentarnych : D

  "...Bartosz Arłukowicz (PO), były minister zdrowia, mówi WP: - Ta pani odsłoniła wszystkie swoje intencje. Opierając się na skrajnie szkodliwej ideologii, chce robić politykę wykorzystując emocje ludzi i na tej ideologii wjechać do Sejmu. Ale to się nie uda, społeczeństwo jest na to zbyt mądre. ..."

  No nie wiem, Byli tacy, którym się udało wejście do polityki, niektórzy pozakładali fundacje dotowane przez państwo (ups, dotowane przez nas, podatników - chcemy czy nie, patrz: pp. elbanowscy).
  --
  "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
 • wscieklyuklad 11.11.18, 09:29
  W dodatku przycinana kosą na pieńku.

  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45842251_2370071963226818_2120206117429575680_o.png?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d6914a7a478591e09e97f316fd7365dc&oe=5C68FB96

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.