Dodaj do ulubionych

Gdyba glupota umiala fruwac....

10.02.19, 11:35
...to pewien tlumok dolecialby juz na Marsa....big_grinbig_grinbig_grin
"Poza tym ten facet praktycznie w Austrii nie isnieje. Byl jedynie przez krociutki czas zameldowany jako firma jednoosobowa." big_grinbig_grinbig_grin
Bo tlumok na wszystkim sie zna i wszystko wie. Tak jak ja - wedlug tlumoka - mialem w Polsce hurtownie uzywanych ciuchow, tak wedlug tlumoka firma Austriaka w austrii w ogole nie istnieje. Bo tlumok wszystko wie! big_grinbig_grinbig_grin
Tak samo funfacja i firma, ktora wydala album "Tworcy Wizerunku Polonii" to jakas gowniana, garazowa firemka pewnie, bo ma wedlug tlumoka 10.000 zl kapitalu zakladowego. I pewnie te albumy drukuje w piwnicy na papierze toaletowym....big_grinbig_grinbig_grin
I dziwic sie potem ze dzieki takim tlumokom kupowanym za "pincet" PISdzielce wybory wygrywaja? big_grinbig_grinbig_grin

firmen.wko.at/Web/DetailsKontakt.aspx?FirmaID=c2f60033-950e-4467-8881-038a9dfeda91&StandortID=0&StandortName=Salzburg+(Bundesland)&Branche=45023&CategoryID=0&Page=9

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany
  • 1zorro-bis 10.02.19, 11:41
    troche informacji dla tlumoka, moze mu sie kiedys ten pusty leb rozjasni....smirk
    www.facebook.com/fundacjasedeka/ - To jest fundacja, ktora ten album wydala. A czym sie ta fundacja zajmuje to sobie tlumoku poczytaj.big_grin

--
  • 1zorro-bis 10.02.19, 11:42
    ...a tutaj masz tlumoku pare fotek, zeby do ciebie tlumoku dotarlo jacy ludzie w tej fundacji dziajaja i czym sie zajmuja....big_grin
    www.google.com/search?q=bilder+zu+Tworcy+wizerunku+polonii&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwiyxfqh_bDgAhUEC-wKHYE9BwYQsAR6BAgGEAE&biw=1920&bih=966

--
  • wscieklyuklad 10.02.19, 11:47
    I tak toto nie skuma. Szkoda czasu i atłasu.
    Wiadomo, że przodującym wydawnictwem w Wolsce jest oficyna Psychoskok.
    Wydaje wszystko, bez gwarancji zbytu.
  • 1zorro-bis 10.02.19, 12:06
    WU...ja mysle, ze to dla niektorych "za wysokie progi" - i dlatego tego nie obejmuja. Co to jest CHARYTATYWNOSC tez nie kapuja...big_grin
    I w tym lezy problem. A ja caly czas powtarzam: nalezy zadbac o to co sie ma W GLOWIE a nie na glowie....big_grinbig_grinbig_grin

--
  • 1zorro-bis 10.02.19, 17:58
    al-szamanka 10.02.19, 17:20
    al-szamanka napisała:

> Jak tak patrzę na towarzystwo zapłotne, to aż żal mi się ich robi.
    > Takiego gieniusia mają wśród siebie, takiego artistę rozchwytywanego chociażby
    > przez sławną fundację o ogromnym przecież kapitale 10tys. złotych. Ten to dopie
    > ro wygrał życie.
    > A taka karlutka, dunajec, agfusia, znachorek, czy nawet synuś Laertesa... co on
    > i osiągnęli, jakie zaszczyty ich spotkały, kto ich zna? Nikt. Dlatego pleśnieją
    > w swoich mieszkaniach nad talerzem cienkiej zupy, bez marzeń, bez widoków na p
    > rzyszłość, bo co innego w ich przegranym życiu im pozostało.
    > Aha, już wiem - całowanie pięt geniusia big_grin

A gwarancja zbytu albumiku jest? Tlumoku...a jak leci sprzedaz dziela z PSYCHOSKOKA?big_grinbig_grinbig_grin

--
  • wscieklyuklad 10.02.19, 18:37
    Zdecydowanie nie leci, a leży. Na półkach zakurzona ze leży.
    Za to leci cena. Na łeb i szyję leci, żeby się wydawnictwu choć koszty zwróciły.
  • 1zorro-bis 10.02.19, 19:49
    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    Tak sie zastanawiam....OKRES? NIE! Za stara! big_grin Klimakterium? NIE ! Juz bylo...big_grin Wiec co? Zylka w dupie pekla i zolc zalewa? big_grin Chyba tak. bo innego wytlumaczenia na taka glupote juz nie mam.....big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    " al-szamanka 10.02.19, 18:22
    Są takie artisty, co to im się marzy brać za obraz chociaż jedną dwudziestą tego, co bierze M.Kołpanowicz. I co? Malują, malują obrzydliwe bohomazy, wystawiają w jakichś toaletach, piwnicach, zakamarkach... BEZ GWARANCJI ZBYTU!!!
    I NIC. Jedyny zbyt to dać na aukcję, aby podczepić się pod znane nazwiska.
    I co? I NIC! Jak się było nikim tak się nikim nadal jest." big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

--
  • sorel.lina 10.02.19, 20:44
    1zorro-bis napisał:

> big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    > Tak sie zastanawiam....OKRES? NIE! Za stara! big_grin Klimakterium? NIE ! Juz bylo...
    > big_grin Wiec co? Zylka w dupie pekla i zolc zalewa? big_grin Chyba tak. bo innego wytlumac
    > zenia na taka glupote juz nie mam.....:
    Dbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

Nie, Zorro, to nie jest głupota, to coś całkiem innego.

Oczywiście, Twoja twórczość nie musi się każdemu podobać, ale moim zdaniem w tym akurat przypadku bardziej chodzi o silną osobistą niechęć, urazę, złość na Ciebie, do Ciebie i... jednak zazdrość, które razem wzięte mącą umysł tak bardzo, że nawet psycholog nie potrafi ich opanować.
  • 1agfa 10.02.19, 20:22
    A tu bym bronił jednej sprawy Zorro, mianowicie nazwy wydawnictwa Psychoskok. Nazwa jak nazwa, można się nawet doszukiwać głębszych, skomplikowanych znaczeń. Przyzwoite i zwyczajne jak potrzeba wydawnictwo. Jeden znajomy współpracował i tam wydawał swoje (dobre, naprawdę interesujące!) książki.
    Zagadka: kto to ? ; )
    U nas te książki są ponownie "w czytaniu" , bo zawsze odkrywa się w nich coś nowego, przeoczonego, jako że były z życia wzięte. Na tym polega ich wartość, że chce się doń wracać : )

Resztę pomijam jak pomijałem dotąd, bo to nie jest w stanie mnie zaciekawić ani dotknąć : )
    Niewiele forów (poza Podwórkiem plus kilka ; )) jest wartych oddania czasu. Za dużo zajęć.
    W chwilach sposobnych i wolnych preferuję dobry film, książki, itp. Obok zwierzakowych pasji.

A propos, dzisiaj dzień twórczości pana Moliera!!
    Np. polecam "Świętoszka." Nadal aktualne, jak to zwykle bywa u mistrzów : )

Zorro napisał:
    (...)
    dziela z PSYCHOSKOKA?big_grinbig_grinbig_grin
    --
    Kto dzisiaj w Polsce występuje przeciwko naszej silnej pozycji w zjednoczonej Europie, tak naprawdę występuje przeciwko polskiej niepodległości. DT
  • sorel.lina 10.02.19, 20:54
    1agfa napisał:

> A tu bym bronił jednej sprawy Zorro, mianowicie nazwy wydawnictwa Psychoskok.
    > Nazwa jak nazwa, można się nawet doszukiwać głębszych, skomplikowanych znaczeń.
    > Przyzwoite i zwyczajne jak potrzeba wydawnictwo. Jeden znajomy współpracował i
    > tam wydawał swoje (dobre, naprawdę interesujące!) książki.
    > Zagadka: kto to ?
    wink

Noż to przecież nasz Hardy! smile

> U nas te książki są ponownie "w czytaniu" , bo zawsze odkrywa się w nich coś
    > nowego, przeoczonego, jako że były z życia wzięte. Na tym polega ich wartość, że
    > chce się doń wracać
    smile

Bo dobra książka - obojętnie przez jaką oficynę wydana - zawsze znajdzie czytelników! smile
  • 1agfa 10.02.19, 21:22
    Tak jest, brawo Sorellino - to Hardy i jedna z Jego książek, zagadka rozwiązana : )
    Młodości szczęśliwa, część cyklu.
    Wydawnictwo dało tyle "kopirajtow", że nawet niczego zacytować nie można.
    Warta ponownego smakowania : )
    --
    "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
  • sorel.lina 10.02.19, 21:28
    1agfa napisał:

