Dodaj do ulubionych

Jest swiatelko nadziei w tym ciemnym tunelu....

04.12.18, 08:31
...gdy czytam takie teksty mlodych, 30-letnich ludzi.....big_grinbig_grin
rolky 04.12.2018, 07:57
Mam 30 lat, czytam GW od 15 roku życia. Z wieloma rzeczami się nie zgodziłem w tym czasie, zwłaszcza z przyjętym na początku rządów przebijającym się antypisowskim tonem. ( nie głosowałem na PiS, ale byłem zdania ze skoro zaczęli rządzić to niech rządzą, w kilku punktach zdecydowanie się z nimi zgadzałem, m in. W sprawie nie przyjmowania uchodźców. Jesteśmy krajem z grubsza monoetnicznym i to jest nasz atut i wyjątkowość na mapie zachodniej Europy. Bardzo łatwo to można zepsuć a potem niemożliwe będzie to naprawić ) Widać było ze naciskaliscie gdzie się dało na PiS, zanim cokolwiek zrobili. Z czasem jednak zaczęli robić, i kolejne razy łapałem się za głowę, i cieszę się ze to wszystko rzetelnie dokumentowaliscie. Cieszę się ze w takim krytycznym momencie zamieszczacie emocjonalny artykuł, bo czuć ze te słowa płyną z waszych serc i ze zależy wam na utrzymaniu zdrowych standardów w naszym kraju. Życzę dalszej pomyślnej pracy, zarobku ze sprzedaży i utrzymania bezstronnosci partyjnej, co w przypadku pojawienia się zdecydowanego antagonisty może być wyzwaniem. big_grinbig_grinbig_grin

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.