Dodaj do ulubionych

Czarnuchy pod specjalną ochroną

12.01.19, 13:36
Lipno. 16-latek protestował przeciwko pedofilii w Kościele. O 7 rano miał wizytę policji .

polityczek.pl/uncategorised/9817-lipno-16-latek-protestowal-przeciwko-pedofilii-w-kosciele-o-7-rano-mial-wizyte-policji?fbclid=IwAR1uXLmHx4H_Wg0cBtC-hq7VdpP3PtvwU0BgHMJa8OURY0ZO-ZzX1JCao44
To wstęp do przyszłego wątku poświęconego hiszpańskiej mafii stworzonej przez franco.
Edytor zaawansowany
 • wscieklyuklad 12.01.19, 13:50
  www.salon24.pl/u/lewyfeminista/438784,handel-dziecmi-domena-dyktatury-franco-az-po-dzis-dzien.
  To artykuł sprzed kilku lat. Obecnie - dzięki akcji informacyjnej podjętej przez takie "adoptowane" dzieci liczba ta sięga już blisko 300 tys. przehandlowanych noworodków.
  Sądy hiszpańskie odmawiają podejmowania spraw skierowanych przeciwko kościelnej mafii, która stała na czele procederu (pośredniczkami w przekazywaniu noworodków za opłatą były zakonnice), twierdząc, iż nie da się udowodnić, iż dzieci odbierano matkom bez ich zgody.
  A akcja wyglądała następująco: rodzące (najpierw były to kobiety z rodzin "nieprawomyślnych, ale potem np. samotne matki lub kobiety wybierane na chybił-trafił) usypiano w trakcie porodu zaś po wybudzeniu pokazywano jedno z dwojga przechowywanych latami w zamrażarce zmarłych faktycznie zupełnie innych noworodków (dziewczynka i chłopczyk) jako rzekomo potomstwo zmarłe w trakcie porodu. Urodzone żywo dziecko otrzymywało dokumenty adopcyjne już w drugiej dobie po porodzie (wystawiała je niezgodnie z prawem zaangażowana w proceder położna) i było odpłatnie przekazywane zainteresowanej rodzinie (pierwotnie o poglądach frankistowskich, potem skrajnie prawicowych).
  Działania organizacji pozarządowych doprowadziły do szeroko podjętych analiz genotypów by odnaleźć w ten sposób osoby spokrewnione - państwowa mafia (z czarnuchami na czele) blokuje jednak wymianę informacji między laboratoriami, a noworodki były przecież przekazywane rodzinom w odległych zakątkach kraju co praktycznie uniemożliwia ustalenie prawdziwej matki.
  Znany jest także przypadek, gdy stwierdzono brak pokrewieństwa między faktyczną matką i jej córką - dyrektorką laboratorium była żona jednego z przywódców prawicowego Ruchu Ludowego.
  Analizy wykonuje się obecnie za granicami Hiszpanii, badania jednak są drogie zatem ich skala jest niewielka.
  Sąd Najwyższy odmawia działa w tej kwestii.
  Organizacje zrzeszające ukradzione i sprzedane dzieci zzabiegają obecnie o podjęcie działań przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości.
  Taka jest scheda po faszyście, którego dziś wielbić może jedynie skrajna i bezmuzgowa gnida.
 • wscieklyuklad 12.01.19, 13:51
  www.rp.pl/artykul/938502-Skradzione-dzieci-Hiszpanii-dokument-BBC.html
 • wscieklyuklad 12.01.19, 13:52
  www.tygodnikprzeglad.pl/skradzione-dzieci-hiszpanii/
 • wscieklyuklad 12.01.19, 13:53
  kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,16341361,W_swiecie_skradzionych_dzieci__Ksiazka_o_ludziach_.html

  twojahistoria.pl/2018/06/27/czy-tysiace-dzieci-porwanych-przez-rezim-franco-doczekaja-sie-sprawiedliwosci-rusza-pierwszy-proces-w-tej-sprawie/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka