Dodaj do ulubionych

Do Aldonki....

11.02.19, 16:08
rozmawialem w tej chwil z moja matka. Przedstawilem jej dolkadnie co ty od jakiegos juz dliuzszego czasu wyprawiasz i wypisujesz na temat mojej rodziny. Matka sie wsciekla, bedzie u nas za niedlugo i modl sie abym ja odwiodl od napisania skargí na ciebie do prokuratury w Salzburgu oraz twojej pracy. Nie mysl sobie ze starszymi osobami mozesz tak pomiatac jak uczestnikami tego forum. Natomiast, jezeli moja matka podejmie taka decyzje aby na ciebie zlotyc w Austrii zazalenie - to mozesz byc pewna, ze poswiece KAZDA chwile aby jej w tym pomoc.
Bo to co ty wyprawiasz - to tak NIE WOLNO.

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Edytor zaawansowany
  • wscieklyuklad 11.02.19, 16:32
    Napisanie do pracy - bardzo kuszące, już raz toto przywołano do pionu (wyobrażam sobie wewnętrzny szał niemocy wobec konieczności przynajmniej udawania przestrzegania zasad zawodowego etosu)
    Natomiast pomówienie zamieszczono na FORUM POLSKIM.
    Pozew winien więc być wniesiony tu a nie w Ałstrii.
    Pozwolę sobie jednak odtrzec przed niewielką szansą sukcesu procesowego.
    Świry nie są karane, a tu znamiona paranoi są najoczywiściej oczywiste (myślę, że Twoja Mama wystąpiłaby o orzeczenie poczytalności fijołka). W pracy jako opiekunka choroba psychiczna nie jest przeszkodą, ale w ferowaniu wyroków karnych niestety już tak.
    Dlatego kiedyś odstąpiłem od pozwu wobec tych bytów. Szkoda czasu i szmalu - jedyną satysfakcją byłoby podzielenie się publiczne opinią biegłych psychiatrów, ale cóż to za satysfakcja skoro to wiadome?
  • 1zorro-bis 11.02.19, 16:47
    WU....zostawiam to do oceny mojej matki. Bedzie u nas za miesiac i sama sie na wlasne oczy przekona, bo nie bardzo mi chciala wierzyc, ze ktos moze ja sledzic w jej zyciorysie 60 lat do tylu. Tylko dlatego zeby mi dokopac? Jej reakcja byla najpierw: "chyba ci sie cos pomylilo albo znowui przesadzasz. " Bo to normalnemu czlowiekowi naprawde sie nie miesci, ze mozna byc tak wstretnym i podlym jak ten ufryzowany osobnik, udajacy aniola dla swoich niepelnosprawnych pacjentow....sorry ...- klientow. Jedne jest pewne czego swir nie bierze pod uwage - moja matka ma mimo swoich 93 lat tak sprawb´ny umasl, ze az glowa boli. Mowi biegle po niemiecku, gra CO TYDZIEN w klubie brydzzowym i jest w pelni sil fizycznych. Jesli powiem, ze w zeszlym roku byla w Islandii i na Spitzbergenie - to juz chyba nie musze wiecej nic dodawac...

--
  • 1zorro-bis 11.02.19, 18:57
    jak widze, do tlumoka dalej nic nie dotarlo.....smirk
    No, zobaczymy.

--
  • wscieklyuklad 11.02.19, 19:01
    I nie licz na to,że dotrze.
    Typowa reakcja świra.
    Daj spokój i dalej działaj zakulisowo.
  • wscieklyuklad 11.02.19, 19:04
    Tu masz właśnie przykład identycznego świra.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51596261_380451729407216_7161302734182809600_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=b625cd2d4b7bf7cea822ebe6719ddfeb&oe=5CF5C9BD
  • 1zorro-bis 11.02.19, 19:51
    big_grinbig_grinbig_grin
    wscieklyuklad napisał:

> I nie licz na to,że dotrze.
    > Typowa reakcja świra.
    > Daj spokój i dalej działaj zakulisowo.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.