Dodaj do ulubionych

Bicie piany czyli kres państwa...

14.01.19, 15:22
Nie udało się niestety uratować życia Pawła Adamowicza.
Rokowanie było jasne od godzin rannych, gdy podano informację o charakterze urazów i przetoczeniu równowartości pięciu objętości całej krwi.
Przez pół doby trwały przekomarzanki czy atak (teraz już mord) miał charakter politycznego odwetu, czy był wyłącznie skutkiem zaburzeń psychicznych bandziora.
Jest oczywistością, iż morderstwo nie ma charakteru politycznego. Gdyby w poprzedniej kadencji (a więc chwili, gdy zwykły przestępca kiblował w kiciu) rządziła inna opcja polityczna, Adamowicz by żył. Pisony otoczone zaś rzeszą ochroniarzy (vide prowodyr mordu - zbafca) nie poniosłyby żadnego uszczerbku na zdrowiu (ich życie jest bowiem Najwyższa Oyczyźnianą wartością).
W obliczu tej tragedii nie sposób przemilczeć tego, co przez ostatnie lata pisonie bydło wyczyniało (wyczynia i wyczyniać będzie) z naszym państwem.
Te kilkadziesiąt miesięcy zdewaluowało WSZELKIE wartości obowiązujące w państwie demokratycznym. Powszechne, cyniczne i bez mrugnięcia powieką łamanie prawa z Konstytucją na czele, marionetki w postaci parki pałacowej (ratlerek-notariusz i manekin) wreszcie zgraja wyzutych wszelkich uczuć nieudaczników, którzy poobsadzali nie tylko ministerialne ale i wszelkie stolce zdeprecjonowały wartość rozumu.
Obłowić się za wszelką cenę i cena wszystkich odmiennie myślących - to cel JEDYNY.
Spodlenie elit to cel UZUPEŁNIAJĄCY.
Psychopata (udowodnienie tego będzie fraszką) wyrastał w podsycanej codziennie atmosferze pogardy i nienawiści.
Zemścił się za wyrok - nieszczęśliwie wydany za rządów PO-PSL i stąd wybór ofiary.
Odpowiedzialni dziś za wymiar sprawiedliwości przez wszystkie te lata prowadziły bezprecedensową nagonkę na urzędników tej dziedziny władzy.
Sędziowie "na telefon", sędziowie "złodzieje", sędziowie sprawujący sądy "przeciw ludziom", sędziowie jako kasta złoczyńców z którą trzeba się bezpardonowo rozprawić. To z tego grona wywodził się przecież ów, który wydał "niesprawiedliwy wyrok", to w tym gronie klasyfikowano "reprezentanta kasty", który odrzucał apelację świra o przedterminowe zwolnienie.
To wrogie nastawienie do sędziów daje dziś placet kolejnym psychopatom nawołującym do morderstwa prezydentów Poznania i Wrocławia (skurwysyna aresztowano).
Państwo straciło kontrolę nad bandziorami.
Co gorsza - państwo i to wcale nie cichcem popiera nazistów (marsz niepodległości, wieszanie portretów europosłów na wrocławskim rynku), rasistów i nacjonalistów.
Ściga się nie księdza-pedofila, lecz nastolatka, który wiesza na ogrodzeniu dziecięce buciki w formie protestu (w celu ustalenia stopnia JEGO nie katabasa demoralizacji).
Ściga się dziennikarza, który sfilmował świętowanie rocznicy urodzin hitlera, a nie bandziora, który manifestował swoją orientację.
Ściga się (i łamie ręce) kobietom, które z białymi różami protestowały przeciw ochranianiu przez stoczoną na dno wolską policję marszowi bandziorów.
Przymyka się oko na przywódców kiboli (niejakie kempa stawało murem za narkotykowym dilerem).
Unika stawienia przed prokuratorem świra palącego kukłę Żyda i z trybuny nawołującego do rozprawy z lewactwem (zwrot-wytrych podchwycony przez rzesze bezmózgowców)
Po to, by o 6 rano wtargnąć do mieszkania Frasyniuka, który podał funkcjonariuszowi swą podziemną ksywkę miast prawdziwych danych osobowych.
W spółce skarbu państwa zatrudnia się dwóch bandziorów, którzy obrzucili kamieniami okna mieszkania Donalda Tuska.
To nie partyjna nienawiść, ale poczucie bezkarności, a nawet (co udowodniłem) wiara, iż każdy "antylewacki" gest (może być skrajnie brutalny) nie tylko nie zostanie napiętnowany i osądzony
ale wręcz może owocować nagrodą.
Obrzuca się inwektywami politycznych przeciwników (komuniści, złodzieje, lewactwo, drugi sort, świnie oderwane od koryta, cykliści, panie w futrach, wegetarianie, element animalny, Targowica itd, itp - można by ich wymieniać w nieskończoność tyle, że po co).
Dureń z pałacu nawet wczoraj wyrażał "smutek" podkreślając różnice politycznych poglądów z ofiarą.
Wiecznie nienażarta szmata nawet dziś atakowała WOŚP - podobnie jak głupek mający w ksywie "matkę" (kolejna deprecjacja pojęć w wydaniu skrajnego świra)
Przyzwolenie na zło.
Gloryfikacja zła, gdy jego ostrze skierowane jest przeciw opozycji.
Groteska sejmowych obrad z upokarzaniem opozycji jako celem WYŁĄCZNYM.
Uchwalanie praw, które trzeba co rusz nowelizować, bo taka jest ich jakość - także po przeróbkach.

To nie czas na jęki bólu. Nie pora na łzy protestu i rozpaczy.
To pora na otrzeźwienie opozycji, która właśnie teraz winna wykorzystać społeczne nastroje i zjednoczyć się we wspólnym bloku by to bydło przegnać raz na zawsze z polityki.
Edytor zaawansowany
 • sorel.lina 14.01.19, 15:40
  Matka Kurka i posłanka Pawłowicz zapewne klaskają w ręce z radości: osiągnęli cel.

  Jerzy Owsiak ze łzami w oczach rezygnuje ze stanowiska prezesa fundacji WOŚP po śmierci Pawła Adamowicza

  Jerzy Owsiak w konferencji prasowej zorganizowanej kilkanaście minut po informacji o śmierci Pawła Adamowicza poinformował, że znika z pierwszego planu.

  Ta nienawiść, która jest w ludziach eksplodowała w sposób maksymalny. Trudno winić organizatorów, to miało miejsce na pięknej scenie. Trudno mówić jednoznacznie o złym zabezpieczeniu. Każdy mógł tam wejść. Uchronić się przed człowiekiem, który miał takie zamiary, jest piekielnie trudno. Jeśli mnie nie będzie, to może niektóre osoby wyluzują – powiedział.

  Owsiak wyjaśnił, że będzie dalej pracował dla WOŚP, ale nie będzie podejmował już żadnych decyzji.
  – Ta nienawiść w moją stronę grzeje od 25 lat. Od 25 lat staczam boje z ludźmi, którzy mi grożą. Niestety, polski wymiar sprawiedliwości i policja nie dają sobie z tym rady – wyjaśnił.

  Po krótkim oświadczeniu opuścił salę i zostawił oniemiałych dziennikarzy. Wcześniej wspomniał też o Barbarze Pieli, która parę dni temu w TVP wyemitowała paszkwil na temat WOŚP i Owsiaka.
 • sorel.lina 14.01.19, 16:20
  Mam do tego prokuratora bardzo ograniczone zaufanie...

  http://i64.tinypic.com/2lw6tt1.jpg
 • sorel.lina 14.01.19, 16:31
  sorel.lina napisała:

  > Matka Kurka i posłanka Pawłowicz zapewne klaskają w ręce z radości: osiągnęli cel.


  No i niestety nie myliłam się...

  Piotr Wielgucki od kilku lat próbuje zniszczyć Owsiaka, spotykali się nawet w sądzie i sprawy kończyły się wyrokami. Jerzy Owsiak postanowił wziąć moralną odpowiedzialność za śmierć Pawła Adamowicza i zrezygnował ze stanowiska prezesa fundacji WOŚP.

  http://i67.tinypic.com/f2ueq1.jpg

  Kilka minut po rezygnacji i już "Matka Kurka" zaatakował Owsiaka obrzydliwym wpisem

  http://i65.tinypic.com/24wx8ci.jpg

  Wystarczyło parę minut, by po oświadczeniu Owsiaka "Matka Kurka" zareagował w internecie. Spytacie dlaczego piszemy o takich osobnikach i ich słowach? Dlatego, że to właśnie od takiej narracji hejtu i nienawiści wszystko może się zaczynać. Wstyd.

  /źródło: na:temat/
 • sorel.lina 14.01.19, 16:36
  Do Jurka /fragment/

  Paweł Adamowicz nie żyje. Jurek Owsiak rezygnuje. Coś się właśnie w Polsce skończyło

  Jurku drogi. Jeżeli coś przez ostatnie 27 lat było w Polsce pewne, to to, że co roku, w drugi weekend stycznia, pozytywny, kolorowy człowiek poderwie nas wszystkich do tego, abyśmy byli lepsi. Abyśmy sobie pomagali. Nie mogę pogodzić się z myślą, że to się kończy. Nawet, jeśli, w co wierzę, Twoja Orkiestra - bo to zawsze będzie Twoja Orkiestra - będzie grać dalej.

  Coś się w Polsce skończyło.
  Kto jest temu winien?
  Nie śmiem wskazywać palcem.
  Nie godzi się.

  Dziś wieczorem razem protestujmy przeciw złu. Przeciw nienawiści. Wszyscy.

  A potem pokażmy, przede wszystkim sobie nawzajem, że to się tak nie skończy. Uczcijmy pamięć Pawła Adamowicza, który zebrał wczoraj do puszki 5 317 zł. I dorzućmy jeszcze trochę do WOŚP - aukcje trwają.

  Róbmy dobro.

  Michał Gostkiewicz
 • sorel.lina 14.01.19, 16:48
  Może i dobrze. Koniec z hipokryzją i sztuczną jednością. Wystarczy powstrzymywać nienawiść.

  Politycy PO, SLD i Teraz nie przyjdą na spotkanie z prezydentem Dudą. Nie chcą upolityczniać śmierci Adamowicza

  Na wtorek na godzinę 16:00 prezydent Andrzej Duda zaprosił szefów wszystkich partii na spotkanie w sprawie organizacji marszu przeciwko nienawiści. Jednak politycy PO, SLD i Teraz zapowiedzieli, że nie wezmą w nim udziału. Jak tłumaczą, nie chcą dopuścić do upolitycznienia śmierci Pawła Adamowicza. O to prosiła rodzina zmarłego prezydenta Gdańska.


  źródło: Radio Zet
 • sorel.lina 14.01.19, 17:06
  sorel.lina napisała:

  >
  > > Matka Kurka i posłanka Pawłowicz zapewne klaskają w ręce z radości: osiągnęli cel.

  >
  > No i niestety nie myliłam się...


  > http://i67.tinypic.com/f2ueq1.jpg
  >
  > Kilka minut po rezygnacji i już "Matka Kurka" zaatakował Owsiaka obrzydliwym
  > wpisem

  >
  > http://i65.tinypic.com/24wx8ci.jpg
  >
  > Wystarczyło parę minut, by po oświadczeniu Owsiaka "Matka Kurka" zareagował w i
  > nternecie. Spytacie dlaczego piszemy o takich osobnikach i ich słowach? Dlatego, że
  > to właśnie od takiej narracji hejtu i nienawiści wszystko może się zaczynać
  .

  > Wstyd.

  http://i64.tinypic.com/2vnq9h1.jpg

  „Owsiak wzbudza w ludziach wielkie negatywne emocje z powodu skrajnie kontrowersyjnej postawy, szerzenia nienawiści i hejtu” – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz po ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas 27. Finału WOŚP. Jej zdaniem Owsiak „musi odejść”. Później posłanka skasowała część tweetów.
 • sorel.lina 14.01.19, 17:17
  Oświadczenie Jurka Owsiaka.

  www.facebook.com/jerzyowsiak/videos/2042707779176739/UzpfSTEwMDAwMTg5MDI3NzU3MToyNDQ4MzMwOTExOTA2NTYx/

 • 1agfa 15.01.19, 04:19

  https://pbs.twimg.com/media/Dw6N4p3XcAAzS7N.jpg:large
  --
  http://i43.tinypic.com/2ahbjuw.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.