> Tak jest, brawo Sorellino - to Hardy i jedna z Jego książek, zagadka rozwiązana
    > smile
    > Młodości szczęśliwa, część cyklu.
    > Wydawnictwo dało tyle "kopirajtow", że nawet niczego zacytować nie można.
    > Warta ponownego smakowania
    smile

Z tego wniosek, że bardzo warta! smilesmilesmile
  • 1zorro-bis 10.02.19, 22:40
    AGFO....do wydawnictwa PSYCHOSKOK nic nie mam tylko do pewnej "noblistki", ktora swego czasu usilowala na mnie prezesa tego wydawnictwa napuscic - jak zwykle go oklamujac. Myslala, ze wciagnie czlowieka w swoje prokuratorsko-sadowe gíerki. Ale czlowiek po wymianie kilku maili ze mna, zostal poinformowany jak sprawy "praw autorskich " do ilustracji sie maja i dal sobie spokoj....smirk

--
  • 1zorro-bis 10.02.19, 22:42
    " i... jednak zazdrość, które razem wzięte mącą umysł tak bardzo, że nawet psycholog nie potrafi ich opanować."big_grin
    Szczegolnie ten psychiczny psycholog.....sorry....kliniczny!big_grinbig_grinbig_grin

--
  • 1zorro-bis 10.02.19, 22:46
    Sorell....NIE! Nie zazdrosc!big_grin
    To tepe, bezmozgowe, atawistyczne odruchy czlowiek uposledzonego. I to tyle w temacie.big_grinbig_grinbig_grin
    " al-szamanka 10.02.19, 21:03
    Zazdrość??? No nie rozśmieszaj mnie big_grin Nie znam tego uczucia, jest mi kompletnie obce...."big_grinbig_grinbig_grin

--
  • sorel.lina 11.02.19, 02:57
    1zorro-bis napisał:

> Sorell....NIE! Nie zazdrosc!big_grin
    > To tepe, bezmozgowe, atawistyczne odruchy czlowiek uposledzonego. I to tyle w t
    > emacie.
    big_grinbig_grinbig_grin

I tak i nie, Zorro!

Nie uważam Twoich/naszych adwersarzy za głupców, czy też upośledzonych umysłowo. oni/one doskonale wiedzą, co robią i czynią to z pełną świadomością szkodzenia, wyszydzenia, ośmieszenia, deprecjacji. Są przy tym mistrzami prowokacji, judzenia, skłócania swoich "wrogów".
    Tak nie mogą postępować głupcy. Tak postępują ludzie podli.

Pozostaję w przekonaniu, że jest to rodzaj zazdrości. Przy czym nie chodzi tu o zazdrość o dobra materialne, ani nawet o udane życie osobiste. To zazdrość karmiona złością, iż oto "wróg" może być uznawany, ceniony, lubiany przez kogokolwiek, ba, przez wielu!
    Zazdrość-złość o to, że nie spotyka go ostracyzm. Że nie został w swoim środowisku wyklęty, a wręcz przeciwnie, wciąż jest szanowany i doceniany jako autor, twórca i jako człowiek.

Gniew i złość o to także, że dawni wrogowie, wrogami być przestali, bo wyznali sobie "winy" i nie zaprzeczali im. Bo poznali się lepiej, zrozumieli i wybaczyli. Bo nie okazali się pamiętliwi ani mściwi. Bo zbudowali od nowa swoje relacje.
  • sorel.lina 11.02.19, 14:03
    A propos smile

http://i64.tinypic.com/2en21ld.jpg
  • 1zorro-bis 11.02.19, 14:37
    Jezuuuuuuuuu!big_grinbig_grinbig_grin
    Ten kaszalot to sie musi naszukac i naszukac......big_grinbig_grinbig_grin
    Zbior reportarzy mojej matki z lat.....60-tych wydany chyba pod koniec lat 60-tych.....big_grinbig_grinbig_grin
    No, dzialaj kaszalocie dzialaj! To moze sie jeszcze ciekawszych rzeczy dokopiesz.big_grinbig_grinbig_grin
    A jak nie, to ja ci pomoge. big_grin
    To juz zakrawa naprawde na jakas chora i dzika obsesje. SYNDROM odrzuconego babszutyla?big_grinbig_grinbig_grin
    Voila:
    al-szamanka 11.02.19, 13:33
    Komuniści wydali niegdyś książkę pewnej pani Halinie z Istebnej "Za siedmioma hałdami".
    Jak się doszukałam w necie, kupiono dokładnie 2 sztuki big_grin

--
  • 1zorro-bis 11.02.19, 14:43
    Bawimy sie?
    OK!big_grinbig_grinbig_grin
    Takie cusik kaszalota splodzilo?big_grinbig_grinbig_grin

IPN BU 0772/4285 KUBIAK BRONISŁAWA & IPN BU 0772/1325 KUBIAK STEFAN
    IPN BU 0772/4439 KUBIAK BRONISŁAWA & IPN BU 00612/1386 KUBIAK STEFAN

a moze takie? big_grinbig_grinbig_grin
    IPN BU 01144/541 KUBIAK STEFAN & IPN BU 0305/175 KUBIAK STEFAN

--
  • 1zorro-bis 11.02.19, 15:06
    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    No coz.....tak to jest, jak sie ma ufryzowany leb a wsrodku pusto, ze az dudni....big_grinbig_grin
    Bo trzeba miec naprawde pusto we lbie aby umieszczac SWOJE rozneglizowane fotki w poscieli w internecie "upstrzone" haselkami typu: "Zruc ciuszki i pokaz nam swoje cialo" a nauczymy cie kochac".....big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    Jezuuuuuu!big_grin Gdyby to zrobila szesnastolatka to moglbym jeszcze zrozumiec poziom tej glupoty, bo w tym wieku to niejeden zielono we lbie ma. Ale szscdziesiecioletnia stara baba???!!! I w dodatku umieszczajac SWOJE prawdziwe imie i nazwisko? To jakby reklama taniego burdelu.....big_grinbig_grinbig_grin I potem dziwi sie ze spragnione chlopy do drzwi po nocach sie dobijaja....big_grinbig_grinbig_grin

--
  • 1zorro-bis 11.02.19, 15:14
    No coz....big_grinbig_grinbig_grin
    To, ze kaszalot nauczyl sie sledzic, kapowac i donosic - to rozumiem. Ma to pewnie po rodzicach ( w poscie zamieszczonym powyzej ).big_grinbig_grinbig_grin
    Ale ze kaszalot wkleja i nawet nie przyczyta CO WKLEJA i TRESCI tego tam zamieszczonej - to swiadczy o Wybitnej" inteligencji KASZALOTA.big_grinbig_grinbig_grin

al-szamanka 11.02.19, 15:03

inwentarz.ipn.gov.pl/showDetails?id=1039334&q=lipowczan&page=1&urlsad|typ=0]
    hehe, no i przyznał sam, że mamusia "

Bo jakby kaszalot kliknal w linka, ktory sam wkleil to by mu sie cos takiego ukazalo:

rejestracyjny:

KWMO Katowice 5961/1962

Kryptonim: Helena
    Tytuł: Kwestionariusz ewidencyjny kryptonim "Helena" dot. Lipowczan Halina, imię ojca: Bronisław, ur. 17-03-1926 r. Kontrola operacyjna osoby podejrzanej o współpracę z wywiadem USA

Ale to widocznie za INTELIGENTE dla KASZALOTA.big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    P.S
    A jak tam tatus Stefek i mamusia Bronka?big_grinbig_grinbig_grin

--
  • 1zorro-bis 11.02.19, 15:27
    kaszalot w swoim zacietrzewieniu jest tak tepy, ze nie pomysli ze moze poniesc za swoja glupote konsekwencje prawne. Bo niestety dla kaszalota moja matka jeszcze zyje i ma sie umyslowo i fizycznie bardzo dobrze! A wyjazd dla mojej matki do Salzburga aby zlozyc zeznania - nie jest zadnym problemem. wiec uprzedzam cie kaszalocie - raz juz targalas moja synowa, mojego syna - im sie nie chcialo. Ale moja 93 letnia matka ma i duzo czysu, duzo pieniedzy i duzo znajomychj .- zarowno w Austrii jak i w Niemczech.....A ja - jak bedzie trzeba to sie chetnie do tego przylacze. No i w pracy kaszalota tez sie usiesza, co kaszalot w wolnych chwilach wyprawia....smirk Moj ojciec od prawie 30-tu lat juz niestety nie zyje. bo ten by ci kaszalocie nie popuscil, tam bardziej ze mieszkal i pracowal dlugo w Austrii....

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.